Şimdi Ara

Philips PUS8204 / PUS8804 Deneyim Grubu (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
930
Cevap
12
Favori
42.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürünü sonunda iade edebiliyorum. Zaten onların normal demesi benim fikrimi asla değiştirmedi. Şu dönemde teknoloji mağazaları açık olsa ve bu ürünü inceleyip böyle hatalar görsem asla almazdım zaten.

Şu an ürüne sahip arkadaşlar yaklaşıp yukardan baksınlar, çoğu alt kısımdaki 2-3 ledi görecektir.
  • mfo1905 M kullanıcısına yanıt
    Değişim iade kararı çıktı mı?
    Süreç ile alakalı bilgilendirir misiniz
    İade çıkarsa napacaksınız yine aynı modelimi alacaksınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar, geçen hafta vatandan aldığım 65pus8204 modeli kısaca özetlemek istiyorum, buradan okuduğum olumsuz durumlara rağmen sipariş verdim,7500 tlye bir cep telefonu parasına bu güzel tv yi aldığım için pişman olmayacağım sanırım,öncelikle tvde alt tarafda çok az ışık süsmezi var inanın rahatsız etmiyor,ölü piksel yok, görüntü ve ses gerçekten mükemmel, netfikde 4k,atmos ve vison filmleri ve dizleri izlemek ambilight ile muhteşem oluyor,sesi 35 den yukarı alamıyorum inanılmaz bir show oluyor komşular kesin rahatsız olur, görüntü,ses ben çok beğendim, uydusu gerçekten çok yavaş ,kumandası güzel arkasında klavyesi var,sesli komut ile you tube keyifli oluyor, andorid özelliğinde apk yükleyemiyorsunuz philips tv yi yavaşlattığı için sistemlerinden kaldırmış,her yolu denedim olmuyor bu büyük bir kayıp ama 4k hdmi kablosu aldım ve kullandığım andorid4k cihazım ile indiremediğim apkleri tvde izliyorum, sonuç olarak FP bir cihaz ışık süzmesi vb şeylere kafayı takmayacak biriyseniz benim gibi, görüntüsü,sesi ve ambilight için bu tv alınır
    Philips PUS8204 / PUS8804 Deneyim Grubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ersinata75 -- 30 Mayıs 2020; 8:50:5 >

• Arkadaşlar benim tv de dalgalanma sorunu olduğunu fark ettim açık ve tek renklerde dalgalanıyor servisi aradım ve video istediler bakmaya geleceklermiş pazartesi. video ekleyemedim nasıl ekleniyor.
  • bir de anlamadığım bu dalgalanma tv yi açtığım ilk 15 dk falan sürüyo sonra kayboluyor.
  • pashamurat kullanıcısına yanıt
    Az önce Borusan lojistik geldi ve cihazı aldı. En çok zorlayanı cihazı söküp kutuya yerleştirmek oldu. Bayağı uğraştım acemelikten.

Artık para iadesini bekliyorum. Gelişmeleri yazarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pashamurat

Az önce Borusan lojistik geldi ve cihazı aldı. En çok zorlayanı cihazı söküp kutuya yerleştirmek oldu. Bayağı uğraştım acemelikten.

Artık para iadesini bekliyorum. Gelişmeleri yazarım.
    Cihazı nerden almıştınız.
    Servis hangi nedenle iade aldı cihazınızı
    Ürün değişimi yerine para iadesine nasıl ikna ettiniz

• gecelerinyargıcı31 G kullanıcısına yanıt
    Alt çerçevede boşluk var ama ne girebilir diye düşünüyorum...

Kağıt mendil kopardım, sokmaya çalıştım, girmedi.

1mm kadar. Toz girer mi... Zamanla girebilir ama girse ne olur...

TV çalıştıkça o tozlar erir mi?

Bilemedim

Bence bu bir sorun değil ama Sony 55XE9005'e de baktım. Öyle bir şey yok. Boşluğu yok.
  • Ersinata75 E kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun. İnşallah zengin olursanız o odaya en az 82inch tv almak nasip olsun :)

Odanız tam ambilight'lık. Başka bir tv o duvara çok yavan gelirdi.
  • Burberrys42 B kullanıcısına yanıt
    Hiçbiri yok yada ben anlamıyorum. Tek renk açıp ekranın içine kadar girdim ölü piksel yok. akşam karanlığında siyah ekran açtım ışık sızması göremedim. altyazılar da titreme de yok.

Sorunsuz televizyon görünce forumda bir garipseme oluyor illa bir sorun bulmaya çalışıyor herkes bu kadar para vermişken anlıyorum tabi ki. bence sizi rahatsız etmeyecek daha dogrusu farkına varamayacağınız ufak tefek sorunları çok sorun etmeyin. Keyifli günler dilerim.

Puhu tv uygulamasını indirip şahsiyete başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 30 Mayıs 2020; 16:29:12 >

Vatan bilgisayar’dan almıştım.

Önceki mesajlarda fotoğrafları koydum hocam. Ekranın sağ üst köşesinde mavi bir yarım halka ve ortasında mavi bir nokta vardı. İade onay formunda panel arızası yazıyordu.

İlk andan beri servise iade istiyorum dedim hocam. Vatan ile konuşurken de iade dedim. Farklı bir dönüş olmadı şimdilik. Kredi kartına iade olur dediler.

• DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    merhaba bahsettiğimiz cihaz 7500 tl lik bir cihaz 4500 tl lik bir vestel değil o yüzden böyle sorunlar pek kabul edilebilir şeyler değil bu küçük sorunlar ileride daha büyük şeylere yol açar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

Hiçbiri yok yada ben anlamıyorum. Tek renk açıp ekranın içine kadar girdim ölü piksel yok. akşam karanlığında siyah ekran açtım ışık sızması göremedim. altyazılar da titreme de yok.

Sorunsuz televizyon görünce forumda bir garipseme oluyor illa bir sorun bulmaya çalışıyor herkes bu kadar para vermişken anlıyorum tabi ki. bence sizi rahatsız etmeyecek daha dogrusu farkına varamayacağınız ufak tefek sorunları çok sorun etmeyin. Keyifli günler dilerim.

Puhu tv uygulamasını indirip şahsiyete başladım

Sizinki 55 mi 65 mi
    Alt panel de sorun var mı boşluk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burberrys42 -- 30 Mayıs 2020; 18:24:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ubee

merhaba bahsettiğimiz cihaz 7500 tl lik bir cihaz 4500 tl lik bir vestel değil o yüzden böyle sorunlar pek kabul edilebilir şeyler değil bu küçük sorunlar ileride daha büyük şeylere yol açar.
    +1

65” hocam hayir bosluk yok

• 55inç tv yi dün kurdular. 1 gündür kurcalıyorum. Şükür ne ekran sızması, ne ölü pixel ne de kasa da açık var. Çok güzel tv. Kanal geçişler yavaş ama 4sn civarı tutuyor. Android telefonumda kullandığım çoğu apk yı yükledim. İptv kullanıyorum genelde. Amblight özelliği cidden enfes. Akan görüntü de (maç gibi) iz bırakıyor ama emin olun abartılacak kadar değil. Aldığıma pişman değilim şimdilik. İleride bi terslik olursa belirtirim

• m.faruk72 M kullanıcısına yanıt
    IPTV özellikle Smart IPTV uygulaması çok hızlı. 32mbit internetim var. Kanalları açması yarım saniye sürmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersinata75

Herkese selamlar, geçen hafta vatandan aldığım 65pus8204 modeli kısaca özetlemek istiyorum, buradan okuduğum olumsuz durumlara rağmen sipariş verdim,7500 tlye bir cep telefonu parasına bu güzel tv yi aldığım için pişman olmayacağım sanırım,öncelikle tvde alt tarafda çok az ışık süsmezi var inanın rahatsız etmiyor,ölü piksel yok, görüntü ve ses gerçekten mükemmel, netfikde 4k,atmos ve vison filmleri ve dizleri izlemek ambilight ile muhteşem oluyor,sesi 35 den yukarı alamıyorum inanılmaz bir show oluyor komşular kesin rahatsız olur, görüntü,ses ben çok beğendim, uydusu gerçekten çok yavaş ,kumandası güzel arkasında klavyesi var,sesli komut ile you tube keyifli oluyor, andorid özelliğinde apk yükleyemiyorsunuz philips tv yi yavaşlattığı için sistemlerinden kaldırmış,her yolu denedim olmuyor bu büyük bir kayıp ama 4k hdmi kablosu aldım ve kullandığım andorid4k cihazım ile indiremediğim apkleri tvde izliyorum, sonuç olarak FP bir cihaz ışık süzmesi vb şeylere kafayı takmayacak biriyseniz benim gibi, görüntüsü,sesi ve ambilight için bu tv alınır
    Apk yükleniyor,google playdeki dosya yöneticisi ile

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

IPTV özellikle Smart IPTV uygulaması çok hızlı. 32mbit internetim var. Kanalları açması yarım saniye sürmüyor.
    Bildiğiniz iyi bir ücretsiz liste var mı

• Ersinata75 E kullanıcısına yanıt
    Önce tv de li dosya yöneticisini indirin. Solid iyidir. Sonra tv ye ve telefona send files to tv uygulamasını yükleyin. Telefonda apk dosyamız varsa tv ye gönderin. Sonra kurun. Anasayfa da çoğu gözükür. Eğer gözükmezse tv app repo uygulamasıyla kısayolunu da eklersiniz. Apk yüklemek gayet basit

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.