Şimdi Ara

FitGirl denen saçmalık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
3.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir oyun indiriyorsun 15 gb kurulumu sürüyor 4 saat. nasıl bir anlayış bu nasıl popüler olmuş bu kadar hayret

• ssd yoksa, işlemcin ve ram in yetersizce hiç bulaşmamak mantıklı. ayrıca fry cry 4 yükledikten sonra malesef içinde trojanlar buldu bilgisayarım. virüs vs işlerde çok bilgim olmadığı için bilgisayarı taratıp oyunu sildim. çok güvenilir olarak görüyordum fitgirl ü ama steamdan şaşmam bundan sonra

Adamlar herkese göre ayrı ayrı repack yapmışlar yine de beğenmeyen var.

Fitgirl her zaman aşırı sıkıştırma ile yayınlar.
    Her türlü insan var, 3.dünya ülkelerinde yaşayanlar var mesela.
    İnterneti olmayan var, public wi-fi lardan çeken var. Üniversite internetinden çeken var.
    p2p engeli olan var, adamlar turbobitten felan çekiyo oyunu, işkence resmen

Ne güzel işte adamlar onları düşünmüş.

100mbit netin olup da fitgirl indirdiysen senin problemin
  • 4 kere rarlamışsın gibi düşün hepsini rardan çıkartmak zaman alıyor tabi o kadar sıkıştırma .indirme boyutunu öyle düşürüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Silverstein

4 kere rarlamışsın gibi düşün hepsini rardan çıkartmak zaman alıyor tabi o kadar sıkıştırma .indirme boyutunu öyle düşürüyorlar.

aynende 100mbit internetim var zaten gereksiz benim için. o kadar niye bekleyeyim.

• Ztn interneti yavaş olanlar için değil mi o knka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 22 Temmuz 2020; 23:40:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

Ztn interneti yavaş olanlar için değil mi o knka

yavaş olsada 4 saatte kurulumunu bekliyorsun bro farkı ne. ne yararı var

• quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

yavaş olsada 4 saatte kurulumunu bekliyorsun bro farkı ne. ne yararı var

Alıntıları Göster

Benim gibi 16 mbit netin olsa görürüm o farkı.

• Fitgirl oyunu alıp alt elementlere bölüp bir de sıkıştırıp gönderiyor. 4k texture çalıştırmayacaksan indirmezsin indirdiğin boyut azalır, Fransızca seslendirme istemezsen indirmezsin, credits istemiyorsan indirmezsin.

15gb indirdiysen oyun en az 40gb falandır. İşlemci ve ram iyi olup internetin çöpse kullanırsın
  • ssd yoksa, işlemcin ve ram in yetersizce hiç bulaşmamak mantıklı. ayrıca fry cry 4 yükledikten sonra malesef içinde trojanlar buldu bilgisayarım. virüs vs işlerde çok bilgim olmadığı için bilgisayarı taratıp oyunu sildim. çok güvenilir olarak görüyordum fitgirl ü ama steamdan şaşmam bundan sonra

• Adamlar herkese göre ayrı ayrı repack yapmışlar yine de beğenmeyen var.

Fitgirl her zaman aşırı sıkıştırma ile yayınlar.
    Her türlü insan var, 3.dünya ülkelerinde yaşayanlar var mesela.
    İnterneti olmayan var, public wi-fi lardan çeken var. Üniversite internetinden çeken var.
    p2p engeli olan var, adamlar turbobitten felan çekiyo oyunu, işkence resmen

Ne güzel işte adamlar onları düşünmüş.

100mbit netin olup da fitgirl indirdiysen senin problemin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi an agony -- 22 Temmuz 2020; 23:59:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mühendisadam18

ssd yoksa, işlemcin ve ram in yetersizce hiç bulaşmamak mantıklı. ayrıca fry cry 4 yükledikten sonra malesef içinde trojanlar buldu bilgisayarım. virüs vs işlerde çok bilgim olmadığı için bilgisayarı taratıp oyunu sildim. çok güvenilir olarak görüyordum fitgirl ü ama steamdan şaşmam bundan sonra

Trojan vs. Varsa windows nasil izin verdi kurmana?

format atmakla uğraşmiyim şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 23 Temmuz 2020; 0:0:9 >
  • korumaları devre dışı bırakmıştım kurarken. hata yaptım ben, dikkat etmenizi öneririm.

• Bir ara ben de kullandım; ama bıraktım. Bilgisayarın imanı gevriyor resmen. Bilgisayarımı o kadar zorlayacağıma indirme ekstradan 3 ay bile sürse ona da razıyım. Yeter ki bilgisayar sağlam kalsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrakeMcCain -- 23 Temmuz 2020; 0:33:24 >
  • Yıllarca torrent kurdum pcye geçen tarattım 9 malware çıktı, troyan yok. Kurduğum dosya sayısına göre baya az
  • mesela arkaplanda o kurulurken sen interneti kullanmaya devam edebilirsin ama öbür türlü inmesini beklemek zorundasın fark orada.

• he ammına the walking dead 3. sezonu indirdim 5 gb 15 20 dk sürdü kurulum 2 saat 45 dk da %46,2 de mq

• mühendisadam18 M kullanıcısına yanıt

önce parayla steamden oyunu alıp yükle kur. sonra kurulum dosyaların kopyalayıp c ve ya d de bir yere yapıştır. oyunu oynamadan steam e geri iade edip orijinal kurulum dosyalarını sil. internetten crack indirip kopyalamış olduğun kurulum dosyalarına yapıştır. fitgirl le falan uğraşmadan işlem tamam.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 8 Ekim 2022; 13:49:21 >
  • İşlemci veya RAM'in yeterli değil herhalde, bende 1 saat bile surmemisti 50GB'lik oyun. İnternetin yavassa ve iyi bir bilgisayarin varsa oldukca iyi bence. He bi de gelmisken ekleyeyim farkli sahte sitelere bulasmamaniz icin, gercek link .site ile biten ve fitgirl-repacks yazan link.

• mühendisadam18 M kullanıcısına yanıt

Hangi linkten indirmistiniz hocam? Onceki cevabimda da dedigim gibi bircok sahte sitesi var FitGirl'un. Oralardan bulasmis olmasi yuksek ihtimal.

Edit: Konu hort konuymuş  Ben de yeni gibi cevap verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blitz. -- 8 Ekim 2022; 14:2:35 >
  • Şuan 100 mbit var bende vay be  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.