Şimdi Ara

PHILIPS LCD/LED TV CLUB (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.681
Cevap
22
Favori
423.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar, bir sorunum var. 32fpl3605/12 model televizyona sahibim. Televizyon bazen durup dururken açılmıyor. Yani şöyle söyliyim 2-3 hafta hiç sıkıntısız izliyorum bir gece yatıyorum uyandığımda açılmıyor televizyon. Şöyle birşeye dikkat ettim prize takılı oldugu zaman televizyonun alt ızgarasından mavi bir ısık süzmesi oluyor. O ışık olduğu zaman problemsiz, o ışık yoksa açılmıyor. Farklı fişler farklı kablolar denedim ama çözemedim. Dünden beri açılmıyordu bende sinirlenip salondaki televizyonla yer değiştirdim. Sabah bir bakayım diye tuşuna bastığımda açıldı ohh bee diyerek sevindim. Sonra eski yerine alayım diye salondan odaya geçirince yine çalışmadı. Anlamadım gitti :S
  • merhaba 5500 serisi PHILIPS 40PFL5527K TV'si için Acaba önerdiğiniz bi 3D gözlük varmı??sitesin de önerilen gözlükler 3D Gözlük PTA517, 3D gözlük PTA516, 3D Gözlük PTA507
  • Buzmavili kullanıcısına yanıt
    Şu an aktif gözlük olarak Philips PTA508 var alabileceğiniz diğerleri eski model:

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/PHILIPS-PTA508-00-Aktif-3D-g%C3%B6zl%C3%BCk,103452,465558,854810.html?langId=-14
  • quote:

Orijinalden alıntı: tvefsanesi

Şu an aktif gözlük olarak Philips PTA508 var alabileceğiniz diğerleri eski model:

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/PHILIPS-PTA508-00-Aktif-3D-g%C3%B6zl%C3%BCk,103452,465558,854810.html?langId=-14

Pta 508 5527 Tv'sinde uyum saglıyormu?? Resmi sitesinde aksesuar olarak pta 507, pta 516 ve 517 gözlükleri uyumlu gözüküyor.. :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buzmavili kullanıcısına yanıt
    Biraz geç dönüyorum kusura bakmayın ama evet uyum sağlar.
  • philips 222el2sb monitörüm var kargo için ayaklarını cıkarmam lazım ancak çıkaramıyorum yardımcı olabilcek var mı ?
  • Philips 5000 series LED TV 40PFL5606H 102 cm (40") Full HD 1080p DVB-T/C with Pixel Plus HD

arkadaşlar bu modeli kullanıyorum ama pc yi tv ye bağlayamadım hdmi kablo ile bağlanıyorum bağlanmıyo diğer samsung tv de anında görüntü geliyo ama phlipste gelmiyo neden olabilir acaba bilen varmı?
  • Arkadaşlar Philips 42PFL5008K 42" 300Hz WiFi DLNA Ambilight bu cihaz bende var. Son bir haftadır usb bellekten film açtığım zaman cd takılması gibi yapıp filmden çıkıyor ve bazen direk tv kendini baştan başlatıyor. USB de herhangi bir sorun yok pc de filmleri açıyor ama tv de açmıyor. Hani eskiden cd takardıkda gacır gucur yapardı, onun gibi yapıp filmi kesiyor hemde hemen başında acaba tv bozulmuş olabilir mi? bu konuda yardımcı olabilicek biri varmı
  • tvde
    farklı usb girişi deneyin girişler bozulmuştur.

usb formatı nedir fat32 yada ntfs değiştirin deneyin.
    farklı usb varsa onuda deneyin belki usb bozulmuştur.

2 yoldan biri sorun oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

tvde
    farklı usb girişi deneyin girişler bozulmuştur.

usb formatı nedir fat32 yada ntfs değiştirin deneyin.
    farklı usb varsa onuda deneyin belki usb bozulmuştur.

2 yoldan biri sorun oluyor.

şimdi denedim dosya sistemi ntfs benim ki. fat32 hiç denemedim kabul etmiyor diye. Farklı usb denedim yine aynı sorun var farklı girişten taktım hatta. Yalnız şunu farkettim ki videoyu iki dakika falan ileri sardıktan sonra şimdilik sorunsuz devam ediyor. ama bu büyük bir sıkıntı olmaya başladı bende cihazın durup dururken böyle hata vermesi insanı çileden çıkarıyor. her film açtığımda ilk bir kaç dakika ileri sarmak zorunda kalmak can sıkıcı bir durum. daha da vahim olan ben cihazı bir sene önce hepsiburada dan aldım. Ve ilçede servis olmadığından kendim açıp kurdum. servise söylesem veya müşteri hizmetlerini arasam bunu sorun edecekler. çok canımı sıkmaya başladı bu mevzu.

• Herkese selamlar, 40pfk4309 ile ben de katıldım. Hocam bu tv'nin paneli nedir? Epey aradım ama bulamadım. Teşekkür ederim.
  • eeosman E kullanıcısına yanıt
    40PFK4309/12 TPT400LA-J6PE1

TPV panel ama ips mi va panel mi orası yazmıyor. ekrana dokunarak anlaşılabilir.
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Ekrana dokunarak nasıl IPS olup olmadığını anlayabilirim?
  • eeosman E kullanıcısına yanıt
    youtube dan ips vs va panel yazın farklılıkları görürsünüz.
    böyle mesela
    https://www.youtube.com/watch?v=HeuWmww2iy8
  • Beyler bende philips lcd tv var ama oyun modu yok oyun modunu nerden bulabilirim

• arkadaşlar merhaba philips 40 pfk5300 12 yenileme hızı 200hz hd uydu alıcılı 1300 tl ye led tv buldum. aynı zamanda 1000 tl ye lg 42lb580 de buldum ve yenileme hızı 100hz diyor bu da smart tvymiş tıpkı philips gibi aradaki 300 tl fark ödenmeye değer mi ?
  • Sayın Albani merhaba,

65'' bilgilendirmenizden sonra 65'' isteğimden vazgeçtim. 55PUS9109 fikriniz nedir?n11'de 4599 TL fiyata ürün var.bu seriler hi-end seri olduğu için alınabilir mi?

ilginize teşekkür ederim.
  • arkadaşlar merhaba. tv'ye kasamı hdmi-hdmi şeklinde bağladım. bilgisayarın tazeleme hızını 60hz olarak ayarladım. tv'deki hdmi portunu da pc olarak güncelledim. bilgisayarın açılış ekranı bios falan geliyor, windows işareti çıkıyor ama parola ekranı gelmeden ekran gidiyor ve desteklenmeyen video formatı yazıyor. yardımınıza ihtiyacım var, iyi forumlar.

• Arkadaşlar merhaba şöyle bir sorunum var Philips 42pfl3507h/12 modeli televizyonumuz var , youtube desteği çekince youtube'u kullanamaz olduk , bu konuda bir çözüm,güncelleme vb var mıdır ?
  • Omara kullanıcısına yanıt

Benzer sorunu xiaomi mi stick ile ben yaşıyorum. 5 yıl geçmiş üzerinden ama bir umut cevap gelir belki. Sorunu çözenildiniz mi ?

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.