B

Binbaşı
21 Mayıs 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar bu yıl fen edebiyata yerleşen bir arkadaşım var kayıt dosyası henüz eline ulaşmamış bu konuda bir bilginiz var mı çocuk uzaktan gelecek ve pazar gecesi yola çıkacak kayıt dosyaları öğrencilerin eline ulaştı mı? yoksa p.tesi'ye mi sarkar bir bilginiz var mı?
arakdaşlar lys 5 ten alan dışıyım sıralamam 3300 kocaeli birinci öğretim ingilizce öğretmenliği 2860 dan kapamış sizce girme şansım varmı
arkadaşlar ben dilden girmeyi düşünüyorum ama lys sistemine çok yabancıyım lys 5'in dışında başka bir sınava girmek gerekiyor mu yardım edersiniz sevinirim
efendim saçma sapan birşey bizzatihi şahsımca kurulsada sahiplenilmemektedir hayır bi amacımız falan da yok bu yaz takılınılsa yeter gelmek isteyen buyurabilir üyelik çaylaksız falansız ve de filansızdır:

http://www.ibu.sozlukspot.com/
minton mmp-3036 kullanıyorum bugün mp3 player şarkı çektikten sonra açılış ekranında takılmaya başladı daha da ilginci şarkıları sildiğimde mp3 player sorunsuzca açılıyor hatta radyo da çalıyor ancak şarkı çekildiğinde yeniden açılış ekrarnında takılıyor firmware yüklemeyi denedim ancak ne kadar başarılı oldum bilemiyorum sabahtan beri firmware güncellediğim halde sonuç hala aynı yardım edebilecek biri varsa lütfen birşeyler yazsın
beyler kayıt taihlerini bilen var mı yazabilirmisiniz

şimdiden teşekkürler
yahu birkaç yıl önce kanal d deydi sanırım sabaha karşı bir film izlemiştim ya güneş patlamak üzereydi yada mars dünyaya yaklaşmıştı öyle birşeydi heryer kızıl görünüyordu sorunu çözmek için kutuplara denizaltıyla bir grup bilimadamı ve asker gönderiliyordu aralarında çatışma falan çıkıyordu çok acayip ve güzel bir filmdi ama kaç yıldır aramama rağmen hala bulamadım yardım edebilecek film hakkında fikri olan biri varsa lütfen birşeyler yazsın
yahu oyunu sorunsuz kuruyorum sistemim de oyunu rahatlıkla kaldıracak güçte anak oyunun henüz ilk görüntüsü başladığı an oyun donuyor ses tekrarlmaya başlıyor ve hiçbir şekilde devam etmiyor bu nasıl bir sorun yaşan varmı varsa nasıl çözeceğiz umarım yardım edebilecek biri vardır lütfen yardım edin!!!!
yahu yok mu abantı kazanan veya bilen ben işletmeyi kazandım bir kişi bile başlık açmamış yahu
bilgisayarı açtıktan bir süre sonra(yaklaşık yarım saat) süpürge sesine benzer gür bir ses çıkmaya başlıyor ses dışında hiçbir problem yok bilgisayar yavaşlamıyor veya başka bir sorun çıkarmıyor donananımımı test ettiğimde de hiç bir sorun çıkmadı büyük ihtimalle sorun fandan ama şu an bilgisayarı açacak durumda değilim bunu bilgisayarı açmadan çözebilirmiyim hızlı bir şekilde yardım edebilirseniz sevinirim
Hakkında
Forum İmzası:
Gün gelecek sessizliğimiz şimdi boğmakta olduğunuz sesimizden çok daha güçlü olacak
Hakkımda:
73696D70736F6E735F62617274.gif
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.324
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 22.198 (Bu ay: 111)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.