Şimdi Ara

Piranha Business II Tab 7-9-9.7-10.1 İnceleme,Destek,Aksesuar Forumu(ANA KONU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
10
Favori
101.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lektonstar

quote:

Orijinalden alıntı: TRayep

ARKDAŞLAR,

PIRANHA BUSINESS TAB2 ALDIM. FİYAT VE PERFORMANS OLACAK CIDDI ANLAMDA GUZEL CIHAZ TAVSIYE EDERIM

Boyut olarak hangisini aldınız?

merhaba,

9" modelinden aldım sorunsuz gayetguzel kılıflarıda 29TL dusmus kullanıslı ıslemcı bellek cıkısları guzel fıyatına gore acık konusayım piranhadan böyle performans beklemıyordum.
  • merhaba,

9" modelinden aldım sorunsuz gayetguzel kılıflarıda 29TL dusmus kullanıslı ıslemcı bellek cıkısları guzel fıyatına gore acık konusayım piranhadan böyle performans beklemıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I WANT YOU

http://www.mcj.com.tr/mall/disp/itemInfo.htm?itemCode=100354
    sipariş verdik hadi hayırlısı

Ürün elinize ulaştı mı ? Bende aynı yerden sipariş geçmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loftuk

quote:

ben de bu siteyi merak ediyorum...elinize ulaştı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q_mes

quote:

Orijinalden alıntı: loftuk

quote:

ben de bu siteyi merak ediyorum...elinize ulaştı mı?

daha önce buradan alışverişim olmuştu ona güvenerek 3 tane sipariş verdik kargoya daha bugün verilmiş henüz ulaşmadı

• arkadaşlar piranha tab 7 aldım, internetten e-kitap indirdim bi kaç tane .epub formatında , tablete attım ama bulup açamıyorum nasıl çalıştırabilirim yardımcı olursanız sevinirim..
  • arkadaşlar Piranha Tablet 7 aldım f klavye taktım yazıyor fakat q olarak tanımlıyor f e nasıl çevire bilirim ? yardımcı olursanız çok sevinirim.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34göksel -- 4 Ocak 2013; 22:23:30 >
  • piranha tab 2 ile tab 3 arasında ne fark var...
  • Piranha Business III Tab 9.0 aldım 1 hafta önce.
    Piranha Business II Tab 9.0 arasındaki fark kapasitesi. TAB III 16 GB. TAB II 8 GB
  • amaç tv den internete girmek. 2 seçeneğim var 1.seçenek bir tablet alıp hdmi bağlantısı ile tabletteki görüntüyü tvye aktarmak 2. seçeneğim android tv box alıp
    hdmi çıkışı ile yine görüntüyü tv ye aktarmak. dark evo pad in ve piranha bussines tabletin ekran çözünürlükleri 800 x 480

dark evopad in reklam caps i
     Piranha Business II Tab 7-9-9.7-10.1 İnceleme,Destek,Aksesuar Forumu(ANA KONU)

piranha bussines tablet in reklam caps i

sorum şu. Bu tabletler hafızalarındaki 1080p çözünürlükteki filmleri veya kendi desktop görüntülerini 1080p olarak hdmi kablo ile aktarabiliyorlar mı
    yoksa ekran çözünürlükleri 800 x 480 olduklarından dolayı 800 x 480 olan çözünürlüğü upscale edip görüntü kalitesi bozulmuş şekilde 1080p olarak mı veriyorlar?
  • Perşembe günü aldım cumartesi günü ürün elimdeydi. Tek eksiği ekran çözünürlüğü bana göre. Ürünü satmayı düşünüyorum isteyen olursa aldığım fiyattan 230 liraya satabilirim.
  • Bikaç arkadaş aksesuar sorunu olduğunu söylemiş, halen devam ediyomu bu sorun yoksa mağzalarda mat ekran koruyucu, kılıf vs bulabilir miyim?
  • Piranha Business 9" Tablet aldım fiyat+kalite karşılaştırmasını yaparsanız gayet performanslı bir ürün... Isınma problemi kesinlikle sıkıntı oluşturmaz.

Ürüne ait kılıf vs.http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/piranha-business-tab-9-inc-tablet-pc-kilif-orj-69720246 heryerde bulunabiliniyior. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • ben de mcj.com.tr den aldım. Yeni bir site. bazı ufak tefek sıkıntılar oldu ama tablet sorunsuz elime geçti.. Tablet çok fazla özellik aramayanlar için ideal. Wifi 2 yan odadan rahat çekiyor. Hızı fena değil. Harici klavye ile mükemmel oldu.
  • quote:

ben de mcj.com.tr den aldım. Yeni bir site. bazı ufak tefek sıkıntılar oldu ama tablet sorunsuz elime geçti.. Tablet çok fazla özellik aramayanlar için ideal. Wifi 2 yan odadan rahat çekiyor. Hızı fena değil. Harici klavye ile mükemmel oldu.

Business II Tab 9 tabletten HB üzerinden sipariş verdim ama ürün ellerinde yok herhalde siparişiniz tedarikçiden bekleniyor yazıyordu,forumda araştırma yaparken yazdıklarınızdan sonra mcj.com.tr sitesinde aynı ürünü daha uygun fiyata görünce telefonla fiyat ve kargo onayını alıp siteye üye olup sipariş verdim tabiki öncelikle HB siparişini iptal ettirdim
    Sizden ricam Tablet Tv bağlantısını yaptıysanız performansını yazarsanız sevinirim
    Tabletinizi güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Focuser

quote:

ben de mcj.com.tr den aldım. Yeni bir site. bazı ufak tefek sıkıntılar oldu ama tablet sorunsuz elime geçti.. Tablet çok fazla özellik aramayanlar için ideal. Wifi 2 yan odadan rahat çekiyor. Hızı fena değil. Harici klavye ile mükemmel oldu.

Business II Tab 9 tabletten HB üzerinden sipariş verdim ama ürün ellerinde yok herhalde siparişiniz tedarikçiden bekleniyor yazıyordu,forumda araştırma yaparken yazdıklarınızdan sonra mcj.com.tr sitesinde aynı ürünü daha uygun fiyata görünce telefonla fiyat ve kargo onayını alıp siteye üye olup sipariş verdim tabiki öncelikle HB siparişini iptal ettirdim
    Sizden ricam Tablet Tv bağlantısını yaptıysanız performansını yazarsanız sevinirim
    Tabletinizi güle güle kullanın

maalesef elimde mini hdmi dönüştürücü olmadığından tv ye bağlayıp deneyemedim..
  • Ben aldım , ben yandım , eller yanmasın vermeyin paranızı böyle şeylere.

Harici modem için PPP Widget kullanıyorsunuz . kendi tarayıcısı yok playden indiriyorsunuz . bi sayfaya tıklıyorum kapatayım mı bekliyeyim mi diye soruyor .
    Şarjı Allah var 10 saat gidiyor . Zaten 10 saat prizsiz bir yerde durmuyorum ben. Business Tab II 9" var bende.

Çok yavaş , o parayı biriktirin gidin kaliteli birşey alın . Ben gece yatakta yorganın altından film izlemek için kullanıyorum (youtube programıyla youtubeden video izliyorum )

Nette dolaşayım falan derseniz ölüm . ben heves olarak aldım bin pişman oldum . havaya çar çur etsem daha iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekmece

amaç tv den internete girmek. 2 seçeneğim var 1.seçenek bir tablet alıp hdmi bağlantısı ile tabletteki görüntüyü tvye aktarmak 2. seçeneğim android tv box alıp
    hdmi çıkışı ile yine görüntüyü tv ye aktarmak. dark evo pad in ve piranha bussines tabletin ekran çözünürlükleri 800 x 480

dark evopad in reklam caps i

piranha bussines tablet in reklam caps i

sorum şu. Bu tabletler hafızalarındaki 1080p çözünürlükteki filmleri veya kendi desktop görüntülerini 1080p olarak hdmi kablo ile aktarabiliyorlar mı
    yoksa ekran çözünürlükleri 800 x 480 olduklarından dolayı 800 x 480 olan çözünürlüğü upscale edip görüntü kalitesi bozulmuş şekilde 1080p olarak mı veriyorlar?

Business tab 10.1 tv deki goruntusu gayet basarili digerlerini bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: HarryBlade

Ben aldım , ben yandım , eller yanmasın vermeyin paranızı böyle şeylere.

Harici modem için PPP Widget kullanıyorsunuz . kendi tarayıcısı yok playden indiriyorsunuz . bi sayfaya tıklıyorum kapatayım mı bekliyeyim mi diye soruyor .
    Şarjı Allah var 10 saat gidiyor . Zaten 10 saat prizsiz bir yerde durmuyorum ben. Business Tab II 9" var bende.

Çok yavaş , o parayı biriktirin gidin kaliteli birşey alın . Ben gece yatakta yorganın altından film izlemek için kullanıyorum (youtube programıyla youtubeden video izliyorum )

Nette dolaşayım falan derseniz ölüm . ben heves olarak aldım bin pişman oldum . havaya çar çur etsem daha iyiydi.

bu arkadaşa katılıyorum
    bende ucuz diye aldım internette bi sayfayı açması eziyet gibi
    sadece ufak tefek oyunları oynamak için kullanabilirsiniz
    bende tab 2 9' olan urun var
    kesinlikle almayın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bashkan

quote:

Orijinalden alıntı: HarryBlade

Ben aldım , ben yandım , eller yanmasın vermeyin paranızı böyle şeylere.

bu arkadaşa katılıyorum
    bende ucuz diye aldım internette bi sayfayı açması eziyet gibi
    sadece ufak tefek oyunları oynamak için kullanabilirsiniz
    bende tab 2 9' olan urun var
    kesinlikle almayın derim

opera gayet hızlı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.