Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.122
Cevap
249
Favori
944.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 yılında piranha raptor marka navigasyon cihazı aldım ama zamanla yollar değişti beni yanlış yollardan yönlendiriyor, 2014 harita sürümü var mı yoksa çıkacak mı yada yenisimi almak lazım
  • Rıdvan bey merhaba,

epeydir fuga cihazımı güncellememiştim..bir kaç gün evvel güncellemek istediğimde ilgili güncelleme programlarının cihazı görmesine rağmen güncelleme ile ilgili
    bi bilgi olmadığını farkkettim ve tüm güncelleme prosedürlerine uymuş olmama rağmen yapamadım..yardımcı olursanız sevinirim..

not: son güncelleme sanırım 2012 tarihli

saygılar..
  • Rıdvan bey hala yoksunuz ne işdir ne telefona bakıyorsunuz nede forumda cevap veri
    yorsunuz lütfen.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan-71 -- 1 Mayıs 2014; 12:53:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba,
    Piranha Business III 10.1 tabletimin sürümü 4.1 jelly bean.Bu yüzden bir çok uygulama sürümüyle uymuyor ve tableti sıfırlamama rağmen çok sık kasmalar oluyor.Bu yüzden sürüm 4.0, 4.0.3 veya 4.04 e düşürmek istiyorum ama uygun rom bir türlü bulamadım ayrıca tablette ses yok hoparlör veya kulaklıkla hiç bir türlü ses gelmiyor neden acaba yardımcı olursanız sevinirim,Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatli58

quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

quote:

Merhabalar sayın Rıdvan bey ;
    Bir hafta önce alıp aracıma taktığım piranha encore modeli ile ilgili bir sorunum var.Cihaz güncellemesi için anlatılanları yaptım sd karta dosyalrı atıp cihaza taktım ama bişey olmadı bilgisayar taktım toolbar proğramı görmedi. Bende cihazdaki dosyaları sd karta kopyaladım daha sonra bilgisayarda gördü güncellemesini yaptı ancak cihaza taktım yine bişey olmadı . Bende sd karttaki güncel dosyaları cihaza kopyaladım , daha sonra navigasyonu açtım güncelleme olmuş 2013.10 son sürümüne güncellemiş. Ancak aracı iki gün kullanmadım daha sonra cihazı açtım bu bir navigasyon güncellemesidir diye menü geldi devam dedim güncelleme yaptı , cihaz güncel dedi sd kartı çıkardım cihazı yeniden başlattım ancak yine aynı menü geldi işlemi yine tekrarladım sd kartı takıp ama sürekli aynı menü geliyor resette attım hiçbirşey değişmedi sd kartı çıkarıp açtım güncellemede sorun oluştu diyor . Bu güncelleme menüsünden çıkamıyorum cihaz öyle kaldı kullanamıyorum , ne yapmamız gerekir . Şimdiden teşekkür ederim.

Iyi günler , bu sorunumu çözdüm rom dosyasını indirerek cihazı yeniden yükledim , yalnız şimdi navigasyon açılmıyor , Navigasyona basınca " invalidete path " yazıyor bunu nasıl çözeriz Rıdvan bey ,sitenize mesaj attım sevise gönderin yazdılar , ürünün montajı zaten sıkıntılı oldu yerinden çıkması zor bu şekilde servise göndermiyorum , sizden rica ediyorum yardımcı olur musunuz ?

Merhaba,

Cihazın ayarlar>sistem bölümünde yer alan ID numarasını bana bildirebilir misiniz.

Kolay gelsin.

ID numarası hangisi bilemedim böyle gönderdim.
     Piranha Destek Cevaplıyor

Rıdvan bey navigasyonu kullanamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

• Rıdvan bey gerçekten çok ayıp rumuzunun altında paylaştığın telefon numarasını da arıyorum günlerdir açmıyorsunuz...burada da yoksunuz madem telefona bakmıyacaksınız kaldırın tel.numarasını....sizden günlerdir haber bekliyorum ne iş ya.....

• Merhaba ;

Piranha Business 2 Tab 9 tabletimde ekran ara sıra yeşile dönüyor sebebi nedir sizce ?

Yardımlarınız için Teşekkür Ederim.
  • benım de yaardıma ıhtıyacım var dayımın navıgasyonun guncellıyecem dıye yanlıslıkla room yaptım ve cıhaz room yuklerken ekran kocaman oldu yazı allta kalıyor ve hıc bır sey görmüyorum nasıl duzelir piranha ınfınty 5.0 in siyah markası kafayı yıyecem yardım edın bene de
  • naviextras hafıza kartını görmesi için kartın adı ne olmalı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teknazor

Merhaba.. 2008 senesinde aldığım voyager 4.3 model navigasyon cihazımı, siteniz destek bölümünde verilen güncel rom ile flashladım. Ancak şimdi navigasyonum çalışmıyor.. USB bağlantısı yapınca Naviextras da tanımıyor. Ne yapmam lazım?

Sayın teknazor,

Cihazın harita dosyalarını daha önce yedeklediyseniz bu yedeği geri yükleyerek sorunu çözebilirsiniz. Aksi taktirde cihazın modelini, arka kısmında P... ile başlayan seri numarasını ve ayarlar>sistem bölümünde yer alan ID serial numarasını bana iletmeniz gerekecektir.

Kolay gelsin.

Merhaba,
    Harita dosyalarımın silineceğini bilmiyordum. Bu yüzden yedeklemedim.
    Cihazımın Modeli: Voyager 4.3
    Seri No: GT 903B00081
    ID: 0b1400142000223b

Teşekkürler..

• Piranha Business Tab 10.1 için Custom ROM ;)

SmiLeROM_bySmiLeToLiFe_Tab 10.1 ----> Link:http://forum.donanimhaber.com/m_91517889/f_//tm.htm#91517889
  • Android marketten aldığım trafikli Piranha navigasyonu kullanıyorum. Daha doğrusu kullanamıyorum. Çünkü; program satılırken yılda enaz 4 güncelleme yapılır diye yazıldığı için almıştım. Ancak bırakın 4 güncellemeyi yılda1 tane bile yapılmıyor. Enson 2013 Temmuz ayında güncelleme yapıldı.Doğal olarak harita eski, yalan yanlış yerlere götürüyor. Piranhanın Müşteri hizmetleri ile görüştüm , sonuç yok. Ayrıca programda radar uyarısı var diye yazıyor, ama çalışmıyor. Müşteriyi aldatarak satış yapmak piranhanın çalışma şekli olmasa gerek, zira Türk markası olduğu için satın aldım. Hata mı ettim?
  • Merhaba,
    benim quadro tab 9.7 cihazım var.
    PIRANHA yazısı ekranda kaldı.
    Websitenizdeki videolardan izlediklerimle recovery yapmaya çalıştım. Fakat cihaz recovery mode geçmiyor. Yani Ses kısma tuşuna basılı tutuyorum sonra usb kablosunu takıyorum olmadı ses açma tuşuyla olmadı esc tuşuyla olmadı yani tüm tuşlarla tek tek denedim bilgisayar görmüyor. Bu adımı atlayabilirsem gerisi kolay görünüyor fakat bilgisayara tanıtamadım yardımcı olmanızı çok rica ediyorum şimdiden teşekkürler.
  • merhabalar

piranha explorer navigasyon var
    model :Explorer GPS navigation system centrality atlas ıv 500hz 128mm dd ram 2gb built memory
    p3340076
    sistem versiyonu:LH35STV2.10.1.03.01.M000.1.100.000.100.419
    MEMORY:DDR90.6MB/128MB
    FLASH:MLC 1.85GB/2GB
    UUID:LH1006170430076
    ACİLLEN HARİTA DOSYALARININ YEDEGİ LAZIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM SİMDİDEN HERSEY İCİN TESEKKÜRLER......
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK_by-Ram

Merhaba,
    Websitenizdeki videolardan izlediklerimle recovery yapmaya çalıştım. Fakat cihaz recovery mode geçmiyor. Yani Ses kısma tuşuna basılı tutuyorum sonra usb kablosunu takıyorum olmadı ses açma tuşuyla olmadı esc tuşuyla olmadı yani tüm tuşlarla tek tek denedim bilgisayar görmüyor. Bu adımı atlayabilirsem gerisi kolay görünüyor fakat bilgisayara tanıtamadım yardımcı olmanızı çok rica ediyorum şimdiden teşekkürler.

piranha firmasının yardımcı olacağını düşünmüyorum. Cihazlardaki stock romlar bildiğin japon ya da çin yapımı türkçe dil desteği eklenmiş. Ben piranhanın yazılım ekibinin olduğunu düşünmüyorum. tabletleri babasız çocuklar gibi sal sokağa bakma arkana ...

yapabilecekleriniz :

1- tabletiniz driver ları yüklemiyor sanırım. bazen bende de oluyordu. kullandığınız usb kablosu ile alakalı olabilir. incecik bi usb kablosu zaten, ben daha kalın ve sert büküleni almıştım hala da onu kullanıyorum. kutadan çıkan kablo sorun çıkartabiliyor.

2- livesuite programının en güncel sürümünü kullanabilirsiniz.

3- bunlar çare olmadıysa phoneixcard kullanarak yüklemeyi deneyin bi de.

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK_by-Ram

Merhaba,

Sayın BJK_by_Ram,

http://www.youtube.com/watch?v=wAPOlhz7l1E adresinden yazılım yükleme videosunu izleyin.

PhoenixSuit programını kurmadan önce bilgisayarınızdan sürücü imzalama özelliğini devre dışı bırakın.

PhoenixSuitehttp://yadi.sk/d/7BE51Lf14PUy0 adresinden indirebilirsiniz.

Quattro 9.7 kullanıcıları için rom;

Android 4.2.2http://yadi.sk/d/SLf9sDsR9RP8Z bu yazılımda dokunmatik ile ilgili sorun yaşarsanız aşağıdaki yazılımı yükleyin.

Android 4.1.1http://yadi.sk/d/Bmw8M_x8BAyQp

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet0306

merhabalar

piranha explorer navigasyon var
    model :Explorer GPS navigation system centrality atlas ıv 500hz 128mm dd ram 2gb built memory
    p3340076
    sistem versiyonu:LH35STV2.10.1.03.01.M000.1.100.000.100.419
    MEMORY:DDR90.6MB/128MB
    FLASH:MLC 1.85GB/2GB
    UUID:LH1006170430076
    ACİLLEN HARİTA DOSYALARININ YEDEGİ LAZIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM SİMDİDEN HERSEY İCİN TESEKKÜRLER......

Sayın ahmet0306,

PM den cihazınıza ait dosyaların gönderimi sağlanmıştır.

Kolay gelsin.
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba.. 2008 senesinde aldığım voyager 4.3 model navigasyon cihazımı, siteniz destek bölümünde verilen güncel rom ile flashladım. Ancak şimdi navigasyonum çalışmıyor.. USB bağlantısı yapınca Naviextras da tanımıyor. Ne yapmam lazım?

Sayın teknazor,

Cihazın harita dosyalarını daha önce yedeklediyseniz bu yedeği geri yükleyerek sorunu çözebilirsiniz. Aksi taktirde cihazın modelini, arka kısmında P... ile başlayan seri numarasını ve ayarlar>sistem bölümünde yer alan ID serial numarasını bana iletmeniz gerekecektir.

Kolay gelsin.

Merhaba,
    Harita dosyalarımın silineceğini bilmiyordum. Bu yüzden yedeklemedim.
    Cihazımın Modeli: Voyager 4.3
    Seri No: GT 903B00081
    ID: 0b1400142000223b

Teşekkürler..

Sayın teknazor,

Cihazınıza ait dosyaları indirebileceğiniz link PM den size iletilmiştir.

KOlay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: dream_04

naviextras hafıza kartını görmesi için kartın adı ne olmalı?

Sayın dream_04,

Encore modelimiz içn soruyorsanızhttp://download.naviextras.com/content/!application/docs/Piranha_Sync_Tool_manual_v1+0_EN_TR.pdf adresindeki yönergeleri takip edin. Taşınabilir navigasyon için soruyorsanız dosya yolu MobileNavigator>MobileNavigator.exe olmalıdır.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: atlantıc

benım de yaardıma ıhtıyacım var dayımın navıgasyonun guncellıyecem dıye yanlıslıkla room yaptım ve cıhaz room yuklerken ekran kocaman oldu yazı allta kalıyor ve hıc bır sey görmüyorum nasıl duzelir piranha ınfınty 5.0 in siyah markası kafayı yıyecem yardım edın bene de

Sayın atlantic,

İnfitniti HD yazılımı kullanmışsınız bu nedenle yazılar büyümüştür. Sitemizden İnfitinit sayfasına girip buradan indirdiğiniz yazılımı yükleyin sorununuz düzelecektir.

Kolay gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.