Şimdi Ara

Pick and Place makinesi ve OpenPnP yazilimi (Makine geldi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumun sacma moderasyonu yuzunden konularimi tek tek siliyorum, donanimhaberin artik paylasim yapmaya deger bir platform oldugunu artik dusunmuyorum. 

Konu altindaki yazi ve paylasimlari sildim, merak ettiginiz bir konu varsa ozelden mesajlarinizi cevaplamaya calisirim.

KONU SILINEBILIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyor -- 12 Temmuz 2023; 15:24:29 >

• orhanyor kullanıcısına yanıt

Hayırlı uğurlu olsun, seyretmekten zevk duyarız...

DHL ismi de DonanımHaberLojistik gibi :-!

Alıntı

metni:
     Kargo DHL ile geldi sadece kargo ücreti olarak 400 küsür dolar aldılar.

önden para basma makinası almış gibisiniz ??? ya da bir sıfır fazla mıydı?

• karafetva K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olur inşallah aklıma takılan bazı yerler var ama bakalım nasıl yapacağım. Yok maalesef hata yok :) kargo Çin’den dhl express ile olunca birde 18kg olunca ciddi bir fiyat çıkıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • orhanyor kullanıcısına yanıt

Her aşamasını konuda tartışın, daha büyük resimlerle herkesin ilgisini çeker.

• makineyi sukur sorunsuz kurdum. aslinda mekanik olarak kurulumundan ziyade openpnp yazilimini ogrenmek daha cok zaman aliyor dunya kadar ayar, ivir zivir ne ise yaramadigini bilmedigim doldurulmasi gereken ayarlanmasi gereken parametreler. Tahminimce yazilimdaki cogu seyi cozdum/ogrendim ve ilk pcb yi makineye yaptirdim. Parca olarak kolay bir tasarim o yuzden makine de hic zorlanmadi herseyi yerli yerine yusek dogrulukta yerlestirdi.

5-10 gune kadar makineyi ciddi anlamda test edecek bir siparisim var sonuclari yine atmaya calisirim.

Pick and Place makinesi ve OpenPnP yazilimi (Makine geldi)Kman Byoutube
    Machine runs at %25 speed to test how it all goes. Impressed with the result, placements looks quite accurate.
    https://www.youtube.com/watch?v=KibHyd918Go&t=2s
  • Öncelikle elinize sağlık baya güzel olmuş. Kit için bir link var mı acaba ? Baya baktım ama bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canx06 C kullanıcısına yanıt

Getirtmesi cok zor oldu aslinda, yukarda bahs ettigim gibi. Link malesef yok ama taobao da tornado smt diye aratinca cikmasi gerek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.