Şimdi Ara

‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖ (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.900
Cevap
40
Favori
291.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşım amacım kötülemek degildi.sen öle anlamışssın.ben telefonun genel performansından gayette memnun kaldım.stabil çalışıyor ve sorun çıkarmadı şu ana kadar.ama kamerası anlatıldıgı ve abartıldıgı gibi olmadıgını ,sony sensor beklentisini karşılamadıgını,beni hayal kırıklığına ugrattıgını dile getirdim.senin söyledigin gm discovey sorununuda biliyorum.ona ragmen discoveryden daha götü foto kalitesi var ise bunu dile getirmek ve alacak olanlara söylemek neden kötülemek olsun ki.
  • erden72 E kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91484589&p=1

Şuradaki konuyu ziyaret etmenizi öneririm.Bizatihi benim çektiğim fotoğraflar da mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle tşk ederim.bahsetmiş oldugunuz sayfayı telefonu almadan öncede görmüştüm.bu fotgragraflarda beklentimi yükseltmiş ve alma nedenlerimden biri olmuştu.ama söylemeye çalıştıgım da tam bu aslında, burda verilen örnek fotolar sanki başka bir makinadan çıkmış gibi oldukça etkileyici.real olansa benim telefonumun kamerası bunların yanından bile geçemiyor olması.aklıma takılan acaba insanlar burada yanıltılıyor,tercihleri etkilenmeye çalışılıyor olabilirmi soru bukadar basit.
  • Hocam cektigim bi kac resim ekliyorum. Ben memnunum istersen bi bak senin ki bizim resimlerden kotu cekiyor olabilir buyur resim. Sigara paketi zifiri karanlik odada cektm.
     ‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benmetin16 -- 3 Temmuz 2014; 11:15:33 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 18:2:38 >
  • Arkadaşım Ayarlar derken hangi ayarları söylüyorsun.eger yapmam gereken özel bir ayar varsa sen söle ben yapayım.sanada allah razı olsun diyeyim cevap bekliyorum ozaman. tşk ederim
  • benmetin16 B kullanıcısına yanıt
    fotolar için tşk ederim.ben bu foto kalitesine yaklaşamıyorum bir türlü.bir sorun olabilir yada özel bi ayar.eger özel yaptıgınız bi ayar varsa paylaşırsanız sevinirim.kamerayı 13 mp getirmiş olmama ragmen sıkıntılı çekim devam ediyor.
  • Arkadaşlar telefoun JAVA ve Flash (adobe flash) desteği var mıdır?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 18:2:28 >
  • gokhan198 kullanıcısına yanıt
    Var hocam siteleri masaustu acinca da videolari oynatiyor sorun yok....

• erden72 E kullanıcısına yanıt
    Her resim cektiginizde odaklama yapiyormusunuz??? Yoksa odaklama yapmadan hemen cekiyormusunuz??

• Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    Merhaba:

Mart ayında "üst seviye ürünümüzün 8 çekirdekli işlemciye sahip olacağını söyleyebilirim, işlemci konusunda ise MTK6592 ile MTK6595 arasında testlerimiz devam etmektedir. Ayrıca ekonomik akıllı telefon modellerimizde çok yakında satışa sunulacaktır. " demekteydiniz. Yeni ürününüz belli oldu mu? Özellikleri nedir? Ne zaman satışa sunmayı düşünüyorsunuz? Fiyat aralığı belli midir?
  • Ark.lar guncelleme gelirse bi haber verebilirseniz burdan cok makbule gecer s5 rom kullaniyom. Guncelleme gelince gunceller.tekrar.kurarim bu romu. İnsallah romlarda cift dokunma soeun olmaz :((((

• Bugun telefonuma kavusacagim insallah ;) pazrtesidr.kilifim gelir iki gun nazik kullnirm cizilmz :)

• benmetin16 B kullanıcısına yanıt
    S5 romunda dokunmatik sorunu var mi birde uygulamaları hafiza Martina kurabiliyor musun

• Telefon ilk geldiğinde kamera önünde koruyucu naylon gibi bişey vardı. Bunu kaldırdınız umarım.
    Yetersiz ışıklı ortamlarda biraz kumlanmalar var. Ama Yeterli ışıkta resimler hele hele videolar harika. Çektiğim 1080p videoyu 103 ekran led tv de izledim. Hiç bozulma, dağılma olmadı.
    Ben daha önce replika s4 kullanıyordum. 6572 işlemcili 460 mb ramli ve berbat kameralı bir telefondu. 500 tl ye almıştım. Bu telefon bu özelliklere göre bedava. Evonun bu modeldeki özellikleri olan telefonu ile zen arasında düşündüm. 1920X1080 ekran oyun performansını düşürür diye zen aldım.
    Arkadaşım note 3 almış. aynı resmi ikisindede çektik. ikisi de aynı foto
  • Ayın 15 ine kadar güncelleme çıktı çıktı çıkmaz ise telefonu almaktan vazgeçeceğim. Dokunmatik sorunu ciddi bir sorun 2 aydır takip ediyorum telefonu 2 aydır güncelleme çıkmadı !
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 18:2:19 >
  • Evet antutu sonucu ortalama 3000 puan artmış. İyi bir rakam. Biz önce sistem güncellemesini hayırlısıyla alalımda ondan sonra kitkat için sıkıştırırız Piranhayı. Daha sistem güncellemesinden ses seda yok.

• Su an var gmd bende. Keske kitkati yuklemeseydim arayuz berbat hiiiic hosuma gitmedi. Tamam sistem hizlanmis olabilirde bi arayuz bu kadarmi berbat olr ya.... Jellybean arayuzu daha guzel valla. Piranha bize dokunmatigi gidersin yeter. Ayrica bir kac yorum once bir arkadas paylasmisti cynogwn mod 11 kitkat romu diye. Yuklemistim onu. Gercek kitkat o rom. Yuklemek isteyen yuklesin ;) ama hic tavsiye etmem jellybean daha guzel... ;)

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.