Şimdi Ara

Pınar Gültekin Boğuldu, Yakıldı, Varile Konuldu, Üzerine Beton Döküldü.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
3
Favori
25.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
210 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adamın evli olduğunu ve adamın artık nasıl bir öfke ve şiddet varsa içinde benzinle yakıp cesedini varile sokup üstüne beton dökmesi bilmiyorum.

Bildiğin vahşet işin aslını merak ediyorum.Sebep nedir ortada bir cinayet var ama nedeni nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr. solucan

Kadınlar da yine bahaneyle erkeklere kinlerini kusmaya başladılar. Erkekler siz burada iyi niyetle onları destekliyorsunuz ama onlar ellerinde olsa bir avuç suda boğarlar sizi.

Kıza da Allah rahmet eylesin. Ölen bir insanı bahane edip, üstünden çirkefçe erkek düşmanlığı yapanlar utansın.

Heheh duyar kasın duyar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Partiyle, kemalistlikle ne alakası var pardon?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

feminizm zeka geriliği yapiyor malesef

timsahli bir göle yanlız basina balık tutmaya giden biri timsah tarafından yendiğinde bunu timsahın ne kadar kötü bir hayvan olduğunu tartışarak çözemezsiniz.

Heee öyle yani. Timsah ile düşünebilen insan olan erkeği aynı kefeye koyaninda zekasından şüphe etmek gerekir

Haa erkeğin doğası timsah ile aynı düşünemez diyorsanız orası başka

• Marty.McFLY kullanıcısına yanıt

Haaa erkeklere laf edilse de duyar kassak diyen tip gelmiş

• Düzgün erkekler varken gidip bunu seçmiş. Kendi seçimi. Bize saygı duymak düşer.

• Surpentor kullanıcısına yanıt

Neye inanmayalim

• quote:

Orijinalden alıntı: ge4ce

Bu mesaj silindi.

Doğru söyleyeni yine dokuz köyden kovmuşlar. Sonuna kadar haklısın kardeşim

• Çimentoyu kırmaya çalışan görevlinin halini düşünemiyorum.

Yakılıp ziplenmiş kızı saatlerce beton kırıp çimentodan düzgünce çıkarmaya çalış!

İnsanın midesi kaldırmaz bunu.

• zabador kullanıcısına yanıt

önceden bu kadar yoktu bu forumda.

okudukça yemin ediyorum şaşırıyorum.

• Hunyadi Matyas kullanıcısına yanıt
    bravo hocam konunun başından beri ben ve bir çok kişi dil döküyor bu caniliklerin sadece seçimden ibaret olmadığını siz tek cümleyle bitirdiniz işi biz ne cahil adamlarmışız ona yanarım. Yanlış seçim yapanlara cinayet hak demek ki. Kadın adamı öldürse yanlış kadını seçmiş olacaktı demek ki.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

Adam daha evvelden kızı tanıdığına diyorum. Herif kendini kurtarmak için her yolu dener.

https://www.turkgun.com/vahsice-oldurulen-pinar-gultekinin-acili-agabeyi-ve-babasi-konustu-video-127829

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 21 Temmuz 2020; 19:17:18 >
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

bu tür üzücü vakalar ne yazıkki sadece ortadoğuda değil tüm dünya'da oluyor

• caninin bar cafesi var adı cüce bilginiz olsun

• Yorumumu niye sildiniz amk yeter ya vallahi şu forumdan bıktım

• Cidden artık anlam veremiyorum. Yazıktır günahtır. Bu insanlar bu cesareti bu hakkı nereden nasıl kendine buluyor. Önce şehit haberlerine alıştık şimdi kadın cinayetlerine. Bir şeylerin değişmesi bu kadar zor olamaz olmamalı. Toplum toplum olmaktan çıktı. Allah akıl fikir versin hepimize.

• 6 yıl yada 10 yıl sonra çıkacak. Ya iyi halden ya da af yasası ile salınacak dışarıya. Herkes o katil şerefsizin adını,sanını unutacak. Peki bu ceza doğru mu. Bence artık ciddi cezalar verilmeli. Hadım cezası vs boş iş arkadaşlar. Sakat bırakılmalı belden aşağıya ya da idam edilmeli başka bir cezayı artık ben yeterli görmüyorum. Artık bu tarz katliam haberlerinden bıktık.

• bu yanlış tercih cinayeti değil arkadaşlar. kadın zaten çoktan ayrılmış ama adam evlenmesine rağmen unutamamış bari son bir kere yemek yiyelim artık peşini bırakacam demiş kız öyle gitmiş. şimdi burada kızın suçu ne ? adam belli ki rahatsız ediyordu, kızda belki son istediğini yaparsam konuyu kapatır umuduyla gitmiş.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.