Şimdi Ara

phlips 40PFL5605

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu ürün satışa çıkıyor. yeni ürünmüş uzun zamandır ön sipariş alan siteler var.

Sizce nasıl bir ürün alınır mı;?

• 5605 konusunda açılan her başlığa yazdığımız gibi;

Şuan tüketici sayısı çok az olduğu hatta forumumuzda paylaşan kimse olmadığı için bir yorum bulmanız zor...

Ayrıca panel tercihinde yakından görmeden hareket etmemenizi tavsiye ediyorum...
  • 5605 birçok satış sitelerinde LED olarak lanse ediliyor ama philips resmi sitesine girdiğinizde LCD panel olduğu yazılıyor. durumdaki karışıklık nedir anlayamadım türkiye ye özel üretim mi yapılıyor?

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=40PFL5605K/02&slg=en&scy=DE
  • inceleyen arkadaşlar varsa gözlemlerini yazabilir mi? bu ürünü almak üzereyim, yorumlarınızı bekliyorum....
  • T-una -arakadaşımızın belirttiği gibi , bu durumda tercih sana kalıyor
  • Bu üründe sharpın uv2a modülü mü kullanılmakta 40'' te. 3 binlira da fiyat biçmişler. bekle gör polikasına devam
  • Philips in 2010 ürün serisi özet olarak geçmişler ama yinede biraz fikir verebilir...
    Bu arada mkv film desteği eklenmiş bu sene ki modellerine.

Philips xxPFL8605H/12
    • Ambilight Spectra 2
    • Full HD 3-D Ready
    • Pixel Precise HD Engine
    • Edge LED
    • 200Hz LCD, 1ms
    • HD Natural Motion
    • 2x10W RMS and Incredible Surround
    • Net TV with Wi-Fi (online services)
    • DLNA - PC Network link
    • Additional 3D upgrade pack includes 2 active glasses and an IR-receiver

Philips xxPFL7605H/12
    • Ambilight Spectra 2
    • Pixel Precise HD Engine
    • Edge LED
    • 100Hz Clear LCD
    • 20W RMS and Incredible Surround Sound
    • Net TV
    • Wi-Fi MediaConnect with optional dongle

Philips xxPFL 5605H/12
    • 100Hz
    • Direct LED
    • 1080p

Philips xxPFL 5405H/12
    • 100Hz
    • LCD (CCFL)
    • 1080p

Philips xxPFL 3605H/12
    • LCD (CCFL)
    • 1080p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedarkside7 -- 17 Mayıs 2010; 20:57:16 >

• Nettenucuzda havale ile 1.985,50 TL . Guzel fiyat
  • AVForums'da incelemesi var ve beğenilmemiş:http://www.avforums.com/reviews/index.php?reviewid=137

İçindeki düşük seviyeli işlemci yüzünden hem hareketli görüntülerde hem de renk işlemede sıkıntıları olduğu yazıyor. Kumanda tasarımı da çok kötü olmuş bence.
  • 40PFL7605 kullanıyorum. İşlemci ve görüntü kalitesi olarak yayının kaynağına göre Ulusal SD kanallar için HD'ye yakın sayılabilecek (2mt. uzaklıktan sonra) görüntü elde ediliyor. HD yayın için söylenecek fazla bir durum yok çünkü Set ayarlarınıza göre Çok canlı bir gösterim elde edebilirsiniz (panelde derinlik hissi elde ediyorsunuz). Net tv için Philipsin seçtiği portallar ve hızı olaral 2009 serisine ve net bağlantı hızına göre gelişme ve performans var. Altyazı desteği yine yok ve olmayacak.
  • Zaten hep diyorum Philips'te PixelPlus çipi dğer markaların gerisinde, sadece üst modelleri adam gibi görüntü veriyor diye. Giriş seviyesi 5000, 6000 modelleri bence çok başarısız.

Orta seviye TV isteyenler bile Philips'te min. 7000 serisinden itibaren ürünlere bakmalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.