Şimdi Ara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
725
Cevap
7
Favori
31.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendi adıma söylemiştim ama haklısın "War for the Planet of the Apes" var bide.
  •  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
  • Şu kapağa bakıyorum bir de ilk 3 filmdeki kapaklara bakıyorum: çok eksik duruyor. Ne yalan söyleyeyim en son, o ilk teaser'da çok büyük bir hevesim vardı ama o da kalmadı. J. Depp ana karakter diye "bu filmi alır götürür" kafasıyla iş yapmışlar gibi geliyor yine. 4. filmde böyle bir ahmaklık yapmışlardı. Orlando Bloom'un resmini koymamışlar bile. Keira Knightley zaten yok. Son fragmannın bir olayı yok ve arka plandaki müzik kel alaka. Umarım bu laflarımı bana yutturan bir şey çıkar. Yeter ki seyirci olarak biz memnun olalım.
  • WISDOM kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawsford27 -- 2 Mart 2017; 18:8:28 >
  • Harika. 🙌🙌

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane geliyor Will Turner gözükmedi ama rolü küçük olmaz umarım
  • Salazar'ın CGI'da bir sıkıntı var. 2:00'da çok göze batıyor.

• Efsane devam ediyor

• türkçe altyazılı fragman. Konuyu pek bepenmedim ya 2 ve 3 e göre basit kalmış gibi.Bu arada bu son filmmiş sanırım.
  • Orlando Bloom dönüyor diye sevindik ama adam ne fragmanlarda doğru düzgün gözüktü ne de trailer sonundaki creditsde ismi gözüküyor.Disney 4. filmle sadece Jack ile serinin yürümeyeceğini anlamıştır diyordum ama pek öyle gözükmüyor aynı hataları tekrarlayacaklar gibi.Keira Knightley'nin döneceği söyleniyordu eğer o döner ve O.Bloom ile serinin bir sonraki filminde daha ön planda olacaklarsa lafım yok ama özellikle bu filmde Will'i öldürüp aradan çıkarmayı falan düşünüyorlarsa bu baya üzücü olur
  • Disney, sağolsun bu senenin en çok beklediğim filmlerinden birinin içine etmiş gibi duruyor. Fragmanı hiç sevmedim. On Stranger Tides'da yapılan hataların aynısını tekrarlayacak gibiler. Umarım yanılırım. Bu arada Salazar'ın CGI rezalet duruyor.
  • Salazar olmamış, ona bir ayar çekmeleri lazım.
  • Bu son film mi cidden ? Daha davy jones'a tam doyamamıştım.Spin off çeksinler bari.

• Film buram buram klişe kokuyor. Hollywood'un gidişatı hiç iyi değil son dönemlerde hiç orjinal ve iyi film çıkmıyor.

Bütün film salazarin intikam almaya calismasini mi izleyecez yani bu mudur butun hikaye?

• Ayrıca fragmandan o eski Karayip korsanları tadını da alamadım.Sanki daha bi değişik olmuş.

• Bi YouTube yourumu.

Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Hikaye Anlatmaz filmi ölü bir adamın hikaye anlatmasıyla başlıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi o değilde cidden neden bu filmin Türkiye adı Salzarın intikamı?

Resmen spoiler vermişler daha vizyona girmeden ya. Ölü adam masal anlatmazın neresi kötü?

Hem daha önceki bir filmde ara sahnede bu cümleyi duymuştuk. Neden şimdi böyle bir işe kalkıştılar?

Hadi İntihar Timinin adının Gerçek Kötüler olmasını anlarım ülkede olay var. Ama bunun sebebi ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 4 Mart 2017; 1:15:51 >
  • Son trailer dan sonra beklentim fazlasıyla düştü benim. Mayısta vizyona girdiğinde sabah direk ilk seansa giderdim ama bir kaç gün beklerim artık yorumları görmek için

• Çocukluğumun filmi 6 yıl sonra dönüyor. Çocukken her hafta cd'sini takıp tekrar tekrar izlediğim, tüm kelimelerine kadar ezberlememe rağmen hala açıp izlediğim asla eskimeyen seri. 4. filmle tabi biraz üzmüştü. Ama ne olursa olsun , sinema dünyasının bombok biryere gittiği bu dönemde benim için ilaç. Fragmanlarını mayısa kadar yüzlerce kez tekrardan izleyeceğim, son Hobbit'ten sonra acaba bir daha bir filmi bu denli bekler miyim derken çıkagelen, ilk gün çıkar çıkmaz izleyeceğim film. Sinema dünyası demişken ey gidi 2000'ler. Şimdi süper kahramanların arasından tek tük film ayıkla ki bulasın. 2015'te Revenant ve Hateful Eight'le bir nebze ama 2016'da süper kahraman dışında hiçbir şey yoktu. 2000'li yıllarda Yüzüklerin Efendisi, Karayip Korsanları, Harry Potter gibi seriler dönüyordu. Hey gidi.
    Karayip Korsanları'na ta küçüklüğümden gelen sevgim olduğu için ne olursa olsun seveceğim. Jack Sparrow'u, Barbossa'yı tekrar görmek benim için yeter bile. Ama objektif olmak gerekirse konu çok basit duruyor. Jack Sparrow'a mağlup olan bir adamın hayalet olarak geri dönüp intikam peşine düşmesi. 6 yıldır yazdıkları konu bu mudur. Bildiğim üzere farklı şeyler yazıldı beğenilmeyip iptal edildi yeniden yazıldı, baya uğraşılmıştı diye biliyorum. Umarım intikam hikayesi dallanır budaklanır basit kalmaz. Güzel bir final olmasını umuyorum.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.