Şimdi Ara

Pınar Gültekin Boğuldu, Yakıldı, Varile Konuldu, Üzerine Beton Döküldü.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
3
Favori
25.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
210 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Novagate

Ortadoğu zihniyeti kafaları bu kadar basıyor dediğin katil CHP'li kemalist çıktı  

Alıntıları Göster

Bir tane gazetede bunlar yok ama Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili yapılan haberlerde Ümit Can Uygun'un Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli'nin fotoğrafının önünde çekilen görüntüleri servis ediliyordu.;

Şimdi herkes 3 maymunu oynuyor..

Katil katildir kimse yok onu destekliyor yok bunu destekliyor vs yapmasın umarım en ağır cezayı alırlar bütün günahsız savunmasız canları alan katiller!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 21 Temmuz 2020; 19:58:49 >

• gs09gs09 kullanıcısına yanıt

S*zin gibilerin olduğu bir ülkede yıllardır herşeyin daha güzel olacağını uman insanlara yazıklar olsun.sizin gibi leş bir tayfa bu ülkenin havasını soludukca insanlar ölmeye devam edecek çünkü s*z, canilere ihtiyaçları olan gücü ve desteği veren leş gibi bir güruhsunuz.ayrica buraya bu aptalca yorumu yazacak kadar da yüzsüzsunuz,utanmazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

adamın evli olduğunu ve adamın artık nasıl bir öfke ve şiddet varsa içinde benzinle yakıp cesedini varile sokup üstüne beton dökmesi bilmiyorum.

Bildiğin vahşet işin aslını merak ediyorum.Sebep nedir ortada bir cinayet var ama nedeni nedir.

adam kızı işlettiği mekanda görüp tanışıyor ancak evli olduğunu söylemiyor.Bir süre sonra kız adamın durumunu öğrenince ayrılıyor ancak adam ego kasıyor ve konuşmak için kızla buluşuyor.

Kız bu durumda adamla birlikte olmak istemediğini,hayatında yeni bir ilişkisinin olduğunu ve konuyu kapatmasını istiyor,aksi takdirde tavırları sürerse adamın eşine durumunu söyleyeceğini aktarıyor ve adamda kızı öldürüyor.Olay bu basit şekliyle.

• ge4ce G kullanıcısına yanıt

Senin gibi insanların bu zihniyeti yüzünden bu cinayetler bitmeyecek. Öldürmenin hiçbir nedeni, açıklaması olamaz.

• zabador kullanıcısına yanıt

benim gibilerden yerdeki karıncaya zarar gelmez sen içini rahat tut kimseyede destek verdiğim felan yok

• Bir veya bir kaç tane o.ç çıkıp bir kıza bunları yapıyor ve toplum infiali neticesinde erkekler hakkında kötü algı yaratılıyor. Bugün herkes bu kızın fotosunu tek başına paylaşmış. Hukuk sistemine 2 kelam eden yok. Hukuk sistemi bunların tespiti halinde ne ceza verecek? Verdiği ceza insanların kalbini tatmin edebilecek mi ? Soran yok. Sonra hukuk sistemi gidip tüm erkekleri potansiyel suçlu gibi gören kanun maddeleri hazırlıyor. Yahu kardeşim bu tip olaylarda bunları yapanları tespit et doğduğuna doğacağına bunu yaptığına yapacağına pişman et artık bu dünyada geri kalan yıllarını eziyet çekerek geçirecek hale getir Bunu yaparken de halka ifşa et herkes başına geleceği bilsin.

evet beyler hepimiz bu olayla hem hukuk hem de toplum nezdinde bir kere daha potansiyel suçlu olduk geçmiş olsun.

• DARTH_BLACK kullanıcısına yanıt

yani aslında bunu yapan ben bunu boğup yakayım sonra varilliyip beton dökeyim diye düşünmemiş

benim tahminim karısına söyleyeceğini söyleyince paniklemiş artık ne olduysa boğmuş sonra yakalanmamak için cesedi yok etmesi lazım çok film izleyince yakarak kurtulurum sanmış büyük ihtimalle yandığında cesedin yok olmadığını görümce beton dökerek cesetten kurtulmaya çalışmış

benim tahminim olay bu şekilde gelişti boğulma olayı kazada olabilir 2 gün sonra aslında bu adam öldürmemiş ana suç atılmış da denilebilir buradan bizim yargısız infaz yapmamız bir şey ifade etmez olayı bilmiyoruz olay olurken orada değildik yani bunu yapan kişinin ciddi sıkıntıları vardır yetiştirenler neyin doğru neyin yanlış olduğunu öğretememiş toplum olarak insana özellikle kadına değer vermeye öğrenememişiz sonuç olarak böyle haberler görüyoruz

• Surpentor kullanıcısına yanıt

Aynen.. daha neler söyleyecek

• "Heee öyle yani. Timsah ile düşünebilen insan olan erkeği aynı kefeye koyaninda zekasından şüphe etmek gerekir

Haa erkeğin doğası timsah ile aynı düşünemez diyorsanız orası başka"

engelledin heralde alıntı yapamadigima gore

engelmeseydin keşke işine gelmeyen bir cevap alirim cevap vermem diye çekindin heralde;

burda genelleme yapmak yanlistir, kadınlar ve erkekler olarak , insanın kötüsü hayvandan daha hayvan olur.

timsah sadece karni aciktigi icin sizi yer, bu düşünebildiğini düşündüğünüz erkek baya bir psikopat cani, timsahtan cok daha hayvan cok daha tehlikeli.

istediginiz cezayi koyun siz bu hayvanlardan uzak durmadiginiz surece bu cinayetler hep olacaktir, ha bunun kadını erkegi yok, guclu gucsuz davasıdır bu.

olaylara bakıs acilari yanlis oldugundan bu tarz olayların cozumu bulanamiyor malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

yani aslında bunu yapan ben bunu boğup yakayım sonra varilliyip beton dökeyim diye düşünmemiş

benim tahminim karısına söyleyeceğini söyleyince paniklemiş artık ne olduysa boğmuş sonra yakalanmamak için cesedi yok etmesi lazım çok film izleyince yakarak kurtulurum sanmış büyük ihtimalle yandığında cesedin yok olmadığını görümce beton dökerek cesetten kurtulmaya çalışmış

benim tahminim olay bu şekilde gelişti boğulma olayı kazada olabilir 2 gün sonra aslında bu adam öldürmemiş ana suç atılmış da denilebilir buradan bizim yargısız infaz yapmamız bir şey ifade etmez olayı bilmiyoruz olay olurken orada değildik yani bunu yapan kişinin ciddi sıkıntıları vardır yetiştirenler neyin doğru neyin yanlış olduğunu öğretememiş toplum olarak insana özellikle kadına değer vermeye öğrenememişiz sonuç olarak böyle haberler görüyoruz

otopsi işide çok zor iş zira makdül yakılmış ve betona gömülmüş.Cesedin betondan ayrıştırma sürecide zordur,bunu kimyasal bazı şeylerle yapabilirsiniz kolayca ama otopsi için daha hassas çalışma gerekiyor.

cinayeti işleyen adamın bir benzin istasyonun 2 şişe benzin aldığı görüntüleri ortaya çıkarıldı,yani öldürdükten sonra bu planı yaptığı belli.Bir insan bedenini değil 2 şişe benzinle yok etmek,2 varil benzin olsa dahi iskelet kısmını çıkaramassınız.İnsan kas ve bazı organları yüksek ısıya dayanıklıdır dolayısıyla en az 5000 derece bir sabit sıcakta 1 saat boyunca yakmadığınız sürece bir insan bedeni kemikleriyle birlikte yok edemessiniz.

Adamın zaten psikolojisi baştan bozuk zira kurulu bir hayatı var ancak takıntıları mevcut.Her istediğini sahip olmak isteyen ancak istediği olmayınca şiddete başvurmaktan çekinmeyen karekterlerden.Polis yakalamasa adam vicdanen rahatsız olupta teslim olacak bir kafada değil çünkü.Emniyet mensuplarını burda kutlamak lazım,detaylı takip ve inceleme sonucu cinayeti itiraf ettirmede çok başarılı iş çıkardırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: routemaster

Bu mesaj silindi.
    İnsanların düşünceleri yüzünden böyle bir sıfatın kullanılmasına el ayak olmanız akıl tutulmasından başka bir şey değil. Küfür eden üyeye gelince, o küfür ettiği kişinin karşısında YİYORSA söylesin o lafı. Adamın kanını alırlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin.

Arkadaş ben bıktım bu haberlerden!

3-5 gün gündem oluyor, sonra yine uzun süre adı anilmaz.

Normal şartlarda bu kişinin idam ile ceza alması gerekir, yemişim AB'yi. Alınmayacak birliğe, alınmak için bir taraflarını yirtanlar! Utansın!

Hayır anlam da veremiyorum, kadın cinayeti, kadına şiddet, çocuk istismarı, cinsel taciz, hayvanlara işkence gibi konulara dair adamakıllı! bir kanun çıkmasına kim hayır diyor?

HDP bile buna evet oyu kullanır. Hal böyle ise neden caydırıcı cezalar , kanunlar çıkmıyor bu konularda? Çıktı da bizim mi haberimiz yok?

Ciddi ciddi , bilen var ise cevaplasın.

Bu konularda tüm partileri sorguluyorum! Neden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 21 Temmuz 2020; 20:36:33 >
  • Bu adamda zerre kadar vicdan merhamet yok hücrede çürür inşallah

• gs09gs09 kullanıcısına yanıt

Hmm kafalar güzelmiş.. o zaman kaldırımda araba çarpıp ölen de suçlu ne arıyor orada,

Maganda kurşunu ile balkonda camda ölen de suçlu ne arıyor orada,

Kocası neden boşanıyor diye öldürdüğü kadında suçlu neden boşanmak istiyor,

Günün birinde sizin yâda yakınlarınızın başına bir şey gelirse şimdiden söyleyeyim suçlu siz ve yakınlarıniz neden dikkat etmediniz kendinize..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

İnsanların düşünceleri yüzünden böyle bir sıfatın kullanılmasına el ayak olmanız akıl tutulmasından başka bir şey değil. Küfür eden üyeye gelince, o küfür ettiği kişinin karşısında YİYORSA söylesin o lafı. Adamın kanını alırlar.

Alıntıları Göster

Avukatta gelmiş.

Dokunmuş galiba..

• alvarez kullanıcısına yanıt

sosyopatlarda empati yeteneği ve duyguları yoktur.Bu adam eğer sosyopatsa gözünün önünde kızını öldürsen hiç birşey hissetmez.Siz katilleri bile kendiniz gibi normal insan olarak görüyorsunuz.Dünyada duyguları olmayan çok insan var

• Kimse birinin birini öldürmesinden keyif almaz, cinayet işlemek elbette aşağılık bir davranış ama aynı şey erkeğin başına geliyor kimse sallamıyor.
    Erkeği öldürüp atıyorlar laf eden yok.
    Erkekler bile bu kadar tepki göstermiyor.
    Ama kadına bir şey yapıldı mı yedi düvel ayağa kalkıyor.
    Bu erkekler bu kadar değersiz mi arkadaş?
    Allah rahmet eylesin kıza. Üzücü bir durum tabiki .

Benim merak ettiğim diğer bir konu, bu kız bu adamın evli ,çocuklu olduğunu bile bile mi takılıyordu?
    Bu cani ruhluyla ne işi vardı?

İkincisi, bir insan ne yapmış olabilir de bu şerefsizi bu tür şeyler yapacak seviyeye getirir?

Üçüncüsü, kıyamet kopmadan böyle şerefsizlerin sonu gelmez...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.