Şimdi Ara

‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
6.904
Cevap
46
Favori
287.121
Tıklama
Giriş
    2490 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EKE58

Tüketici Kanunu’nun 24. maddesinde, ‘Satışa Sunulan bir seri malın ayıplı olması durumunda, Bakanlık, Tüketici Örgütleri ve Tüketiciler dava açabilirler. Bu seri malların ayıplı olduğu mahkeme kararıyla tespit edilirse, malın satışı geçici olarak durdurulur’

Piranha'dan konuyla ilgili net bir açıklama bekliyoruz.Aksi halde yapılacak şey belli.

Para kolay kazanılmıyor. Hakkınızı sonuna kadar arayın.
    Grande satın almak istiyordum. Şu durumda Piranha'nın umursamazlığını gözardı edip nasıl alayım? HB'deki 50 tl çek-50 tl bonus puanın son günü. Ama başka markalara bakıyorum.
    Elektronikte problemler olur. Fakat firmanın cevap vermemesi-umursamaması kabul edilecek birsey değil.

Firma elemanları forumu takip ediyorlar. Bunu biliyoruz. Bu sessizliğe, duymazdan gelmeye YUH diyorum. Yazıklar olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    885 Mesaj

Evet hocam an be an takip ediyrlar konuyu adim gibi eminim. Piranha uzerinden yapmis oldugum yetkili servis ile soru-cevap sayfasinin ciktisini alip gidecegim hafta ici tuketici heyetine. Artik bekleyemem keyiflerini...

|
    |
    isoomail kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: serkan78689

quote:

Orijinalden alıntı: benmetin16

Cift parmak dokunmatik sorunu ile ilgili youtube ye video yukledim. Video dikey cektim yan duruyor kusura bakmayon idare edin.. :)

http://youtu.be/2jEJOKpfuNE

kardeş izledim videonu sana ve piranha zen alanlara tavsiyem en yakında elinizden çıkarın bu cihazı yoksa ilerde hiç satamıyacaksınız alıcak olanlarda grande modeline baksın bi arkadaşında dediği gibi bana dokunmayan yılan bin yaşasın demeyin neden arızalı ürün alasınızki

ben çok memnunum telefonumdan hem 600 liralık telefonu satsam nolur satmasam nolur be dostum bu

• Yüzbaşı
    885 Mesaj

Dostum marketten bi snapchat uygulamasini yukle o memnun oldugun telefona ve kullan bakim kullanabilcenmi???

|
    |
    kasparss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bugun bimeks'ten 499 tl'ye telefonu aldım.uzun süre gm d2 bekledim ama artık acil telefon almam gerekiyordu ve daha fazla beklemeye vakit yoktu.fiyat oldukça cazip geldi.inşallah pişman olmam.telefonu internet,face twitter,ve alo demek,ihtitaç olursada (çok sık olacagını sanmıyorum) foto ve video için kullanacagım.oyun oynamayı sevmeyen biriyim ama telefonda radyo olmaması benim için en büyük eksiklik oldu.güncelleme ile (eğer ki gelirse) radyo olma ihtimali varmıdır.eğer yok güncelleme gelmicek yada gelse bile radyo desteklemiyecekse bir çözüm yolu varmıdır. var ve bilen biri varsa bilğilendirise çok sevinirim.şimdiden tşk ederim

Hocam custom romlarin hepsinde radyo kusursuz calisiyor..

|
    |
    erden72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: benmetin16

Hocam custom romlarin hepsinde radyo kusursuz calisiyor..

hocam en kullanıslı rom hangisi acaba ? şarj durumları nasıl

Eden bulur güzelim , kalır sanma yanına (!)
  • Yüzbaşı
    885 Mesaj

Hocam ekran goruntusundeki s5 romu yuklu su an. Bugune kadarki en guzel sorunsuz rom bu. Cok hosuma gitti. Ekran kirpmasi ara ara yapiyor ancak diger romlardaki gibi aurekli yapmiyor. Sarj durumu cok iyi gidiyor sarji.biraz gec dolduruyor gibi geldi bana ama bayagi iyi gidiyor. Bugun ogleden sonra %70 de cikardim sarjdan saat4 de. Su an bile hala %21... Tavsiye edermisin dersen kesinlikle kullan bu romu. Bi kac yorum oncesinde linki paylastim.

|
    |
    syhkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Demekki o zaman dokunmatik sorunu dahil degilde guncellemeye. Dahil ettiler o sorunu ve o yuzden geciktigini anliyorum verdikleri cevaba gore. Bugun verdikleti cevapta 2 hafta icinde yayinlanacak dendi, Bakalim bekleyelim 2 hafta daha....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benmetin16 -- 30 Haziran 2014; 11:54:45 >

Sevindirici bir haber.Umarım oyalama taktiği değildir.

|
    |
    benmetin16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hadi bakalim inşallah kardes

|
    |
    benmetin16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |

|
    |
    Kamera zaten baştan aşağı fiyasko. Yok Sony'miş, yok 13 mp'miş, yok s5'in kamerasıyla aynı kafadaymış. Ortam ne kadar aydınlık olursa olsun çekimleri iyi değil. 13 megapikseli hikaye zaten en hafif zoomda bile netliğini kaybediyor Odaklanması berbat. Ne diye övüyorlar bu kamerayı anlamadım. Eski telefonum Htc ChaCha'nın 5megapiksellik kamerası buna bin basar

O kadar da değil hocam.Renk dengesi ve flaşsız makro çekimler gayet iyi.Forumda konusu var girip inceleyin.Diğer sorunlar için de bir ayar her şeyi çözer.Mercek güzel.

|
    |
    k.ozangenc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3.köprü

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 18:3:29 >
    |
    |
    Bahsedilenler: EKE58
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    3.köprü

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 18:3:22 >
    |
    |
192.168.1.1
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.