Şimdi Ara

‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖ (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.899
Cevap
40
Favori
291.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonda navigasyon wifisiz nasıl kullanılıyor?
  • Arkadaşlar ben PureXperia Z2 romu tavsiye ederim.Gerçekten iyi rom.Kurarken wipeları yapın yanı sıra format/system yapın.Format/system yapınca ekran kırpışması azalıyor gibi geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 18:2:11 >
  • Gelsin tabi ki boyle bi telefona gelmesi lazim. Ama onceligimiz simdi v9 guncellemesi. Bakalim onumjzdeki cumaya kadar gelcekmi v9???

• Gelse iyi olur cumaya kadar v9. Aksi halde bende almaktan vazgeçeceğim içim yana yana.. Bu fiyata bu özellik kaçmaz asla !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtomasyoNcu42 -- 5 Temmuz 2014; 1:47:32 >
  • telfnu hepsiburadan siprş ettm kpak acma yeri soyuk geldi hvesm kursgmda kldı geriiade etcm acaba dark evo p60 mı alsam akortek var arkasnda sonucta
  • ya arkadaşlar nasıl bir tlf bu piranha?uzun süre kullananlar lütfen deneyimlerini aktarsın.ona göre telefon alacağım.artısı eksisi nedir bi söyleyin lütfen ya.bu güncelleme hiç mi olmayacak olursa ne zaman olur?
  • Yukledigim kikkat romun antutu puanı
     ‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benmetin16 -- 5 Temmuz 2014; 14:51:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benmetin16

Yukledigim kikkat romun antutu puanı
     ‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖

Haci romun linkini verebilirmisin bide rom stabilmi?

• arkadaşlar bugun teknosaya ve bimekse gittim ama bir türlü karar veremediğimden dolayı telefon alamadım.elim bir piranha zen e gitti bir discovery ye gitti.Allahınızı seseverseniz yardım edin :) hangisini tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anotoryum

arkadaşlar bugun teknosaya ve bimekse gittim ama bir türlü karar veremediğimden dolayı telefon alamadım.elim bir piranha zen e gitti bir discovery ye gitti.Allahınızı seseverseniz yardım edin :) hangisini tavsiye edersiniz?

İki telefonuda alsan pişman olmazsin ama ben kamera(özellikle ön kamera) ekran büyüklüğü olarak ve önemlisi fiyati için piranha zen aldim ha bide gmd herkesin elinde var farklilik olsun diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furo122 -- 5 Temmuz 2014; 20:43:17 >
  • furo122 kullanıcısına yanıt
    Fm radyo kusursuz rom stabil. Ancak turkce dil secenegi yok haberin olsun.
    Buyur linkhttp://p.pw/babke3

• furo122 kullanıcısına yanıt
    peki guncelleme sorunu var mı?arka kapağın çizilmesi gerçekten çok mu kolay?siz herhangi bir sorun yaşadınız mı hocam?cevabınız için teşekkürler
  • anotoryum A kullanıcısına yanıt
    Gecen pzt gunu iki hafta icinde v9 guncellemesi yayinlanacak dendi piranha tarafindan. Dokunmatik problemi de bu guncelleme ile giderilecektir yazdilar. Hocam onumzdeki hafta ici v9 yayinlanir ve dokunmatik sorunu giderilirse kesinlikle zen al derim. Siddetle piranha zen almani tavsiye ederim. Dokunmatik sorunu giderildigi zaman bu telefonu bu fiyata alamayan olurmu bilmem artik.....

• quote:

Orijinalden alıntı: furo122

quote:

arkadaşlar bugun teknosaya ve bimekse gittim ama bir türlü karar veremediğimden dolayı telefon alamadım.elim bir piranha zen e gitti bir discovery ye gitti.Allahınızı seseverseniz yardım edin :) hangisini tavsiye edersiniz?

İki telefonuda alsan pişman olmazsin ama ben kamera(özellikle ön kamera) ekran büyüklüğü olarak ve önemlisi fiyati için piranha zen aldim ha bide gmd herkesin elinde var farklilik olsun diye

Kardeş zen de ön kamera 5 mp yazıyor fakat hiç güzel değil.net değil ve de çok karanlık (gündüz gölgede dahi fotoğraf çekilmiyor)
    .arka kamerası discovery den güzel fakat ön kamerada discovery daha güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal okur -- 6 Temmuz 2014; 4:21:38 >
  • Evet arkadaşlar maalesef ön kamera pek iyi değil.5mp dediğine bakmayın, interpolasyon ile yükseltilmiş.Discovery'nin ön kamerası bariz daha iyi.Arkada Zen daha iyi tabii.

Bu arada cihazda farkettiğim bugları yazayım diyorum ya da cihazı daha kullanışlı kılacak bir iki ekleme yapılabilir bunları Piranha'ya iletsem mi diyorum ama ilgileneceklerinden şüpheliyim.

• EKE58 kullanıcısına yanıt
    o bulguları bızımle de paylaşırsan seviniriz hocam
  • EKE58 kullanıcısına yanıt
    Bizede soyle o buglari hepberaber mail atalim o zamannn dikkate alirlar hocam

• quote:

peki guncelleme sorunu var mı?arka kapağın çizilmesi gerçekten çok mu kolay?siz herhangi bir sorun yaşadınız mı hocam?cevabınız için teşekkürler

-Güncelleme sorunu yok telefonu aldığımda hemen güncelleme geldi(ve geleceği söyleniyor şu ana kadar 8 guncelleme geldi herhal)
    -Arka kapak çizilecek gibi duruyor ama bende çizik yok en azından şimdilik zaten silikon kılıf alıcam netten
    -Müzik açtığımda bazen ses azalıp artıyo gibi oluyodu şimdi yok ole bir sorun bide bu dead triger modern combat çift parmak kullanılarak oynanılan oyunlarda bazen sıkıntı cıkarıyor ama fazla rahatsız etmiyor
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 18:0:57 >
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.