Şimdi Ara

Philips Bodygroom TT2021 İncelemesi (Resimli ve Videolu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
22
Favori
163.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Ebay'dan alışveriş yapıyorsanız orada da bulabilirsiniz.Misal:

http://cgi.ebay.com/PHILIPS-NORELCO-TT2030-BG2030-PRO-BODYGROOM-SHAVER-NEW-/200582920398?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2eb3ac78ce#ht_1764wt_1139

Ancak 110-220V farkı olursa adaptörde bir sorun yaşayabilirsiniz.Onu da cihaza uygun bir adaptör alarak halledersiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: metalman133

quote:

@metalman133,
    Saturn'e de bir sorun isterseniz.Ben 1 yıl önce falan orada da görmüştüm bu ürünü.

aradım Saturn ü onlarda yok dedi :D bulunmaz Hint kumaşı daha kolay bulunur resmen.. napalım artık başka ürünleri yöneliriz bizde :) teşekkürler cevaplar için

hocam ebay den alışveriş etsem zaten hiç mesaj kirliliği yapmıcam :D hatta ebay den Bodygroom luk bir konu açtım ilgilenen hiç olmadı :D http://forum.donanimhaber.com/m_47397470/mpage_1/f_/key_//tm.htm#47397470

• http://www.dijitall.com/urun/120585_philips_tt2021_30_erkek_bakim_kiti.aspx

Burada kapıda ödeme seçeneği ile de satış yapıyorlar.
    Belki işinize yarar.Kredi kartı vs işlemlerle de uğraşmazsınız.
  • bu arada bu cihazın iki çeşit kutulusu var birinde sadece bir başlık digerinde üç adet başlık var 3lü olanlar 99 tekli olan ise 79 civarı fiyat var.
    quote:

http://www.dijitall.com/urun/120585_philips_tt2021_30_erkek_bakim_kiti.aspx

Burada kapıda ödeme seçeneği ile de satış yapıyorlar.
    Belki işinize yarar.Kredi kartı vs işlemlerle de uğraşmazsınız.
  • tek başlıklı olanı tt2020 3 başlıklı olanı tt2021 :)
  • bir de bunun 30 ve 36 modeli var. arada ne fark var acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontrolsuz_guc -- 14 Mart 2011; 11:23:02 >
  • Tek başlık üç başlık benim açımdan fark etmiyor.Zaten o başlığını da hiç kullanmadım.
    Hangisi hesabınıza geliyorsa onu alın derim ben.Modele,numaralara pek takılmayın.Nihayetinde hepsi de aynı işi görüyor.
  • Benim yazdıklarımın 2sinin de 3 başlığı var.
    Aynı ürün gibi gözüküyor ama farklı ürün numaraları var.
    İlginç.
  • Ben bu aleti bu gün aldım tek başlıklı olarak teknosa dan 79.90 TL ye 80 bile değil...

Uzun zamandır almak için düşünüyordum jiletle çok fazla zorlanıyordum. Denedim ve verdiğim paraya değdi diyebilirim.

jiletten daha iyi kestiği kesin tamamen alıyor çoğu kişi 0 gibi almıyor demiş ama ben denedim jiletten daha derin alıyor delikli tarafı

kısaltırken 2 yanda olan bıçaklarla kısaltıyorsunuz kısalınca da o delikli bölgeyle yapıyorsunuz ben memnun kaldım ıslak olarak kullanmak dezavantaj

kıllar vücuda yapışıyor ve alınmıyor. En sağlamı kuru ;)

yani sonuç olarak ben memnun kaldım ve tavsiye ederim.
  • bende sonunda aldım 2 gün önce elime ulaştı. ayrıca burdan Mr. BLof e teşekkürü borç bilirim sayesinde buldum

yukarıdaki arkadaş memnun kaldım demiş ama ben pek katılmıyorum çünkü ben hayran kaldım jilet milet boş verin arkadaşlar bu işleri bidiğin acizlikmiş bunu anladım :D önce alıcağınız bölge orman gibiyse kısaltın onları sonra deneyin almayı bildiğiniz çolgın makine herkese tavsiye ederim aklınız varsa alın :D

tek sorun önceden jiletle aldığımız bölgedeki kıllar zamanla sertleştiği için oraları almak can sıkıcı olabiliyor -ama fazla uzun tutmazsanız yine rahatlıkla alabilirsiniz- ayrıca önceden jiletle almadığınız yerlerdeki kıllar yumuşak olduğu için mükemmel bir kesim sağlıyor -bacak vb gibi bölgelerde-

ben 3 başlığı içinde en küçük ve en büyüğünü takıp denedim ortancayı denemedim. en küçük başlıkı işe yarıyor uzunları kısaltmak için ama en büyük başlığı daha çözemedim. ama onunda kullanım tarzı farklıdır yakında çözerim :D

başlıklar sallanıyor vs demiş arkadaşlar onun sallanmasını engellemek için sağlam oturtun başlığı yerine tık diye bir ses çıkıyor öyle kullanmaya başlayın.

ayrıca kullanım kılavuzunu vs okuyon yararlı çünkü. en önemli nokta "çıkış yönünün tersine almak" yoksa hiç bir şey değişmez kıl mıl alamazsınız zaman kaybından başka birşey olmaz.

• @metalman133,
    Güle güle kullanın.Ürünü almanıza az da olsa vesile olduğum için kullanışlı bulmanıza sevindim.

@onur_ucarci,

Güle güle kullanın.
  • bu alet gibi hem sakal hem etek tiraşi yapan cihaz varmi ? varsa markasi ve özelligi alabilirmiyim tşk ler
  • bu aletin 3 lüsünü yaklaşık 1 ay önce media marktan 59 tl ye almıştım,kampanya vardı baya ucuza almışım demekki... çokda memnunum valla...
  • Arkadaşlar selamlar,

Ben de bu ürünü bu soruma vereceğiniz cevaba göre almayı düşünüyorum. Bu ürünün başlıklarını inceledim de daha çok kısa kılları almaya daha uygun gibi. Ben de etek traşında kullanmayı düşünüyorum da. Bu makine 3-4 haftalık kılları almaz gibi geliyor. Sanırım yandaki başlıktaki bıçaklarla önce kısaltmak gerekecek. Tam emin değilim ama. Çok sık da traş etmek istemiyorum. Siz ne dersiniz 3-4 haftada bir etek traşı olacak biri için bu makine uygun mudur acaba? Çok uzun olmasa da 1-2 cm civarında uzun kıllar için bu makine iş görür mü?

şimdiden saolun..
  • Sorun olmaz.
  • Sadece vücut için mi kullanılıyor bu? Yani koltuk altı ve etek için mi? Kirli sakal için kullanılmaz mı mesela ya da göğüs kıllarını kısaltma için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

Sadece vücut için mi kullanılıyor bu? Yani koltuk altı ve etek için mi? Kirli sakal için kullanılmaz mı mesela ya da göğüs kıllarını kısaltma için?

tt2021 ve türevleri boyunda ve yukarısında kullanılmaz, ama multigroom olanlar (QG3280) sakal düzeltme için de kullanılabilir.
  • Jilet gibi bir etki mi yapıyor bu,gürleştirip o bölgede tahriş vs oluşturuyor mu? Kardeşim 14 yaşında da, böyle bir ürün alsam jiletle filan uğraşmasa nasıl olur yeni yetme ergene?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

Jilet gibi bir etki mi yapıyor bu,gürleştirip o bölgede tahriş vs oluşturuyor mu? Kardeşim 14 yaşında da, böyle bir ürün alsam jiletle filan uğraşmasa nasıl olur yeni yetme ergene?

Gürleştirir tabi. Ama tahriş jilete göre daha az olur. Enazından kesme riski yok.
  • Makat için uygun mduur peki?
  • GÜncel,
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.