Şimdi Ara

Piranha Business II Tab 7-9-9.7-10.1 İnceleme,Destek,Aksesuar Forumu(ANA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
10
Favori
101.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende Business Tab 7.0 kullanıyorum genel olarak memnunum fiyatına göre tabiki tipik problemleri var kulaklıktan cızırtı gelmesi gibi ama benim takıldığım modemim uyumlu olduğu halde yapamadım nedenide sanırım pcye taktığım zaman direk türkcell ıp sayfası açılması buna nasıl bir çözüm bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim ayrıca başka arkadaşlarda faydalanmış olur teşekkürler
  • Business tab 10.1 için kılf varmı arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfdvz

Business tab 10.1 için kılf varmı arkadaşlar.

TAKİP
  • piranha Business Tab 10.1 tablette sim kart girişi varmıdır
  • Arkadaşlar bende 7" olanı düşünüyorum ama tablet kısmından çok navigasyon ve araç teyp olarak kullanacam. Bu modelde navigasyon var mı ??? Aracım 2001 polo, orijinal teyp var üzerinde o da dümdüz birşey. Hem navigasyon hem teyp olarak bu cihaz iş görür mü ? Aracı satarken sorun yaşamam ayrıca. Teyp kısmından kablo sistemi ile bağlantıda sorun çıkarır mı ? Birde fiyat olarak son durum nedir ? Bu fiyata normal bir navigasyon alsam hem ram düşük hem çözünürlük, ayrıca piranha navigasyonda fena değil... Genel olarak araç içinde kullanılacaktır bunu dikkate alırsanız sevinirim. Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: espanyol06

piranha Business Tab 10.1 tablette sim kart girişi varmıdır

sim kart girişi yok. harici 3g modemi desteklediğini iddaa ediyor firma.
    sim kart kart girişli casper tableti öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murty1905

Arkadaşlar bende 7" olanı düşünüyorum ama tablet kısmından çok navigasyon ve araç teyp olarak kullanacam. Bu modelde navigasyon var mı ??? Aracım 2001 polo, orijinal teyp var üzerinde o da dümdüz birşey. Hem navigasyon hem teyp olarak bu cihaz iş görür mü ? Aracı satarken sorun yaşamam ayrıca. Teyp kısmından kablo sistemi ile bağlantıda sorun çıkarır mı ? Birde fiyat olarak son durum nedir ? Bu fiyata normal bir navigasyon alsam hem ram düşük hem çözünürlük, ayrıca piranha navigasyonda fena değil... Genel olarak araç içinde kullanılacaktır bunu dikkate alırsanız sevinirim. Teşekkürler...

7" lerdeki olayı bilmiyorum ama double din boşluğu varsa aracın piranha nın encore (cougar oldu galiba) modelini tavsiye ederim ben kullanıyorum çok memnunum. kendi sitesinden bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cartl_ak

quote:

Orijinalden alıntı: murty1905

Arkadaşlar bende 7" olanı düşünüyorum ama tablet kısmından çok navigasyon ve araç teyp olarak kullanacam. Bu modelde navigasyon var mı ??? Aracım 2001 polo, orijinal teyp var üzerinde o da dümdüz birşey. Hem navigasyon hem teyp olarak bu cihaz iş görür mü ? Aracı satarken sorun yaşamam ayrıca. Teyp kısmından kablo sistemi ile bağlantıda sorun çıkarır mı ? Birde fiyat olarak son durum nedir ? Bu fiyata normal bir navigasyon alsam hem ram düşük hem çözünürlük, ayrıca piranha navigasyonda fena değil... Genel olarak araç içinde kullanılacaktır bunu dikkate alırsanız sevinirim. Teşekkürler...

7" lerdeki olayı bilmiyorum ama double din boşluğu varsa aracın piranha nın encore (cougar oldu galiba) modelini tavsiye ederim ben kullanıyorum çok memnunum. kendi sitesinden bakabilirsin.

Hocam inceledim ama özellikleri standart navigasyon ayarinda. Ram ve hız baya az geldi...O fiyata çok güzel tabletler var kararsız kaldım. Çoğunlukta arabada kullanılacak ama yinede portatif bir şey olması iyi olur sanki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ya arkadaslar aksam acıktı benım tabletım sabah kalktım kapanmıs, hanı sarjımı bıttı dedım sarja taktım bır saattır sarjda ama basıyorum acma kapama tusuna acılmıyor. hıc bır ses goruntu yok. sadece sarj ısıgı yanıyor o kadar. ne yapmalıyım?
    acıl yardımm!
  • Arkadaşlar bu cihazı kullananlar varsa yardımlarını bekliyorum.

Wifi ciddi problemli modemin 1-2metre yanında bile bağlanmıyor bana bariz yazılımsal bir sorun gibi geldi açıkcası.

wifi'si ne kadar kalitesiz olursa olsun bu kadarda olmaz sonuçta.

Aynı sorunu internette yaşayan başka kişilerde gördüm fakat hiç birinde cevap yok bu konuyla ilgili.
  • jelly bean tablete yuklene biliniyormu
  • Bu tabletlerde vin kullanacaklar urunu alirken bir magazaya gidip teshirde vinn cihazlarini denesinler bazilari uyumsuzluk yaratiyor. Bu sadece piranha degil diger tum tablet cihazlar icin gecerlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: omerf

Arkadaşlar bu cihazı kullananlar varsa yardımlarını bekliyorum.

Wifi ciddi problemli modemin 1-2metre yanında bile bağlanmıyor bana bariz yazılımsal bir sorun gibi geldi açıkcası.

wifi'si ne kadar kalitesiz olursa olsun bu kadarda olmaz sonuçta.

Aynı sorunu internette yaşayan başka kişilerde gördüm fakat hiç birinde cevap yok bu konuyla ilgili.

Hocam durumu piranhaya mail atın belki fwyi düzeltirler?

• arkadaşlar ny mazağzında kampanya var piranha bussines 7 inç tablet 199 tl..bugun inceledim 2 kamerası var a10 1.4 ghz işlemci yazıyor gpu mali 400 1 gb ddr 3 diyor..fakat ürünü açmadık..benim sormak istedğim ekran kalitesi nasıl arkdaşlar..mesala media markta 350 tl poly 8000 li bir model gördüm ekran kalitesi gerçekten çok iyi idi ipad yakındı..bu tablet için bekran bilgisi verebilir msnz..? yani 150 tl satılan kötü ekranlı tabletlerden farkı var mı çünkü only tabeleri realde inceledim ekranı berbattı..
  • Arkadaşlar, Business II 9.7 kullanan var mı ? Almayı düşünüyorum , ekranı diğerlerine göre daha kaliteli sanırım.Yardım ederseniz çok sevinirim.

Cihaz özellikleri:

Business II Tab 9.7
    A10 1.4 GHz + 16 GB + 1 GB DDR3 + 2.0 MP Ön ve Arka Kamera + IPS Ekran + HDMI + 3G-WIFI Tablet PC

• Mükemmel renk kalitesine sahip IPS (In-Plane Switching) ekran teknolojisi
    • 1.4 GHz Cortex AllWinner A10 Cortex A8 işlemci
    • Android 4.0 işletim sistemi – Türkçe (Yazılım güncelleme özelliği sayesinde üst sürümlere anında terfi)
    • 9.7 İnç TFT- LCD 1024*768 IPS Kapasitif 5 noktalı, ısıya duyarlı hassas dokunmatik ekran
    • 16 GB Dahili hafıza
    • 1 GB DDR3 RAM ile daha yüksek performanslı, gecikmesiz, takılmasız hızlı kullanım
    • 2.0 Megapiksel ön ve arka kamera
    • Ön kamera üzerinden görüntülü konuşma (Skype – MSN gibi programlarla tam uyumluluk)
    • Dört çekirdekli ARM Mali 400 @350 MHz 3D Grafik Ekran Kartı
    • 1080P HDMI TV Bağlantı Çıkışı
    • HDMI 1.4 Bağlantı üzerinden 3D Üç boyutlu film izleyebilme
    • Yüksek çözünürlükteki 1080P Full HD video dosyalarını oynatabilme
    • Micro SD kart girişi (Max 32 GB desteği) artırabilir hafıza
    • Direkt USB Cihaz bağlantısı (Dahili USB Port) (3G Modem, USB Klavye, USB Kablosuz Mouse, gibi cihazları kolayca tabletinize bağlayın)
    • Mini USB Girişi
    • USB 2.0 OTG Bağlantısı (OTG Kablo kutu içinden çıkmaktadır.)
    • Harici 3G Modem desteği (3G Modeminizle internette jet hızıyla surf yapın)
    • Wi-fi Bağlantı
    • Adobe Flash 11 desteği
    • Dijital müzik ve video oyantıcı
    • G-Sensör, fiziksel hareket algılayıcı (G-Sensor)
    • 3.7V 7000mAh dahili pil
    • Maksimum 300 Saate kadar bekleme süresi
    • Maksimum 8 Saate kadar kullanım süresi
    • Sadece 10.5mm inceliğinde Süper Slim tasarım
    • Metalik gri dış yüzey
    • Dahili hoparlör ve mikrofon
    • Kulaklık girişi
    • Önceden yüklenmiş hazır onlarca uygulama
    • Android market (GooglePlay) üzerinden yüzbinlerce uygulama ve oyun indirebilme
    • E-Book olarak kullanılabilme (Binlerce kitap ve dergiyi tabletinizde taşıyın)
    • Sadece 575gr hafifliğinde ve 243*190*10.5mm inceliğinde
    • 2 Yıl garanti

http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=323

• quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Arkadaşlar, Business II 9.7 kullanan var mı ? Almayı düşünüyorum , ekranı diğerlerine göre daha kaliteli sanırım.Yardım ederseniz çok sevinirim.

Cihaz özellikleri:

Business II Tab 9.7
    A10 1.4 GHz + 16 GB + 1 GB DDR3 + 2.0 MP Ön ve Arka Kamera + IPS Ekran + HDMI + 3G-WIFI Tablet PC

• Mükemmel renk kalitesine sahip IPS (In-Plane Switching) ekran teknolojisi
    • 1.4 GHz Cortex AllWinner A10 Cortex A8 işlemci
    • Android 4.0 işletim sistemi – Türkçe (Yazılım güncelleme özelliği sayesinde üst sürümlere anında terfi)
    • 9.7 İnç TFT- LCD 1024*768 IPS Kapasitif 5 noktalı, ısıya duyarlı hassas dokunmatik ekran
    • 16 GB Dahili hafıza
    • 1 GB DDR3 RAM ile daha yüksek performanslı, gecikmesiz, takılmasız hızlı kullanım
    • 2.0 Megapiksel ön ve arka kamera
    • Ön kamera üzerinden görüntülü konuşma (Skype – MSN gibi programlarla tam uyumluluk)
    • Dört çekirdekli ARM Mali 400 @350 MHz 3D Grafik Ekran Kartı
    • 1080P HDMI TV Bağlantı Çıkışı
    • HDMI 1.4 Bağlantı üzerinden 3D Üç boyutlu film izleyebilme
    • Yüksek çözünürlükteki 1080P Full HD video dosyalarını oynatabilme
    • Micro SD kart girişi (Max 32 GB desteği) artırabilir hafıza
    • Direkt USB Cihaz bağlantısı (Dahili USB Port) (3G Modem, USB Klavye, USB Kablosuz Mouse, gibi cihazları kolayca tabletinize bağlayın)
    • Mini USB Girişi
    • USB 2.0 OTG Bağlantısı (OTG Kablo kutu içinden çıkmaktadır.)
    • Harici 3G Modem desteği (3G Modeminizle internette jet hızıyla surf yapın)
    • Wi-fi Bağlantı
    • Adobe Flash 11 desteği
    • Dijital müzik ve video oyantıcı
    • G-Sensör, fiziksel hareket algılayıcı (G-Sensor)
    • 3.7V 7000mAh dahili pil
    • Maksimum 300 Saate kadar bekleme süresi
    • Maksimum 8 Saate kadar kullanım süresi
    • Sadece 10.5mm inceliğinde Süper Slim tasarım
    • Metalik gri dış yüzey
    • Dahili hoparlör ve mikrofon
    • Kulaklık girişi
    • Önceden yüklenmiş hazır onlarca uygulama
    • Android market (GooglePlay) üzerinden yüzbinlerce uygulama ve oyun indirebilme
    • E-Book olarak kullanılabilme (Binlerce kitap ve dergiyi tabletinizde taşıyın)
    • Sadece 575gr hafifliğinde ve 243*190*10.5mm inceliğinde
    • 2 Yıl garanti

http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=323

Ben de araştırıyorum.En ucuz bu sitede buldumhttp://www.mcj.com.tr/mall/disp/itemInfo.htm?wlgroup=40&itemCode=100354 Almayı düşünüyorsan haberin olsun.

• ARKDAŞLAR,

PIRANHA BUSINESS TAB2 ALDIM. FİYAT VE PERFORMANS OLACAK CIDDI ANLAMDA GUZEL CIHAZ TAVSIYE EDERIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRayep

ARKDAŞLAR,

PIRANHA BUSINESS TAB2 ALDIM. FİYAT VE PERFORMANS OLACAK CIDDI ANLAMDA GUZEL CIHAZ TAVSIYE EDERIM

Boyut olarak hangisini aldınız?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.