Şimdi Ara

‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖ (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.899
Cevap
40
Favori
291.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dostum ben derdimi anlatamadım galiba ekran ücretini ödedim zaten çünkü sorun benden kaynaklandı tamam mı bu konuda mutabakata vardık dimi. ben dokunmatik sorunu yüzünden iadesini istiyeceğim diyorum anlatabildim mi şimdi oldu mu. hem Donanım haber sizin isteğinizle hareket edecek bir site olduğunu düşünmüyorum ki ben sizin markanızı karalama da yapmıyorum insanları bir nebze olsun bilgilendirmeye çalışıyorum insanlar ne kadar zorluklarla para kazanıyor onu da ben biliyorum belki biraz vicdanın sızlar diye söylüyorum bunu da. baksana hala dokunmatik sorunundan bahsedemiyorsun konuştukça batıyorsun şu andan itibaren her yerde bu konudan bahsedeceğim bıkmadan usanmadan
  • 2-3 Hafta kadar güncelleme bekledim almak için gelmedi bende Hepsiburada'dan moto g aldım 630 TL fiyatı var 50 tl bonus gibi şeyler yazıyodu yakın fiyata denk geliyor sanırım benim gibiler varsa önerirm donanım olarak daha iyidir bu telefondan.
  • Telefonu yeni aldım, root yapmıştım fakat güncelleme varmış onu yapabilmek için unroot yaptım, şimdi güncelleme yaparken download ediyor sonra yükle diyorum error diye bir ekran çıkıyor, son güncellemeyi yükleyebilmek için ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draconist -- 28 Haziran 2014; 1:32:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ödeme ekranındaydım son anda burayı gördüm teşekkürler
  • draconist kullanıcısına yanıt
    Pc ya takip flashla orjinal romu tekrar..

• Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    Bunca insan sadece dokunmatik sorunu ile ilgili bi aciklama bekliyorken neden hicbir aciklama yapilmiyor bu konu ile ilgili. Calismalarimiz devam ediyor demek guveninizi sarsmaktan baska bir ise yaramiyor. Biz zen kullanicilari icin detayli bir dokunmatik sorunu ile ilgili aciklama bekliyoruz... Hemde acil olarak......

• hk0026 H kullanıcısına yanıt
    Dokunmatik problemi yuzunden iade isteyecekmissin dostum bizide bilgilendirirmisin iade surecinde yasananlari.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 18:7:8 >
  • Bahsettign telefon fiyat ne kadar hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: benmetin16

Bahsettign telefon fiyat ne kadar hocam?
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 18:7:0 >
  • Dokunmatik sorunu swype gibi klavyelerde insanı çileden çıkarıyor, servis yetkilileri dokunmatik sorunlarının yazıldığı mesajların arasındaki basit sorulara cevap verip dokunmatik sorununu görmezden geliyor.
    Bunca insanın bir açıklamayı hak ettiğini düşünüyorum.
  • Dostum 2015 gibi tr piyasasina gircek gibi gorunuyor haberlere bkck olrsk. Keske su an piyasada olsaydida alip zen i dokunmatik sorunu yuzunden servise gonderirdim...

• benmetin16 B kullanıcısına yanıt
    tamam kardeş buraya yazarım. zaten beni acayip kızdırdılar bu dokunmatik sorununu hafıza kartı sorununu her yerde söylicem insanlar bilsin. daha çok bahsedecem yani burda şimdiden 3 kişi fikrini değiştirdi biz yandık bari onlar yanmasın bu piranha denilen marka da türk olmanın hakkını versin bizde seve seve o markayı destekleyelim. haksız mıyım kardeş
  • Açık söyleyeyim böyle bir sorun iade sebebidir.28 Mayıs'ta çıkan yasa ortada.İade etmememin sebebi cihazı gerçekten sevmiş olmam.

• hk0026 H kullanıcısına yanıt
    Haklisin kardes. Konuyu takib eden biriysen eger en cok benim sesim cikti dokunmatik problemi icin. Youyuba videosunu da attim ki millet bilsin. Ben telefondan son derece memnunum yalniz artik şu dokunmatige bi el atsinlar yoksa menuniyetimi birakcam artik bi kenara gondercem servise iade isticem. Madem yapamiyorlar bu sorunu servise gondersem yine yapamicaklar. Ben hep olumlu dusunmeye calisiyorum ama harbiden yetti yani. Mayis ikinci haftasi hatalar giderileck dendi temmuza girdik be kardesim ya. Ha tamam diger sorunlari bi kenara birakin ilk onceliginiz dokunmatik onu bicyapin 5 ay sonra digerini halledin raziyiz. Ama şu dokunmatigi yapin....

• benmetin16 B kullanıcısına yanıt
    evet takip ediyorum izledim attığın videoyu emeğine sağlık. artık sabredebildiğin kadar sabret eğer hal gelmezse şu güncelleme Tüketici Hakları diye bir kurum var hiç uğraşma bunlarla götür oraya ver onlar kök söktürürler bunlara. hen ben bunun güncellemeyle düzelecek bir hata olduğunu düşünmüyorum inşallah güncellemeyle olur ama zannetmiyorum. hayırlısı artık
  • arkadaşlar bence piranha bilerek bizi oyalıyor bunlar daha ucuza gelmesi için bozuk parti malları getirdiler türkiyeye öyle satış yaptılar sonuç olarak bütün cihazlarda sorun var ve rom atınca değişmiyor yani yazılımla alakası yok tamamen donan
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan78689

arkadaşlar bence piranha bilerek bizi oyalıyor bunlar daha ucuza gelmesi için bozuk parti malları getirdiler türkiyeye öyle satış yaptılar sonuç olarak bütün cihazlarda sorun var ve rom atınca değişmiyor yani yazılımla alakası yok tamamen donan
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 18:6:49 >
  • Yazilim birimleri tecrubesiz olabilir. Cunku hatalar tespit edildi diyordu v9 guncellemesi icin. Acil olarak o yazilim biriminizi degistirin piranha. Bizim gibi normal kullanicilar bile xda forumlarinda rom portluyorlar ve yaptiklari romda hatalari 2-3 gun icinde duzeltebiliyorlar. Kaldiki siz sirketsiniz aylardir bekliyoruz. Ayip ayip. Hani zorlaniyorsaniz duzeltmeleri yapmakta enazindan kullanicilarinizi saglikli bir sekilde bilgilendirin... Aldigimiza bin pişman ettirdiniz piranha zeni......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benmetin16 -- 29 Haziran 2014; 8:23:51 >
  • Tüketici Kanunu’nun 24. maddesinde, ‘Satışa Sunulan bir seri malın ayıplı olması durumunda, Bakanlık, Tüketici Örgütleri ve Tüketiciler dava açabilirler. Bu seri malların ayıplı olduğu mahkeme kararıyla tespit edilirse, malın satışı geçici olarak durdurulur’

Piranha'dan konuyla ilgili net bir açıklama bekliyoruz.Aksi halde yapılacak şey belli.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.