Şimdi Ara

Piranha Business II Tab 7-9-9.7-10.1 İnceleme,Destek,Aksesuar Forumu(ANA KONU) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
10
Favori
101.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geçen hafta electroworld'den business II 9 inç'ten bende aldım. Aslında alış amacım çocuk içindi, çocuk telefonlarımızı oyuncağa çevirdiğinden oyun oynatabilen bir tablet olarak bunu aldım. Yanlız şarj çok geç doluyor sanki, yaklaşık 5 saatte %80 ancak dolabildi. Normalmidir bu durum sizce?
  • dnz20 D kullanıcısına yanıt
    malesef konuyla ilgilenen kimse yok hocam :(
  • arkadaslar kliksada ultra tab 9 var 199 liraya sizacaba tavsiye edermisiniz ben ondan almayı dusunuyorum da bu da linkihttp://www.kliksa.com/urun/piranha-ultra-tab-9-0-tablet-pc/901785345
  • piranha busines 2 9.0 bugün kipa da gördüm 199 lira 12 taksik imkanıyla satılıyordu. günde 5 6 saatimi internette geçiren biriyim oyun fazla oynamam müzik fazla indirmem youtubeyi ve sosyal ağları çok kullanırım internette araştırmalar yaparım sizce laptopa göre bu tablette sorun yaşarmıyım geçişler nasıl internette kasma yaşarmıyım?
  • doktorsihirbaz D kullanıcısına yanıt
    Sakın alma... Paranı çöpe at daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende 7 inch piranha ultra II tabletim var ben buna recovery atmak istiyorum. Cihazımı bilgisayara güzelce tanıttım fakat home tuşuyla açtığımda ne rktool ne de live suit tabletimi gördü sistemim tanıyor ama ikisindende yazılım atamadım. Bu sefer hafıza kartıyla denedim. Phonix programı tabletim için olan image dosyasında komut bulunamadı diye hata veriyor. Acaba bana yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

paranı çöpe at birde beddua et ....
    hurda sattınız millete yazıklar olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepsinerede

quote:

Alıntıyı benden yapıp hurda sattınız deyince ben satmışım da bana cevap gibi olmuş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hepsinerede

quote:

Alıntıyı benden yapıp hurda sattınız deyince ben satmışım da bana cevap gibi olmuş.

pardon :)
    piranha ya yazdıydım ya bir çöp insanlara nasıl satılır anlamadım gitti :)
    piranha destek sayfasında birde diyorki tablet te ses düğmesi olmadığı halde ses düğmesine basılı tutun .

teknik destek nasıl bir ürün sattığının ne hakkında konuşulduğunun farkında bile değil :)

elektronik dolandırıcılıkta ilk beşe girer piranha .
    yok böyle bir şey

teknik desteğe bir destek lazım:)))

• Arkadaslar piranha busines tab 2 9 inc var. Internete yavas baglaniyor wifi uzerinden neden olabilir? Internetten video film vs. Izlenmiyor yavasligindan dolayi
  • Sorun yasayan olmadimi?

• Merhaba, piranha business tab7 tablet aldım fakat içerisinde bulunan filmlerin bir çoğu açılmıyor hata veriyor ya da durdu diyor, aynı şekilde canlı tv kanallarıda bu şekilde. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • beş para etmez bizim hanıma aldik hergün formatlamak zorunda kalıyoruz çünkü hergün çakılıyor. piranha da saçma sapan çözümler tavsiye ediyorlar bedava verseler evinize sokmayın başbelası birşey
  • Bende bugün aldım daha ilk saatten klavye hatası verdi reset atmak zorunda kaldım
  • Arkadaşlar benim de size nacizene tavsiyem Piranha marka tabletlerden uzak durun. Yeni modelleri nasıl bilmiyorum ama 1,5 sene önce 4 yaşındaki kızıma aldığım Piranha Business Tab 7 tablet evde atıl vaziyette duruyor, ne internete bağlanabiliyorsunuz, ne doğru düzgün oyun oynayabiliyorsunuz, devamlı kilitlenmeside cabası. Kaç defa servise gittiğini ben hatırlamıyorum artık... Kızım telefonlarımızı rahat bıraksın diye almıştım ama o bile elini sürmüyor gerisini siz düşünün...
  • metinka76 M kullanıcısına yanıt
    Aynen...

• quote:

Orijinalden alıntı: katilmen

quote:

Orijinalden alıntı: tentantinton

quote:

Orijinalden alıntı: katilmen

Tableti 2 saat evvel almış bulunmaktayım. Cihaz f/p olarak çok iyi. Ancak playde subway surfers temple run gibi oyunlar bulunmamaktadır. İnternetten apk dosyalarını atıp yüklemeye çalıştığımda ise başarısız hatasını alıyorum. bu cihaz için normal mıdır teşekkürler

Cihaznda sorun var demektir cunku bu tablet bu oyunlari ahatlikla kaldirio

Cihaza o oyunları yüklemeyi başardım ancak cihazımın play storesinde neden bu tür oyunlar bulunmamaktadır.

Geç olacak ama sorun bence cihazın güncellenmesi ile alakalı olabilir

• Arkadaşlar, "PIRANHA Premium Z Tab A23 DUAL CORE 1.5 GHZ-1GB DDR3-8GB NAND DISK-9''-AND.4.4" Hakkında ne düşünüyorsunuz? İnternete girmek ve ödev yapmak amacı ile.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.