Şimdi Ara

Pırlanta yüzüğe alternatif tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevdiğim kişiye evlilik teklifinde bulunup yüzük alacağım ancak pırlanta yüzük almak istemiyorum.
    Bana göre hiç bir anlamı olmayan adı "değerli taş" olan elmaslar için afrikada yaşayan insanların çektikleri zulmü ve açlığı bile bile pırlanta yüzük almak istemiyorum.
    Ne diyorsunuz DH ahali pırlanta yüzük yerine ne alınır?

• Butçe ne kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-3bin TL'ye kadar bütçe ayırabilirim
  • bu kafayla kimse senin teklifini kabul etmez etsede vazgecer

• Lütfen Liseliler bu şekilde yorum yapacaksa bir zahmet düşüncelerini kendilerine saklasın. Bu konuyu çocuklara laf yetiştirmek için açmadım güzel fikirleri olan kişilerin dinlemek için açtım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigria

Lütfen Liseliler bu şekilde yorum yapacaksa bir zahmet düşüncelerini kendilerine saklasın. Bu konuyu çocuklara laf yetiştirmek için açmadım güzel fikirleri olan kişilerin dinlemek için açtım

daha çocuksun buyuyunce gecer

• svarovski^li tek taş al
  • takip ben de aynı düşüncedeyim.
  • Hocam bence basit bir çift evlilik yüzüğü alın. Pırlantaya vereceğiniz paradan büyük ihtimal biraz kalır. O parayla da çok güzel bir yerde yemek yiyin. Bundan kastım çok özel bir yer. Mesela Eyfel Kulesi'nin önünde bir evlenme teklifi gibi. Veyahut bu tarz romantik ve sanat kaygısı yüksek olan yerler taraflarında birlikte bir akşam yemeği. Cidden güzel olabilir.
  • Teşekkürler @Lynxou güzel fikir.

Başka güzel fikirleri olan?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.