Şimdi Ara

Piranha Business II Tab 7-9-9.7-10.1 İnceleme,Destek,Aksesuar Forumu(ANA KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
10
Favori
101.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HarryBlade

quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

quote:

Ben aldım , ben yandım , eller yanmasın vermeyin paranızı böyle şeylere.

Harici modem için PPP Widget kullanıyorsunuz . kendi tarayıcısı yok playden indiriyorsunuz . bi sayfaya tıklıyorum kapatayım mı bekliyeyim mi diye soruyor .
    Şarjı Allah var 10 saat gidiyor . Zaten 10 saat prizsiz bir yerde durmuyorum ben. Business Tab II 9" var bende.

Çok yavaş , o parayı biriktirin gidin kaliteli birşey alın . Ben gece yatakta yorganın altından film izlemek için kullanıyorum (youtube programıyla youtubeden video izliyorum )

Nette dolaşayım falan derseniz ölüm . ben heves olarak aldım bin pişman oldum . havaya çar çur etsem daha iyiydi.

kendi tarayıcısı yoksa (ki aslında benim tablette var sende niye yok bilmiyorum) alttarafı playe girip indirceksin bu kadar basit bunun sorunu ne anlamadım
    ayrıca opera en iyi tarayıcı ve hiç bi tablette yüklü olarak gelmiyo yine sen indiriyosun

uygulamaları açında evt bazen takılıyo ama yapman gereken şey çok basit "bekle" tuşuna basmak abartısız söylüyorum en geç 5 saniye sonra açılıyo

çok yavaştan kastın internet hızıysa bence hiçte yavaş değil ama wifi çekim alanı çok az

ayrıca ben anlamıyorum hiç bişe yapma sadece e-book olarak kullan yine verdiğin paraya değer yada yine hiç bişe yapma çerçeve olarak kullan yine verdiğin paraya değer yada sadece oyun oynamak için kullan

bazıları yetkili servis sorun demiş, benim hiç servise gidecek bi sorunum olmadı ama 5 yıl garanti var ve 7 iş günü içnde yapılmazsa ürün değişimi oluyo, evden alıp eve teslim ediyolar gibi şeyler var, bence kendilerine güvenmeseler bu kadar şey diyemezler
    ben sadece 1 kere akşam 4.1 güncelleme ile ilgili mail atmıştım (nasıl yapıldığı ile ilgili falan), sabah hemen maille geri döndüler

bence fiyat/performans olarak çok iyi, ben bunu alırken mağza görevlisi 1000 TL lik başka bi tablet alın dedi , baktım farkı ne diye 1.0 ghz çift çekirdek işlemci, 3mp kamera
    tek farkları bu onun dığında farkı yok ve 3 kat fazla para veriyosun hemde yanlış hatrlamıyosam android 3.1 işletim sistemi vardı

Paranızın boşa gitmediğini düşünmek için avutun böyle kendinizi bende almıştım .

Tablet yavaş net konusunda olsun grafikleri saglam oyun olsun.
    Tablet hata veriyor bazen format atiyor bir gece sarja bıraktım hic bir program yok ve 3 5 programı aynı anda açın hata aliyorsunuz.
    Yedek parca yetkili servis. sitede tabletin parca fiyati yok ve yetkili servis musteri hizmetleri telefona bakmiyor. Siz bilirsiniz :)

Tablet yavaşta neye göre yavaş arkadaşlar? Bi bilgilendirseniz, ortaya lafı atıyorsunuz sonra bırakıp gidiyorsunuz.
    Şimdi bunu okuyan adam belki sadace film izlemek, e kitap okumak için alıcak "haa yavaşmış lan" deyip vazgeçicek.
    Sorunlarınızı açıklayıcı bir dille ifade etmiyorsunuz.

• quote:

ben sadece 1 kere akşam 4.1 güncelleme ile ilgili mail atmıştım (nasıl yapıldığı ile ilgili falan), sabah hemen maille geri döndüler

Merhaba,

Bende sitenin destek bölümündeki android 4.1 dosyasını indirdim ancak winrar ile açarken crc hatası, bozuk dosya ikazı alıyorum. Sizde böyle bir sorun yaşadınız mı acaba? Birde kurulumla ilgili gelen mesajı burada paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler
  • E kitap ve film izlemek ićin tablet mi alinir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Piranhanın İstanbul Beşyoldaki merkezine gidip tabletime en son sürüm Android attırdım,elemanlar oldukça yardımcı oldular,işlem oldukça kısa sürdü
    Güncelleme sonrası cihaz daha hızlı gibi geldi bana,ancak şunuda belirteyim cihazınız işlem sonrası tamamen sıfırlandıgı için herşey siliniyor aman diyeyim önemli şeylerinizin yedeğini almadan güncelleme yapmayın
  • Bugün 5. sınıftaki kardeşime aldık bussnies II 9 olanından sadece kamera kötü biraz okadar oda o fiyata norma bence android 4.0 var üzerinde android manyagıyım i9003 var bence üzerinde 4.1.2 var bakalım bunda yükselme durmu fln varmı ilk sarja taktık arkadaş açılmıyor alet deli oldum bir baktımki kulaklık girişi yerine takmışım şarjı

3-5 gün sonra izlenimlerimi açıklarım arkadaşlar
  • Bu arada tableti NT mağazalarından nakit 260TL'ye aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanuysaler

quote:

Merhaba,

Bende sitenin destek bölümündeki android 4.1 dosyasını indirdim ancak winrar ile açarken crc hatası, bozuk dosya ikazı alıyorum. Sizde böyle bir sorun yaşadınız mı acaba? Birde kurulumla ilgili gelen mesajı burada paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler

Selam,

İlginçtir, kendi sitelerinde verdikleri dosya arızalı ancak aşağıdaki linkten indirdim ve sıkıntısız bir şekilde winrar la açabildim.

http://forum.donanimhaber.com/m_70329031/tm.htm#

Ancak kurulum yapmadım. 4.0 ve 4.1 arasında çok fark var mı diye tereddüt ettiğim için yüklemek istemedim. Bir sebepte yukarıdaki linkte koydukları video biraz karışık geldi.

• quote:

quote:

quote:

Ben aldım , ben yandım , eller yanmasın vermeyin paranızı böyle şeylere.

Harici modem için PPP Widget kullanıyorsunuz . kendi tarayıcısı yok playden indiriyorsunuz . bi sayfaya tıklıyorum kapatayım mı bekliyeyim mi diye soruyor .
    Şarjı Allah var 10 saat gidiyor . Zaten 10 saat prizsiz bir yerde durmuyorum ben. Business Tab II 9" var bende.

Çok yavaş , o parayı biriktirin gidin kaliteli birşey alın . Ben gece yatakta yorganın altından film izlemek için kullanıyorum (youtube programıyla youtubeden video izliyorum )

Nette dolaşayım falan derseniz ölüm . ben heves olarak aldım bin pişman oldum . havaya çar çur etsem daha iyiydi.

kendi tarayıcısı yoksa (ki aslında benim tablette var sende niye yok bilmiyorum) alttarafı playe girip indirceksin bu kadar basit bunun sorunu ne anlamadım
    ayrıca opera en iyi tarayıcı ve hiç bi tablette yüklü olarak gelmiyo yine sen indiriyosun

uygulamaları açında evt bazen takılıyo ama yapman gereken şey çok basit "bekle" tuşuna basmak abartısız söylüyorum en geç 5 saniye sonra açılıyo

çok yavaştan kastın internet hızıysa bence hiçte yavaş değil ama wifi çekim alanı çok az

ayrıca ben anlamıyorum hiç bişe yapma sadece e-book olarak kullan yine verdiğin paraya değer yada yine hiç bişe yapma çerçeve olarak kullan yine verdiğin paraya değer yada sadece oyun oynamak için kullan

bazıları yetkili servis sorun demiş, benim hiç servise gidecek bi sorunum olmadı ama 5 yıl garanti var ve 7 iş günü içnde yapılmazsa ürün değişimi oluyo, evden alıp eve teslim ediyolar gibi şeyler var, bence kendilerine güvenmeseler bu kadar şey diyemezler

bence fiyat/performans olarak çok iyi, ben bunu alırken mağza görevlisi 1000 TL lik başka bi tablet alın dedi , baktım farkı ne diye 1.0 ghz çift çekirdek işlemci, 3mp kamera
    tek farkları bu onun dığında farkı yok ve 3 kat fazla para veriyosun hemde yanlış hatrlamıyosam android 3.1 işletim sistemi vardı

Paranızın boşa gitmediğini düşünmek için avutun böyle kendinizi bende almıştım .

Tablet yavaş net konusunda olsun grafikleri saglam oyun olsun.
    Tablet hata veriyor bazen format atiyor bir gece sarja bıraktım hic bir program yok ve 3 5 programı aynı anda açın hata aliyorsunuz.
    Yedek parca yetkili servis. sitede tabletin parca fiyati yok ve yetkili servis musteri hizmetleri telefona bakmiyor. Siz bilirsiniz :)

beni dusundugunuz icin cok tesekkur ederim ama bu tablet benim ihtiyaclarimi fazlasiyla karsiliyo
    zaten tableti oyun, yada video icn falan almadim. bizim genelde kitaplarimiz yok, ders notlari ve problemler pdf veya sunum dosyasi olarak veriliyo
    kingsoftun beles programi gayet guzel calisiyo, finallerde cok yardimci oldu
    zaten bana en iyi tableti versen almam netbook alirdim ama fiyat goz onune aldiginda bu fiyattaki tablet netbooktan daha iyi benim icin
    onun disinda 2 oyun oynuyorum (hill climp ve kelime oyunu) mx playerda filme bakiyorum bazen (avi aciyo istedigin altyaziyi ekleyebiliyosun), karnaval.com'dan muzik dinliyorum ve internette dolasiyorum ve haberlere falan bakiyorum bide maillere bakiyorum tabi
    bence ayni anda 5 programi acmanin da bi mantigi yok, en fazla 3 program olur fazlasi tamamen gereksiz tek yapman gereken gereksizleri kapamak
    ayrica program acilmiyo diyede bise yok eger hata oldursa "bekle"ye basarsan 3-5 saniye sonra aciliyo
    ayrica ben bu tur aletlere cok fazla para verenleri hic anlamiyorum
    benim kuzen htc desire c aldi 600 tlye. bence gaye basarili.
    parmagini surdan suraya goturebildigin bi alete 2500 tl verenler icin bnce internete girmek film seyretme yada oyun oynamak gibi sadece eglence amaci disinda biseyler daha saglamasi lazimki verdigin paraya degsin ki kullananlarin %90inin gereksiz yere aldigini dusunuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• internette gezinme kavramlarimiz farkli arkadasim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PIRANHA Business Tab 10.1 Beyaz ARM CORTEX A10 1.4 GHZ-1GB DDR3-8GB-10.1''-ANDROİD 4

DÜN VATAN BİLGİSAYARDAN ALDIK

3G İLE İŞLEM VAR YAZIYOR...

Avea Jet modem(MF190 modeli) Fakat işlem yapamadık... Takıyoruz Görmüyor..

OOOFFFF NE YAPABİLİRİM

Ne hevesle aldım LÜTFEN YARDIMMM !!!
  • Arkadaşlar radyosu varmı bu tabletin yani fm bandı internetsiz radyo dinlenebiliniyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: ca_ca

PIRANHA Business Tab 10.1 Beyaz ARM CORTEX A10 1.4 GHZ-1GB DDR3-8GB-10.1''-ANDROİD 4

DÜN VATAN BİLGİSAYARDAN ALDIK

3G İLE İŞLEM VAR YAZIYOR...

Avea Jet modem(MF190 modeli) Fakat işlem yapamadık... Takıyoruz Görmüyor..

OOOFFFF NE YAPABİLİRİM

Ne hevesle aldım LÜTFEN YARDIMMM !!!

PPP Widget kur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaso1975

Arkadaşlar radyosu varmı bu tabletin yani fm bandı internetsiz radyo dinlenebiliniyormu

yok maalesef
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Teşekkürler

Selam,

İlginçtir, kendi sitelerinde verdikleri dosya arızalı ancak aşağıdaki linkten indirdim ve sıkıntısız bir şekilde winrar la açabildim.

http://forum.donanimhaber.com/m_70329031/tm.htm#

Ancak kurulum yapmadım. 4.0 ve 4.1 arasında çok fark var mı diye tereddüt ettiğim için yüklemek istemedim. Bir sebepte yukarıdaki linkte koydukları video biraz karışık geldi.

Aynen winrar dosyası bozuk.

işin yoksa yeniden indir

• arkadaşlar piranha tabletler için 4.1 jellybean yuklemenızı tavsiye etmem . play marketde ki uygulamaların %90'ı uyumlu değil . ayrıca uyumlu olanların %90'ı da çalışmıyor . bende business tab II 10.1 için şu anda yana yana android 4.0 ice cream ı arıyorum . illa da 4.1 istiyorum diyen arkadaşlar var ise bana msj atın internete upload edeyım oradan ındırın ve ezıyet çekmeye başlayın :D

bu arada elinde business tab II 10.1 için android 4.0 olan varsa bana gondersın lutfen
  • Beyler 4.1 yükledim ben gayette normal eski sürüme dönmek isteyenler sitesinden indirebilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilkocan

Beyler 4.1 yükledim ben gayette normal eski sürüme dönmek isteyenler sitesinden indirebilirler

bi denermisin TEMPLE RUN kurabılıyormusun 4.1 e .
  • Arkadaşlar Merhaba
    Piranha Business II Tab 9 dan şu an için memnunuz fakat bir sorunumuz var gibi gözüküyor yardımcı olabilirseniz seviniriz,
    cihazı kapatıp sarja taktığımızda kendiliğinden tekrar açılıyor,şarjdayken kapattığımızda ilk önce kapanıyor ardından cihaz tekrar açılıyor,
    şarjda olmadığı zaman ise herhangi bir sorun yok,yani kapattığımızda kendiliğinden açılmıyor,bu bize normal gelmedi konu ile bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyoruz.
    teşekkürler
  • Akbank mtv kampanyasi varmis ama hangi tablette ve nerede satiliyor. Birde piranha plus olayi nasil saglaniyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.