Şimdi Ara

#Pink Floyd#-#Deep Purple#-#Led Zeppelin#-#Jethro Tull#'ve diğer efsaneler' (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
750
Cevap
8
Favori
35.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muse bırak gelmiş geçmiş en iyi rock grubu olmayı ilk 100 e giremez.O kadar efsane varken hakaret seviyesidir Muse'a en iyi demek.Kaldı ki tek başına Rock diye birşey yok.Rock müziğin ilk döneminde bile yanına Folk,Classic,Rock n Roll,Progressive,Pyschedelic ve ardından Hard eki gelmiştir.Kişisel olarak seversin saygı duyarım, duyuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackfield

Muse bırak gelmiş geçmiş en iyi rock grubu olmayı ilk 100 e giremez.O kadar efsane varken hakaret seviyesidir Muse'a en iyi demek.Kaldı ki tek başına Rock diye birşey yok.Rock müziğin ilk döneminde bile yanına Folk,Classic,Rock n Roll,Progressive,Pyschedelic ve ardından Hard eki gelmiştir.Kişisel olarak seversin saygı duyarım, duyuyorum.

Hocam şaka yaptım dedim anlamadınız mı?Ayrıca Muse ilk yüze çok rahat girer,biraz sallamışsın.

• Dream Theater - Hey You (Pink Floyd Cover)

Güzel yapmışlar, beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarist999

quote:

Muse bırak gelmiş geçmiş en iyi rock grubu olmayı ilk 100 e giremez.O kadar efsane varken hakaret seviyesidir Muse'a en iyi demek.Kaldı ki tek başına Rock diye birşey yok.Rock müziğin ilk döneminde bile yanına Folk,Classic,Rock n Roll,Progressive,Pyschedelic ve ardından Hard eki gelmiştir.Kişisel olarak seversin saygı duyarım, duyuyorum.

Hocam şaka yaptım dedim anlamadınız mı?Ayrıca Muse ilk yüze çok rahat girer,biraz sallamışsın.

Şaka olduğunu görmedim kusura bakma.Ama birşeyi sallamadım, çok istersen folk,hard,progressive,melodic,aer,progressive,pyshedelic rock türlerinde 100 tane grup sayabilirim Museden daha etkili.

• quote:

quote:

quote:

Şaka olduğunu görmedim kusura bakma.Ama birşeyi sallamadım, çok istersen folk,hard,progressive,melodic,aer,progressive,pyshedelic rock türlerinde 100 tane grup sayabilirim Museden daha etkili.

Önemli değil.

• Muse'u sevmeyenlere gelsin çok sinirlendim:)
    http://www.youtube.com/watch?v=zOcEVZsuVuY
  • Muse'da iyidir candır yapmayın. Bence son 20 yılın en iyisidir hatta. Ama daha Pink Floyd ve Led Zeppelin ile kıyaslanamaz.
  • quote:

Muse'u sevmeyenlere gelsin çok sinirlendim:)
    http://www.youtube.com/watch?v=zOcEVZsuVuY
    Oh be sonunda benden birisi çıktı çok sevindim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guitarist999 -- 27 Temmuz 2011; 20:58:47 >

• Chuck Berry - Johnny B. Goode

The Animals - House of the Rising Sun

• echoes 1-2-3 arasında ne fark var? 3 üde aynı değil mi?
  • echoes tek parça halinde 22 dakikalık bir floyd eseri olup bildiğim kadarıyla bölümlere ayrılmamış bir şarkı 1-2-3 muhabbeti nedir açıkçası bilmiyorum ama aynı şarkı değil şarkının 3 parçaya ayrılmış bir versiyondur büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: blake

echoes tek parça halinde 22 dakikalık bir floyd eseri olup bildiğim kadarıyla bölümlere ayrılmamış bir şarkı 1-2-3 muhabbeti nedir açıkçası bilmiyorum ama aynı şarkı değil şarkının 3 parçaya ayrılmış bir versiyondur büyük ihtimalle

Evet aslında dediğiniz gibi parça tek ve 23 dakika uzunluğunda.Bunun part olarak çıkması Pink Floyd un pompeii kayıtlarında oldu.Orada video kaydı yapılırken parçayı 3 e bölüm öyle seslendirdiler. O zamandan bu zamana parça sanki 3 bölümmüş gibi düşünülüyor.Ama orjinal albümde tek.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: mMalik

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

quote:

Bryan Adams'ı da ekleyebilirsiniz.
    Ayrıca MUSE bu grupların hepsinden daha iyi.Gelmiş geçmiş en iyi rock grubudur bence.

He tamam .Adamı ayar edeceksiniz sabah sabah .

Eric Clapton'ın ne mal olduğunu biliyoruz.

şaka mısın sen?

eric clapton ustalar arasındadır. en iyi gitar çalıp söyleyenlerden birisidir.

sadece eric clapton muse u 100 e katlar be.
    Muse'un Eric Clapton'la kıyaslanabilmesi için çok fırın ekmek yemesi lazım bu bir gerçek ama Matthew Bellamy'i bir kez canlı izleyin en azından Eric Clapton potansiyeli olduğunu görebilirsiniz. Ama Muse'un şuan Eric Clapton ile kıyaslanamayacağı gerçeğini değiştirmez. Tartışmaya gerek yok yani öyle bir amacım da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jabba The Hutt -- 2 Ağustos 2011; 4:49:01 >

• rio muhabbetine devam:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blake -- 3 Ağustos 2011; 14:06:59 >
  • roger waters a İsrail e karşı Filistin i desteklediği için binlerce teşekkür.
  • Konu sahibi arkadas biraz daha ilgili olabilse keşke . Millet kafasına göre video paylaşmış ! Başlığı okumaktan aciz çoğu . Daha bir kaç aydır dinlediği şarkıları , grupları en iyi diye yazıyor . Neyse konuyu devam ettirmek için ;

• evet geldim. senede 1 kez falan girip bişeyler paylaştığı için başlığın müdavimlerinin çoğu ben de unutmuştum iyice. başlığı açalı 6 sene olmuş. hey gidi hey hayatım geçti bu konuda. trollük yapanlar olmuşta ben ne yapayim yani yönetici değilim bişey değilim. bir de yaş ilerledikçe progressive'e kayıyormuş biraz insan onu öğrendim.

şaheser geliyor

• deep purple lazy muhtesemdir solosu
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.