Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (298. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.123
Cevap
249
Favori
944.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ne cevabı ne telefonları.ben servisleri yok bangır bangır bağırıyorum. piranha bitik firma. mümkünse iade kararı çıkarttırıp geri verin. ilgilenmiyorlar ve malın yarı parasını sizden isteyecekler ayrıca ürün zaten kafadan garanti dışı. sebepse kullanıcı hatası yaz yapıştır gönder. ALLAH yardımcınız olsun.
  • rıdvan bey android 4.4 gelecek galiba .lütfen bu güncelleme ile yazılımsal sorunları gidermeye çalışın.aklıma gelenler bunlar
    -kamera flaşla gece çekimi parlıyor
    -yüksek boyuttaki oyunları hafıza kartında çalıştırmaması(50 gündür cevap bekliyorum bu soruna)
    -başka romlarda radyonun çalıştığı söyleniyor buna da bakabilirsiniz
    -orta seste ve daha kısık seslerde müzik dinlerken ses yükselip alçalıyor.(aldığımdan beri var)güncelleme ile düzelmezse servise yollayacağım.çoğu yerde bu soruna rastladım
    -silah oyunlarında ikinci parmakta sorun oluyor
    -tema olursa iyi olur
    -mobil ağlarda erişim noktası adlarına yeni apn ekliyorum.eklediğim apn yi işaretliyorum.veri bağlantısını açtığımda eski apn ye geçiyor kendiliğinden
    -türkçe karakterler eksik(özellikle rehberde zorlanıyoruz)
    -müzik çalar eklerseniz iyi olur(google play kullanışlı değil)
    -şarjı aniden %30 dan %13 e falan düşüyor

• kemal okur K kullanıcısına yanıt
    iade kararı istedim bugun 7. gün .navigasyonu taktırdımçıkartım gönderecem.bunlarla hiç uğraşamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Orijinalden alıntı: fatli58

quote:

Orijinalden alıntı: fatli58

Merhabalar sayın Rıdvan bey ;
    Bir hafta önce alıp aracıma taktığım piranha encore modeli ile ilgili bir sorunum var.Cihaz güncellemesi için anlatılanları yaptım sd karta dosyalrı atıp cihaza taktım ama bişey olmadı bilgisayar taktım toolbar proğramı görmedi. Bende cihazdaki dosyaları sd karta kopyaladım daha sonra bilgisayarda gördü güncellemesini yaptı ancak cihaza taktım yine bişey olmadı . Bende sd karttaki güncel dosyaları cihaza kopyaladım , daha sonra navigasyonu açtım güncelleme olmuş 2013.10 son sürümüne güncellemiş. Ancak aracı iki gün kullanmadım daha sonra cihazı açtım bu bir navigasyon güncellemesidir diye menü geldi devam dedim güncelleme yaptı , cihaz güncel dedi sd kartı çıkardım cihazı yeniden başlattım ancak yine aynı menü geldi işlemi yine tekrarladım sd kartı takıp ama sürekli aynı menü geliyor resette attım hiçbirşey değişmedi sd kartı çıkarıp açtım güncellemede sorun oluştu diyor . Bu güncelleme menüsünden çıkamıyorum cihaz öyle kaldı kullanamıyorum , ne yapmamız gerekir . Şimdiden teşekkür ederim.

Iyi günler , bu sorunumu çözdüm rom dosyasını indirerek cihazı yeniden yükledim , yalnız şimdi navigasyon açılmıyor , Navigasyona basınca " invalidete path " yazıyor bunu nasıl çözeriz Rıdvan bey ,sitenize mesaj attım sevise gönderin yazdılar , ürünün montajı zaten sıkıntılı oldu yerinden çıkması zor bu şekilde servise göndermiyorum , sizden rica ediyorum yardımcı olur musunuz ?

Merhaba,

Cihazın ayarlar>sistem bölümünde yer alan ID numarasını bana bildirebilir misiniz.

Kolay gelsin.

ID numarası hangisi bilemedim böyle gönderdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fanatikforumcu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fanatikforumcu

Merhaba ;

Mayıs ayının ortasında arkadaşlarımla amerikaya gideceğiz.
    Birlikte gideceğimiz arkadaşlarımdan birinde Piranha Leon navigasyon
    cihazı var ve biz bu cihazı giderken yanımızda götürmek istiyoruz.
    Araç kiraladığımız şirketten kiralamadık bunun menüsünün türkçe olması sebebiyle.

Benim sizden yardım istediğim konu şu ; Bizde ki cihaza Amerika (Orlando) haritası yüklemek istiyoruz
    ancak geldiğimizde yeniden türkiye haritasını da kullanmak istiyoruz, yani türkiye haritasını da muhafaza etmeliyiz.

Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok seviniriz.

Teşekkürler şimdiden.

Sayın fanatikforumcu,

www.naviextras.com sitesine üye olun, naviextras toolbox programını bilgisayarınıza indirip kurun.

1. Cihazın bilgisayarınıza takın, cihazın ekranına gelen seçeneklerden hard disk sembolüne tıklayın,
    2. Naviextras toolbox programını açın, siteye üye olduğunuz kullanıcı adıyla giriş üyelik girişi yapın,
    3. Ürünlerim bölümünden istediğiniz ülke haritasını satın alabilirsiniz.

Türkiye haritası standarttır silinmeyecektir. Her iki haritayı birlikte kullanabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Merhaba Piranha Destek ;

Dediğiniz gibi yaptım sorunu hallettim. Çok teşekkür ederim

Bir konu da daha sizden yardım rica ediyorum.
    Kuzey Amerika haritası satın almak istediğimde aşağıda ki resimden de görebileceğiniz üzere
    benden 17,95 dolar istiyor 1 aylık kiralama için.
    Ancak ekranın sağ alt kısmında dikkatimi çeken PIO'ler adlı linke tıkladığımda açılan ekranda
    " Tek seferlik güncelleme " adı altında 9,95 dolarlık bi harita çıktı. bu haritayı alsam işimi görür mü acaba ?
    Bana aslında toplamda 5 gün lazım Kuzey Amerika haritası, Orlando da lazım sadece.

Bu konuda yorumunuz nedir acaba ?

Alıntıları Göster

Merhaba Piranha Destek ;

Dediğiniz gibi yaptım sorunu hallettim. Çok teşekkür ederim

Bir konu da daha sizden yardım rica ediyorum.
    Kuzey Amerika haritası satın almak istediğimde aşağıda ki resimden de görebileceğiniz üzere
    benden 17,95 dolar istiyor 1 aylık kiralama için.
    Ancak ekranın sağ alt kısmında dikkatimi çeken PIO'ler adlı linke tıkladığımda açılan ekranda
    " Tek seferlik güncelleme " adı altında 9,95 dolarlık bi harita çıktı. bu haritayı alsam işimi görür mü acaba ?
    Bana aslında toplamda 5 gün lazım Kuzey Amerika haritası, Orlando da lazım sadece.

Bu konuda yorumunuz nedir acaba ?

Acaba benim soruma da bi bakabilmeniz mümkün müdür ?

• 3 ay bekleyip servisten alabildiğim infiniti navigasyon şimdi de şarj olmuyor...İlk günlerde problem yoktu.Bir kaç şarj aleti denedim, maalesef...
  • Merhabalar Piranha Destek…

Firmanızdan Piranha ZEN Model cep telefonu satın aldım. Telefon genel olarak bayağı güzel.
    Yalnız yazılım olarak kullanışı biraz sıkıntılı. Aşağıda tespit edebildiğim noktalarda telefonun eksikliklikleri ve yazılım hataları GÜNCELLEME ile giderilirse, bir kullanıcı olarak oldukça memnun olacağım…

1.Anasayfa düğmesine basıldığında kapatılmış olan son uygulamaları tek tek kaldırma yerine, son uygulamaların hepsini birlikte kaldırmak için" tümünü kaldır" seçeneğinin eklenmesi
    2.Bataryanın 1 günü bile çıkaramaması sorunu.
    Batarya süresinin arttırılabilmesi için Bataryanın optimize edilmesi
    3.Kilit ekranı resminin, duvar kağından farklı bir resim olarak değiştirilebilmesi
    4.iki parmakla açılan Bildirim ekranındaki çok kullanılan; wifi,taşınabilir wifi, veri bağlantısı, ekran döndürme, parlaklık, El Feneri gibi menü simgelerinin; doğrudan tek parmakla açılacak şekilde bildirim ekranına eklenmesi
    5.Menü dilinin tamamen Türkçeleşmesi (Reboot, smart gesture, taşınabilir hotspot, your phone will reboot vb. gibi…)
    6.SMS yazarken Türkçe karakterlerin (ş,ğ,ı,ç gibi) tanınmaması ve Türkçe karakterlerin mesaj karakter kapasitesini aniden çok fazla düşürmesinin engellenmesi.
    7.Telefondaki Tema eksikliğinin giderilmesi için çeşitli Temaların eklenmesi
    8.Farklı bir Launcher yüklenmesinden sonra ana Launcher'a tekrar dönülmesinin kolaylaştırılması amacıyla, menüye Launcher ya da Başlatıcı adı altında kısayol eklenmesi
    9.Telefon çağrı halinde iken bir oyun ya da uygulamaya girildiğinde tekrar çağrıya dönülmesinin,çalışan uygulama ya da oyunlarda bir kısayolla gösterilmesi
    10.Düşük ve orta seslerde müzik dinlerken sesin yükselip alçalmasının düzeltilmesi
    11.Kameranın, gece çekimleri flaşlı bir şekilde yapıldığında, aşırı parıldama yapmasının düzeltilmesi
    12.kullanışlı bir müzik çalar eklenmesi

Piranha Zen'i sahipsiz bırakmayacağınızı umut ederek iyi çalışmalar diliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bruton218

İyi günler.
    Elimde Piranha Business III Tab 10.1' tablet bilgisayarınız var. Ben tamamen ilk aldığım haldeki gibi tertemiz olmasını istiyorum ve sitenizden yazılımlara girdiğimde sadece Phoenix Suite programını buldum bu program aracılığıyla tabletimi nasıl ilk aldığımdaki gibi tertemiz bir formatlama işlemi yapabilirim beni bu konuda bilgilendirir misiniz? Yanlış kullanımlar sonucu aşırı bir yavaşlıkla karşı karşıyayım.

Edit: Ek olarak sormak istediğim cihazım için rom dosyası siteniz üzerinde yok, nereden bulabilirim?

Merhaba,

Rom atmadanda bu işlemi yapabilirsiniz. Ayarlar>Yedekle ve Sıfırla bölümünden her şeyi sil seçeneğini seçerek cihazı ilk haline getirebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Söylediğiniz yerdeki her şeyi sil tuşuna bastığımda hiçbir işlem yapmıyor tablet öylece işlemiyor gibi aynı tuş..

Ayrıca tabletin açılması minimum 15 dakika sürüyor, android ekranında öylece bekletiyor.

Mümkünse ben rom dosyası ile tamamen sıfırlamak istiyorum..

• Merhaba,
    Ben aldığım Piranha Business II Tab 9 cihazımı aldım ve bir sorum var. Cihazımı sitenizden aldığım 4.1 ile güncelleştirdiğimden beri 3D grafik çalışmıyor. lütfen bu sorun için yeni bir güncelleme yayınlayın. Güncelleme gelene kadar 4.0 ile kalacağım. Yeni güncelleme mümkünse 4.2 olsun. çünkü tabletin sürümü çok düşük ve en yeni uygulamaların bazıları çalışmıyor. Çok olmasada benim kullandığım uygulamalar. Ayrıca cihazın arayüzüne bir arayüz yüklenirse cihaza tam puan vereceğim.
  • Piranha destek sayfasına ve şikayetvar a yazmama rağmen çozüm yerine kopyala yapıştır cevaplar vermekten başka çözüm olmayan bir firma.

Şikayet No : 2364901
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yasar23

sayın Rıdvan bey Toyota için olan Dispatcheri artık satmıyormusunuz? bi sorunumu vardı

Sayın yasar23,

Şu an stoklarımızda kalmamıştır. İnternet üzerinden bulabilirsiniz.

Kolay gelsin.

ben internette bulamadım sizin bildiğiniz satan bir yer varsa almak istiyorum.
  • Selamun Aleykum.Hocam İyi Günler Hayırlı Çalışmalar Dilerim.Business Tab 7.0 All Winner A10 1.4 GHz + 8 GB + 1 GB DDR3 RAM + 0.3 MP Ön ve 2.0 MP Arka Kamera + HDMI + 3G WIFI Tablet PC Sahibiyim.Desen Kilidi Yanlış Girildi Diye Tableti Açamıyorum.Sitenizde Yayınlanan Proğram Ve Rom Dosyalarını İndirdim.Rom Atmak İstedim Fakat Pc Tableti Bir Türlü Görmiyor.Firmanızın Resmi Sitesinden Teknik Servis Yardımı Almak İçin Üye Olup Sorunumu Yazdım.Sağolsun Yetkili Arkadaş Kısa Sürede Cevap Yazdı.Cevap Aynen Şöyle. ( Pcnizin bağlantısını kesin , bilgisayarınızda sürücü imzalama devre dışı bırakın , phoenix suite programın pcnize kurun , bu işlemden sonra tekar rom yüklmeyi deneyin , ) Kulandığım İşletim Sistemi Win Xp.Teknik Servis Yetkilisi Arkadaşın Söyledi Gibi Sürücü İmzalama Devre Dışı Bırkmak İçin Nette Biraz Araştırma Yaptım.Fakat Söylene Şey Yani Sürücü İmzalama Devre Dışı Bırakma Win Xp de Yok.Yada Ben Bulamadım.Ayrıca Tabletimin P412,P423, P426, P433, P440, P447, P449 ve P455 Serili Olduğunu Bilmiyorum.Arkadaki Etiket Zamanla Düşmüş Olmalı.Anlayacağınız Sorunum Halen Devam Ediyor.Bana Nasıl Yardımcı Olursunuz?İlgi Ve Alakanıza Şimdiden Teşekkür Ederim.İyigünler Dilerim....

• piranha aristo II 7.0 p45 için yazılım mevcut mu?
  • mrb pırhana destek benım aristo 9.7 tabletım de sureklı uygulamalar arasında gezınırken tablette donmalar oluyor power tusuna basıp cektımde normale donuyor bnm anakartım değişti eskısındede bunu yapıyordu ama sıtenızde verılen yazılımı yuklemek ıstemıyorum dokunmatık calışmıyor eskı anakartım bu yuzden bozuldu veya daha yuksek bı surum varmıdır 4.0.4 harıcınde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cn_lord -- 27 Nisan 2014; 8:50:18 >
  • Rıdvan bey Piranha zen telefonun ekranında beyazlanma olursa garanti kapsamına giriyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler, piranha evoque marka cihazımın rom dosyasını tekrar yüklemek istiyorum fakat arkadaki seri numarası silinmiş bunlardan hangisini indireceğim bilemedim.

http://piranha.com.tr/support_product.php?product_id=174

Rom version: PF08.2625.30M65887
    Software Version: V3.61j108.01.26
    OEM Info YFAtlas5
    Platform ID: 5955414E4645E47
    Devicxe ID: 2011021300000AC6

edit: ilgilenene not p366 uyumlu çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serrix2 -- 5 Mayıs 2014; 15:40:25 >
  • slm rıdvan bey,
    p449 seri nolu businees 7 tab açılmıyor format atmak istiyorum destekten indirdiğim rom dosyasını yüklerken yüzde 15 geliyor tekrar sıfırlanıyor formda sizi takip ederken anladıgım 4.1.1. yükleyin yada zeus white rom unu yükleyin diye yazınızı okumuştum .
    destekteki 4.0.4 yüllenmiyor zeus white ve businees 7 tab 4.1.1 yükledigimde ise cihaz çalışıyor fakat 8 gb cihazda hiç yer görünmüyor yeni bir şey kopyalayamıyorum sd kart okumuyor filan..sizden istedigim business7 tab p449 seri nolu cihazıma uygun rom dosyasını bana gönderirseniz çok memnun olacagım destekte tabletime yakın denemediğim yazılım kalmadı.teşekkürler..
  • Piranha Business II Tab 9.0 P455 serili tablet var elimde sitdeki rom indirme linkleriniz yandex indirme limitini aştığı için calışmıyor en güncel 4.1 romunu link olarak verebilirmsiniz.
    Sitede diğer seri nolu 4.0 romları atınca tablet cook yavaş calışıyor ve kısa sürede kitleniyor android yazısında kalıyor çalışmıyor tablet sitenizden 1 hafta kadar önce mail attım ama dönüş olmadı
  • Piranha ZEN ve GRANDE Akıllı Cep Telefonlarının Orjinal (STOCK) Yazılım (ROM) Yükleme Videosu ve Yazılım Dosyaları.

Yazılım yükleme videosu:http://www.youtube.com/watch?v=7zF94vRnbnA

SP_Flash_Tool_exe_v3.1344.0.212:http://yadi.sk/d/p4L2COGALiAQY

ZEN Stock (Orjinal) Rom:http://yadi.sk/d/yttrR95nMGZHP

Grande Stock (Orjinal) Rom:http://yadi.sk/d/b-coQSPSMGZVy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piranha Destek -- 30 Nisan 2014; 9:44:08 >

• Bu konuyu açan sevgili RIDVAN BEY e
    özel mesaj attım yine mesajı size bugün gönderdim. isminin olduğu yerdeki telefon numarasını arıyorum 0212 599 00 88 çalıyor...açan olmuyor telefonu hemen ikinci bir kez aradığımda bu sefer telefonu meşgule geçirmiş oluyorlar....artık direk masnızın üzerindeki telefon mudur bilemiyorum sizden ricam yardımcı olursanız sevinirim lütfen.....konu şuydu:özel pm attım aynı mesajı.....
    slm abimteknik destek ekibinizlede görüştüm 96023 nolu takip numarası....abipiranhanın sitesinden 2014 de çıkan romunu yükledim cihazın içindeki bilgileride yedekledim....geri yüklediğimde harita lisanssız yazıyor...piranha extraya girmiyor firma benden illa cihazın kendilerine göndermemi istiyor...ben denilenleri aynen uyguladım ama bu sorunla karşılaştım....ne yapmam lazım bana yardımcı olurmusunuz forumda bir çok kişiye yardımcı olomuşsunuz....seri numarası:P38801161

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.