DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Piranha Business II Tab 7-9-9.7-10.1 İnceleme,Destek,Aksesuar Forumu(ANA KONU)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
297
Cevap
10
Favori
100.433
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> Piranha Business II Tab 7-9-9.7-10.1 İnceleme,Destek,Aksesuar Forumu(ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      195 Mesaj
      03 Ocak 2013 10:19:31
      quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Alıntıları Göster

Boyut olarak hangisini aldınız?

merhaba,

9" modelinden aldım sorunsuz gayetguzel kılıflarıda 29TL dusmus kullanıslı ıslemcı bellek cıkısları guzel fıyatına gore acık konusayım piranhadan böyle performans beklemıyordum.
      |
      |

Her Başlangıcın Bir Sonu Vardır. Sonları İnsanlar Kendi Yaratır.
    • Teğmen
      195 Mesaj
      03 Ocak 2013 10:20:33
      merhaba,

9" modelinden aldım sorunsuz gayetguzel kılıflarıda 29TL dusmus kullanıslı ıslemcı bellek cıkısları guzel fıyatına gore acık konusayım piranhadan böyle performans beklemıyordum.
      |
      |

Her Başlangıcın Bir Sonu Vardır. Sonları İnsanlar Kendi Yaratır.
    • Çavuş
      83 Mesaj
      04 Ocak 2013 05:42:32
      quote:

Orijinalden alıntı: I WANT YOU

http://www.mcj.com.tr/mall/disp/itemInfo.htm?itemCode=100354

sipariş verdik hadi hayırlısı

Ürün elinize ulaştı mı ? Bende aynı yerden sipariş geçmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      287 Mesaj
      04 Ocak 2013 12:52:57
      quote:

Orijinalden alıntı: loftuk

Alıntıları Göster

Ürün elinize ulaştı mı ? Bende aynı yerden sipariş geçmeyi düşünüyorum.

ben de bu siteyi merak ediyorum...elinize ulaştı mı?

• Çavuş
      48 Mesaj
      04 Ocak 2013 13:16:44
      quote:

Orijinalden alıntı: Q_mes

Alıntıları Göster

ben de bu siteyi merak ediyorum...elinize ulaştı mı?

daha önce buradan alışverişim olmuştu ona güvenerek 3 tane sipariş verdik kargoya daha bugün verilmiş henüz ulaşmadı

|
      |

• Er
      1 Mesaj
      04 Ocak 2013 21:47:25
      arkadaşlar piranha tab 7 aldım, internetten e-kitap indirdim bi kaç tane .epub formatında , tablete attım ama bulup açamıyorum nasıl çalıştırabilirim yardımcı olursanız sevinirim..
      |
      |

• Er
      4 Mesaj
      04 Ocak 2013 22:21:46
      arkadaşlar Piranha Tablet 7 aldım f klavye taktım yazıyor fakat q olarak tanımlıyor f e nasıl çevire bilirim ? yardımcı olursanız çok sevinirim.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34göksel -- 4 Ocak 2013; 22:23:30 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      287 Mesaj
      05 Ocak 2013 11:12:54
      piranha tab 2 ile tab 3 arasında ne fark var...
      |
      |

• Er
      5 Mesaj
      06 Ocak 2013 11:29:20
      Piranha Business III Tab 9.0 aldım 1 hafta önce.
      Piranha Business II Tab 9.0 arasındaki fark kapasitesi. TAB III 16 GB. TAB II 8 GB
      |
      |

• Yüzbaşı
      494 Mesaj
      07 Ocak 2013 02:41:46
      amaç tv den internete girmek. 2 seçeneğim var 1.seçenek bir tablet alıp hdmi bağlantısı ile tabletteki görüntüyü tvye aktarmak 2. seçeneğim android tv box alıp
      hdmi çıkışı ile yine görüntüyü tv ye aktarmak. dark evo pad in ve piranha bussines tabletin ekran çözünürlükleri 800 x 480

dark evopad in reklam caps i

piranha bussines tablet in reklam caps i

sorum şu. Bu tabletler hafızalarındaki 1080p çözünürlükteki filmleri veya kendi desktop görüntülerini 1080p olarak hdmi kablo ile aktarabiliyorlar mı
      yoksa ekran çözünürlükleri 800 x 480 olduklarından dolayı 800 x 480 olan çözünürlüğü upscale edip görüntü kalitesi bozulmuş şekilde 1080p olarak mı veriyorlar?

• Teğmen
      134 Mesaj
      07 Ocak 2013 09:44:04
      Perşembe günü aldım cumartesi günü ürün elimdeydi. Tek eksiği ekran çözünürlüğü bana göre. Ürünü satmayı düşünüyorum isteyen olursa aldığım fiyattan 230 liraya satabilirim.
      |
      |

insan büyüdükçe hayalleri küçülürmü?
    • Teğmen
      223 Mesaj
      07 Ocak 2013 09:44:08
      Bikaç arkadaş aksesuar sorunu olduğunu söylemiş, halen devam ediyomu bu sorun yoksa mağzalarda mat ekran koruyucu, kılıf vs bulabilir miyim?
      |
      |

\ Zigmatek Asgard 381 ~ Asus P8Z77 V-LX 2400Mhz ~ Intel Core i5-3570 ~ Corsair Vengeance 4GB 1600Mhz ~ Sapphire R9 290X Vapor-X 384bit ~ Razer Lycosa/
    • Yüzbaşı
      356 Mesaj
      08 Ocak 2013 11:09:12
      Piranha Business 9" Tablet aldım fiyat+kalite karşılaştırmasını yaparsanız gayet performanslı bir ürün... Isınma problemi kesinlikle sıkıntı oluşturmaz.

Ürüne ait kılıf vs.http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/piranha-business-tab-9-inc-tablet-pc-kilif-orj-69720246
      heryerde bulunabiliniyior. Kesinlikle tavsiye ederim.
      |
      |

^Her bilgi sahibinin üstünde daha iyi bir bilen vardır. ^ (Yusuf Suresi-76-KURAN)
    • Yüzbaşı
      287 Mesaj
      14 Ocak 2013 08:30:31
      ben de mcj.com.tr den aldım. Yeni bir site. bazı ufak tefek sıkıntılar oldu ama tablet sorunsuz elime geçti.. Tablet çok fazla özellik aramayanlar için ideal. Wifi 2 yan odadan rahat çekiyor. Hızı fena değil. Harici klavye ile mükemmel oldu.

• Yüzbaşı
      418 Mesaj
      14 Ocak 2013 15:31:50
      quote:

Orijinalden alıntı: Q_mes

ben de mcj.com.tr den aldım. Yeni bir site. bazı ufak tefek sıkıntılar oldu ama tablet sorunsuz elime geçti.. Tablet çok fazla özellik aramayanlar için ideal. Wifi 2 yan odadan rahat çekiyor. Hızı fena değil. Harici klavye ile mükemmel oldu.

Business II Tab 9 tabletten HB üzerinden sipariş verdim ama ürün ellerinde yok herhalde siparişiniz tedarikçiden bekleniyor yazıyordu,forumda araştırma yaparken yazdıklarınızdan sonra mcj.com.tr sitesinde aynı ürünü daha uygun fiyata görünce telefonla fiyat ve kargo onayını alıp siteye üye olup sipariş verdim tabiki öncelikle HB siparişini iptal ettirdim
      Sizden ricam Tablet Tv bağlantısını yaptıysanız performansını yazarsanız sevinirim
      Tabletinizi güle güle kullanın

quando dava comida aos pobres, me chamavam de santo. quando perguntava por que os pobres nada tinham para comer, me chamavam de comunista.Yoksullara yemek verdiğimde bana aziz diyorlar,Yoksulların "niye yemeği yok" diye sorduğumda ise Komünist!!!dom helder camara (1909-1999)
    • Yüzbaşı
      287 Mesaj
      16 Ocak 2013 21:20:49
      quote:

Orijinalden alıntı: Focuser

Alıntıları Göster

Business II Tab 9 tabletten HB üzerinden sipariş verdim ama ürün ellerinde yok herhalde siparişiniz tedarikçiden bekleniyor yazıyordu,forumda araştırma yaparken yazdıklarınızdan sonra mcj.com.tr sitesinde aynı ürünü daha uygun fiyata görünce telefonla fiyat ve kargo onayını alıp siteye üye olup sipariş verdim tabiki öncelikle HB siparişini iptal ettirdim
      Sizden ricam Tablet Tv bağlantısını yaptıysanız performansını yazarsanız sevinirim
      Tabletinizi güle güle kullanın

maalesef elimde mini hdmi dönüştürücü olmadığından tv ye bağlayıp deneyemedim..
      |
      |

• Yarbay
      3416 Mesaj
      16 Ocak 2013 23:04:29
      Ben aldım , ben yandım , eller yanmasın vermeyin paranızı böyle şeylere.

Harici modem için PPP Widget kullanıyorsunuz . kendi tarayıcısı yok playden indiriyorsunuz . bi sayfaya tıklıyorum kapatayım mı bekliyeyim mi diye soruyor .
      Şarjı Allah var 10 saat gidiyor . Zaten 10 saat prizsiz bir yerde durmuyorum ben. Business Tab II 9" var bende.

Çok yavaş , o parayı biriktirin gidin kaliteli birşey alın . Ben gece yatakta yorganın altından film izlemek için kullanıyorum (youtube programıyla youtubeden video izliyorum )

Nette dolaşayım falan derseniz ölüm . ben heves olarak aldım bin pişman oldum . havaya çar çur etsem daha iyiydi.

• Çavuş
      43 Mesaj
      17 Ocak 2013 11:09:30
      quote:

Orijinalden alıntı: cekmece

amaç tv den internete girmek. 2 seçeneğim var 1.seçenek bir tablet alıp hdmi bağlantısı ile tabletteki görüntüyü tvye aktarmak 2. seçeneğim android tv box alıp
      hdmi çıkışı ile yine görüntüyü tv ye aktarmak. dark evo pad in ve piranha bussines tabletin ekran çözünürlükleri 800 x 480

dark evopad in reklam caps i

piranha bussines tablet in reklam caps i

sorum şu. Bu tabletler hafızalarındaki 1080p çözünürlükteki filmleri veya kendi desktop görüntülerini 1080p olarak hdmi kablo ile aktarabiliyorlar mı
      yoksa ekran çözünürlükleri 800 x 480 olduklarından dolayı 800 x 480 olan çözünürlüğü upscale edip görüntü kalitesi bozulmuş şekilde 1080p olarak mı veriyorlar?

Business tab 10.1 tv deki goruntusu gayet basarili digerlerini bilemem

|
      |

• Onbaşı
      37 Mesaj
      18 Ocak 2013 14:15:25
      quote:

Orijinalden alıntı: HarryBlade

Ben aldım , ben yandım , eller yanmasın vermeyin paranızı böyle şeylere.

Harici modem için PPP Widget kullanıyorsunuz . kendi tarayıcısı yok playden indiriyorsunuz . bi sayfaya tıklıyorum kapatayım mı bekliyeyim mi diye soruyor .
      Şarjı Allah var 10 saat gidiyor . Zaten 10 saat prizsiz bir yerde durmuyorum ben. Business Tab II 9" var bende.

Çok yavaş , o parayı biriktirin gidin kaliteli birşey alın . Ben gece yatakta yorganın altından film izlemek için kullanıyorum (youtube programıyla youtubeden video izliyorum )

Nette dolaşayım falan derseniz ölüm . ben heves olarak aldım bin pişman oldum . havaya çar çur etsem daha iyiydi.

bu arkadaşa katılıyorum
      bende ucuz diye aldım internette bi sayfayı açması eziyet gibi
      sadece ufak tefek oyunları oynamak için kullanabilirsiniz
      bende tab 2 9' olan urun var
      kesinlikle almayın derim

• Binbaşı
      1898 Mesaj
      18 Ocak 2013 23:45:26
      quote:

Orijinalden alıntı: bashkan

Alıntıları Göster

bu arkadaşa katılıyorum
      bende ucuz diye aldım internette bi sayfayı açması eziyet gibi
      sadece ufak tefek oyunları oynamak için kullanabilirsiniz
      bende tab 2 9' olan urun var
      kesinlikle almayın derim

opera gayet hızlı

|
      |

Elektronik ve Haberleşme Mühendisi

Reklamlar
ses yalıtımı
SEO
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.