Şimdi Ara

‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖ (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.899
Cevap
40
Favori
291.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Piranha sitesi yenilenmis. Hayirli olsn begendim yeni halini...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki hafta icinde guncelleme gelcek dediler forumda bi sessizlik hakim

• Adamlar kitkati 2temmuzda yayinlayacak biz 2 aydir duzeltme guncellemesini bekliyoruz. Vay halimize....

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 18:3:15 >
  • 2-3 ay surcekse raziyim beklemeye kitkat icin bi 10 ay lazim sanirim

• Telefonumu siparis ettim insallah memnun kalirim dark evo p60 ile piranha zen arasinda cok gidip geldim ama p60in boyutu korkuttu piranha zen sik duruyr boyut ideal kamera daha iyi ama henuz ktkat almadi zen yetkilileri alacak drdigi icn gvndm umarim yanitmz tlfonu alinca video atacam

• general mobile bu gün güncellemeyi yayynlady bakalym piranha zen ne zaman alacak güncelleme merakla bekliyorum
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 18:3:8 >
  • Arkadaşlar telefonun kamerası fiyasko, göklere çıkarmayı bırakın allahaşkına.ne sony'si ne 13 mp'li sallayıp duruyosunuz 5 gündür telefonu kullanıyorum.her ortamda çekim yaptım.çekimler iyi degil işte.burda paylaşılan fotolarla başka makinelerle çekip bizimi kafalıyonuz anlamadım.alıcak olan bilsinde alsın .bende çekilen örnek fotolara baktım.makinenin uzaktan yakından alakası yok o çekilen fotolarla.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 18:3:0 >
  • Konuyu yeni goruyorum cihazin teknik ozelliklerine baktim da dengeli bir cihaz donanim yonunde.
    S4 ten bile daha iyi performans verir diyorum oyunlarda asiri isinma konusunda.

• erden72 E kullanıcısına yanıt
    Hocam telwfonumdan cok sikayet eden biriyim. Ancak yigidi öldur hakkini yeme. Kamerasi sinifinda ki diger modellere nazaran cok cok iyi. Ya sen bu telefonu kullanmadan yorum yapiyorsun yada cihazin da problem var. Sahsen kamerasindan memnunum ben.

• Arka kapak cabuk ciziliyor mu.telefonu siparis.ettik kilif etmedimsikinti olur mu

• Şimdi ramazan diye foto atmıyorum makro çekim bi foto atıcam akşama , düşük ışıkta çok iyi değil kamerası ama uygun ışıkta gayet güzel fotoğraflar atıyor
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 18:2:53 >
  • O.derece cabuk mu ciziliyor ya

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 18:2:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isokocak

O.derece cabuk mu ciziliyor ya

Ben şubat ayından beri kullanıyorum. Şu anda kontrol ettim tek çizik yok kılıf kullanmadım hiç. Hatta hediye verilen kılıf daha paketinde duruyor 😄

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benmetin16 B kullanıcısına yanıt
    Canım arkadaşım,Kamera hakkında ben samimi düşüncemi paylaştım.telefonu kullanmadıgımı nasıl düşünürsün.6 gün önce bimeksten 499 tl aldıgımı forumda paylaşmıştım.bu ilk telefonumda değil üstelik bir çok telefon markası kullanmış biri olarak söyledim bunları.marka ve isim vermeyi her nekadar sevmesemde.ofiste çalışma arkadaşlarımın bir çogunda gm discovery var ve aynı ışıklı ortam, aynı ofis içinde çektiğimiz fotolarda senin 13 mg , sony sensorlü dedigin Zene fark attılar fotograf kalitesinde.telefonun nasıl kendi sınıfındaki telefonlardan bariz üstün oluyor onu anlamıyorum.
  • erden72 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bende iki telefon var ikisini de kullaniyorum. Gm discovery biri digeri zen bak fotosunu da atim sana. Discovery de hala pembelesme sorunu var sen kullanmadiysan bilmezsin. Bembeyaz bi sayfanin fotosunu cek bakalim ayarlar full da iken bak ekranin tam irtasi pembe.... Neyse herkezin kendi fikri ama sen bayagi bi yorumda abartmissin. Abartili kotulemissin ben sadwce ona istinaden dedim telefonu kullanmiyorsun diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benmetin16 -- 3 Temmuz 2014; 9:47:55 >
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.