Şimdi Ara

PHILIPS DIAMOND VISION (RESİMLi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
3
Favori
141.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar! diamond vision kullananlar varsa,resim koyabilirler mi? şu ana kadar bu lambaya kötü diyen çıkmadı,çok merak ettim... hem görüş açısı iyiymiş hem de xenon görüntüsü varmış... zaten 5000k ne demek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GreeNEyEs_ -- 7 Mart 2006; 20:10:05 >

• en ucuz nerede buldun acaba ? otopol de vardı
  • otopol de gördüm ben de. çifti 70,48 ytl H7 olanı. ama hiç göremedim montajlı halini...hep sözden duydum...
  • zaten kullanan menun mutlaka ama çok pahalı bana göre.

ben silverstar kullanıyom çiftini 20 liraya aldım sanayiden
  • benim arabamda var istediğiniz yerin fotosunu çekersiniz aksaraydan bi toptancıdan aldım toptan fiatı 35-40 milyon mu neydi çifti
  • ben de almayı düşünüyorum ancak görüntüsü güzel yani xenon'a en yakın görünen farmış ancak aydınlatması özellikle sisli ve yağmurlu havalarda çok kötüymüş karasız kaldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazytown_

benim arabamda var istediğiniz yerin fotosunu çekersiniz aksaraydan bi toptancıdan aldım toptan fiatı 35-40 milyon mu neydi çifti

crazytown_ sen de varsa,resmini koyar mısın? özellikle akşam çekilmiş varsa... bir de memnun musun üründen? satıcı sana ürün hakkında bir bilgi vermiş miydi?
  •  PHILIPS DIAMOND VISION (RESİMLi)

abi ışıklar açıkken foto çekerken böle çıkıo normalde masmavi xenon gibi şunu söyliim harika bi şey ama benim farlarım çift olduğundan uzunlarda ne kadar ramdıman verior bilemiorum ama kısalarda filips açık kalıo uzunları yakmaya gerek kalmıo yani ben memnunum normal olarak standart bi ampul 1000 k ise benim taktırdığım 5000 k 'imiş yani en güçlü ampul ben ehr hafta bursaya gidiorum giderkende gelirkende hep karanlık oluo yol gözlerim yoruluodu bu ampüllerden önce şimdi bi sorun yok yani....şahsi fikrim düşünmeden alın arkadaşlar tabii bu zevk meselesi
  • yani aydınlatmada bir sorun yok ve xenon'a en yakın bayaz-mavi ışık veriyor diyorsun ee bize de parayı cebize koyup amak kalıyor yani. ama bana h4 uyuyor heralde bir fark yoktur?

quote:

abi ışıklar açıkken foto çekerken böle çıkıo normalde masmavi xenon gibi şunu söyliim harika bi şey ama benim farlarım çift olduğundan uzunlarda ne kadar ramdıman verior bilemiorum ama kısalarda filips açık kalıo uzunları yakmaya gerek kalmıo yani ben memnunum normal olarak standart bi ampul 1000 k ise benim taktırdığım 5000 k 'imiş yani en güçlü ampul ben ehr hafta bursaya gidiorum giderkende gelirkende hep karanlık oluo yol gözlerim yoruluodu bu ampüllerden önce şimdi bi sorun yok yani....şahsi fikrim düşünmeden alın arkadaşlar tabii bu zevk meselesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadoo -- 1 Mart 2006; 16:07:38 >
  • dediğim gibi abi arlarımın içi cift bende kısa farlarda filips yanıo uzunlarda diğer ampulde devreye girdiği için uzunlarda nası gösterio bilmiorum hiç ama benden sana tavsiye eğer istanbuldaysan aksaray iş merkezinden aldığım yere git ben başka yerlerde soırdum benim ampulun fiyatını 100 küsur milyon dedi ben 40 mı ne aldım geçmiş gün hatırlamıorum
  • istanbulda aksarayda oto yedek parçalarının satıldığı birkaç sokak var oradan bahsediyorsan tamam biliyorum ilgin için çok sağol valla eğer orası değilse bi tarif edersen çok makbule geçer
    quote:

dediğim gibi abi arlarımın içi cift bende kısa farlarda filips yanıo uzunlarda diğer ampulde devreye girdiği için uzunlarda nası gösterio bilmiorum hiç ama benden sana tavsiye eğer istanbuldaysan aksaray iş merkezinden aldığım yere git ben başka yerlerde soırdum benim ampulun fiyatını 100 küsur milyon dedi ben 40 mı ne aldım geçmiş gün hatırlamıorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: _GreeNEyEs_

Merhaba arkadaşlar! diamond vision kullananlar varsa,resim koyabilirler mi? şu ana kadar bu lambaya kötü diyen çıkmadı,çok merak ettim... hem görüş açısı iyiymiş hem de xenon görüntüsü varmış... zaten 5000k ne demek?

Kesinlikle o paraya değmez hele de Türkiyeden alınırsa çok daha pahallı, işte ben olumsuz yazıyorum.
    http://www.autolamps-online.com/ sitesinden VISIONPLUS modelini ısmarlamıştım yanlışlıkla DiamondVision yollamışlar daha ucuz olmasına Yani aslında zarar etmiş olmama karşın geri yollamadım çünkü kargo ücreti daha pahallıya çıkıyordu Bu amplü denemek gafletimde de bulundum, mavi görünmesi dışında bir esprisi yok ve mavi boyayla bunu sağladığı için ışık gücü normal ampülden bile daha düşük daha zayıf ışıkta birşey görmüyorsunuz , mavi rengi eksik kalsın, birde boya ısıyı tuttuğu için farların içi daha sıcak oluyor.
    Eğer daha güçlü birşey arıyorsanız VISIONPLUS veya Power2Night ı kullanmalısınız Osramın Silverstar ı da aşağıyukarı aynı kalitede ancak çok şey beklemeyin asla xenonun ışık gücüne ulaşamazlar.
    Bu aradahttp://www.autolamps-online.com/ sitesinin ücretsiz kargo imkanı sağladığını ekleyeyim biraz beklemek kaydıyla bu siteden
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umit

quote:

Merhaba arkadaşlar! diamond vision kullananlar varsa,resim koyabilirler mi? şu ana kadar bu lambaya kötü diyen çıkmadı,çok merak ettim... hem görüş açısı iyiymiş hem de xenon görüntüsü varmış... zaten 5000k ne demek?

Kesinlikle o paraya değmez hele de Türkiyeden alınırsa çok daha pahallı, işte ben olumsuz yazıyorum.
    http://www.autolamps-online.com/ sitesinden VISIONPLUS modelini ısmarlamıştım yanlışlıkla DiamondVision yollamışlar daha ucuz olmasına Yani aslında zarar etmiş olmama karşın geri yollamadım çünkü kargo ücreti daha pahallıya çıkıyordu Bu amplü denemek gafletimde de bulundum, mavi görünmesi dışında bir esprisi yok ve mavi boyayla bunu sağladığı için ışık gücü normal ampülden bile daha düşük daha zayıf ışıkta birşey görmüyorsunuz , mavi rengi eksik kalsın, birde boya ısıyı tuttuğu için farların içi daha sıcak oluyor.
    Eğer daha güçlü birşey arıyorsanız VISIONPLUS veya Power2Night ı kullanmalısınız Osramın Silverstar ı da aşağıyukarı aynı kalitede ancak çok şey beklemeyin asla xenonun ışık gücüne ulaşamazlar.
    Bu aradahttp://www.autolamps-online.com/ sitesinin ücretsiz kargo imkanı sağladığını ekleyeyim biraz beklemek kaydıyla bu siteden

ama bütün hemesim kırıldı bir anda yaa... belki de kişisel tatminle ilgilidir... xenon farın yerini tabi ki hiçbir halojen ampül alamaz,bu çok net. fakat daha iyi aydınlatma sağlayan ve rengi de uzaktan bakıldığında tatlı bir maviye çalan kaliteli bir lamba arıyordum, ki hangi tuning sitesine girsem diamond vision'ın bunun için biçilmiş kaftan olduğu yazıyordu. kafam karıştı şimdi,iyi mi?
  • bugün taktım ve tam da karanlık olmuştu, bir tur atmaya çıktım
    görüntü inanılmazdı,resmen xenon gibi, çok dikkatli olmayan gözler kesinlikle ayırt edemez..yol performansı yani aydınlatması da gayet tatminkar...
    attığım tur sırasında başıma gelen bir olay da bunu destekler nitelikte, zira bir ışıkta yanımda duran 40 yaşlarında aynı model bir passat sürücüsü camı açıp xenonları opsiyonel olarak mı aldınız yoksa sonradan mı taktırdınız dedi
    dedim xenon değil ampul, sağa çektik müsait bir yerde, anlattım olayı, kartımı aldı, kesinlike alıcam bu diamond vision'lardan mükemmelmiş acaip hoşuma gitti dedi..
    ben de parkuru bitirip eve döndüm az önce hoş bir anı oldu..

gerçekten philips bu seri ile olabilecek son noktaya ulaşmış artık, ayrıca aracından xenonu olup da sis ve uzunların da uyumlu olmasını isteyenler için süper bir seçenek...

ALINTIDIR... ama beni çok etkilemiştir!
  •  PHILIPS DIAMOND VISION (RESİMLi)

arkadaşlar kişilik haklarına saygısızlık etmemek için resimdeki bazı yerleri kapadım... Soldaki arabada PHILIPS DIAMOND 5000K'lık ampul var,sağdaki arabada ise orjinal XENON far...
  • XENON UN YERİNİ TUTMAAMIŞ TABİKİ.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ART

XENON UN YERİNİ TUTMAAMIŞ TABİKİ.

hocam öyle birşey olamaz zaten.... bu bildiğin halojen ampül nihayetinde,xenon apayrı bir teknoloji...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umit

quote:

BENDE sipariş verdim.ne kadar sürede gelir ?diamond vision sipariş verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mygokhan -- 1 Mart 2006; 22:10:08 >
  • karar verdim ben de alıcam ama hala kafamda acaba görüş zayıflar mı diye sorular yok değil
  • quote:

arkadaşlar kişilik haklarına saygısızlık etmemek için resimdeki bazı yerleri kapadım... Soldaki arabada PHILIPS DIAMOND 5000K'lık ampul var,sağdaki arabada ise orjinal XENON far...

yok yok,almak lazım bu ürünü yaa... baktıkça al beni,al beni diyor... bir de alanlar hangi forumu okuduysam,çok övmüşler... benim beklentilerimi karşılayacağını tahmin ediyorum... Ankara'da nerde bulabilirim acaba?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.