Şimdi Ara

Philips Bodygroom TT2021 İncelemesi (Resimli ve Videolu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
22
Favori
163.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçenlerde Dr.Öz'ün programı vardı tv'de.Tesadüfen izledim.Bayanların kıl aldırma muhabbeti yapılıyordu.Mehmet Öz diyor ki:"Ağda,epilasyon aleti,jilet farketmez.Ne türlü alırsanız alın ilk birkaç seferden sonra kalınlaşma durur.İstediğinizi yapın."
    Yani alma şekli farketmiyormuş.

Bu arada belirteyim.Geçen hafta Saturn'deydim.Orada da bodygroomun TT2023 beyaz limited edition(bendeki de bundan) olanı 74.90 TL idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Etek traşı yapabiliyor mu?

Bu soru cevapsız kalmış. Sadece bu iş için kullanacağım. Permatik banyo ile zahmetli oluyor. Bu aleti etek traşı için kullanan varmı, memnunmu tavsiye edermi bunu öğrenmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz6108

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Etek traşı yapabiliyor mu?

Bu soru cevapsız kalmış. Sadece bu iş için kullanacağım. Permatik banyo ile zahmetli oluyor. Bu aleti etek traşı için kullanan varmı, memnunmu tavsiye edermi bunu öğrenmek istiyorum.

Evet yapıyor, bu aletin asıl kullanım amaçlarından biride o zaten.
  • Dün bu ürünün beyaz olanı limited editionu aldım. Fakat traş olurken başlık biraz çok nazik yapmışlar hemen düşüyor. Acaba sizde de böyle mi?
  • Hayır öyle birşey yok bendekinde
  • he tamam heralde benimki tam o yuvaya oturmamıştı..
  • http://www.youtube.com/watch?v=JTvnfeMsq7I

şarjlı aleti banyo yaparken kullanmak doğru mu ? elektrik çarparsa

bu aleti koltuk altı ve etek traşı için mi kullanıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

http://www.youtube.com/watch?v=JTvnfeMsq7I

şarjlı aleti banyo yaparken kullanmak doğru mu ? elektrik çarparsa

bu aleti koltuk altı ve etek traşı için mi kullanıyorsunuz ?

sizde şarjı doldurursunuz öyle girersiniz banyoya :)

ben koltuk altı ve etek traşı içinde kullanıyorum o bölgeler için uygun bir ürün.

• selam,

ben de şöyle bir şey sormak istiyorum. aleti göğüs kılları için kullandıktan sonra kıllarda bir kalınlaşma, çoğalma meydana getiriyor mu? şükür ki, o kadar çok fazla kıllı değilim ama yine de göğüs ve karın bölgesindeki kıllardan hoşlanmıyorum.

eğer kullanan arkadaşlar böyle bir şey yaşadılarsa ya da yaşamadılarsa buraya yazarlarsa herkes için aydınlatıcı olur kanaatindeyim.
  • ben çok fazla kullanmıyorum bu aleti 1-2 defa kullandım eğer almak isteyen olursa bendeki limited edition biraz ucuza satabilirim..

göğüsler içinde kullanılabilir gayet uygun bir ürün kalınlanma görmedim ben fazla..
  • kullanan arkadaşlar yorumda bulunurlarsa çok sevinirim bende almayı düşünüyorumda
  • Kim demiş erkekler bakımsız diye :)
  • bacakta kullanan var mı , kılları kalınlaştırıyor mu jilet gibi ?
  • s.a paylaşım için tşkrler öncelikle.philips tt2021 istettim kendime sizde bayadır kullanıyorsunuz.lütfen izlenimlerinizi sölermisniz.hala öneriyomusnuz.ben göğüs bölgesi için özellikle.ve göğüs bölgesi için taraksız mı kullanılmalı.acil yardım
  • arkadaşlar bu cihazı bende aldım kullanıyorum

ben pek memnun kalmadım açıkçası yanlış kullanmış olabilirim?

aleti sırt kıllarını almak için kullandım sırtım kıpkırmızı oldu ve sivilce doldu

sıfır kaymak gibi bi traş yapmıyor.

koltuk altında da aynı(yukarıda bi arkadaş sabunla kullanın demiş ben kuru ve ıslak kullandım)

birdahakine sabunlada deneyecegim bakalım
    cihazın 3 tane aparatı olan var 100 lira

1 tane aparatı olan var 80 lira 1 tane aparatı olanı alın enkalın ve orta boy aparatı takınca hiç almıyo tüyleri

sonuç olarak kazıgı yedik gene hollandalıdan. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

bacakta kullanan var mı , kılları kalınlaştırıyor mu jilet gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

arkadaşlar bu cihazı bende aldım kullanıyorum

ben pek memnun kalmadım açıkçası yanlış kullanmış olabilirim?

aleti sırt kıllarını almak için kullandım sırtım kıpkırmızı oldu ve sivilce doldu

sıfır kaymak gibi bi traş yapmıyor.

koltuk altında da aynı(yukarıda bi arkadaş sabunla kullanın demiş ben kuru ve ıslak kullandım)

birdahakine sabunlada deneyecegim bakalım
    cihazın 3 tane aparatı olan var 100 lira

1 tane aparatı olan var 80 lira 1 tane aparatı olanı alın enkalın ve orta boy aparatı takınca hiç almıyo tüyleri

sonuç olarak kazıgı yedik gene hollandalıdan. :(

Philips TT2021 tam bir teknoliji harikasi. Kil KESEMEME ve cildinizi tahris etme konusunda bir numara. Ben bu cihazi gecen ay aldim ve bir kere kullandiktan sonra buyuk bir husrana ugradim.
    Oncelikle bu cihazi kuru olarak denedim. Mavi basliklari taktiginizda hic bir sey kesmiyor. Aparatlari cikardiginizda ise kil aliyor ama saatlerce surebilir. Bal yapmayan ari gibi calisiyor ama sonuca ulasamiyor. Islak denememde ise karin bolgemdeki killari yanlariyla kesmeyi denedim ancak uzun olan killar takiliyor ve basligi yerinden cikmasina neden oluyor. Orta kisim ise tam bir iskence. Killarinizi kesmiyor sanki teker teker cekiyor. Sabun su hic bir sey farketmiyor. Sonuc uzun suren yarim yamalak yapilan bir tras ve kipkirmizi bir cilt. Paraniza yazik etmeyin derim.

• Asagı yukarı 2 yıldır kullanıyorum.Bizimde tecrubemiz paylasılsın bari.
    Jilet gibi kokunden kesmiyor . Belki de yıllar once bunla baslasak bu kadar sert kıl olmazdı.
    Koltuk altı 0 ve etek altı 1 numara tavsiye ediyorum.Gogus veya sırt trasını zaten neden ! hic anlamadım .
    Kullanımda yandaki bıcaklar la 1 numara kesiyorsunuz.Daha sonra ortasındaki bıcaklarlada 0 yapıyorsunuz.
    10 veya 15 gunde bir enfazla 10 dakika suruyor.Sonucta sakal gibi puruzsuz bir tras hedeflenmedigi icin kısa suruyor.
    Yan bıcaklar cok asırı zorlamaz iseniz kesmiyor bir yerinizi.Koltuk altı icin pudra tavsiye olunur.
    Ha unutmadan tras herzaman kuru yapılır ; suyu yiyen kıllar hem siser , hemde vucuda yapısır.Tabiki tavsiye.
    Ben cok memnunum.
  • Ben koltuk altı vs için duş alırken, vücuda hafif şampuan sürerek kullanıyorum. Hızlı ve yakın bir kesim oluyor.
  • Öncelikle paylaşım için teşekkür ederim, paylaşım yapan arkadaşa bir sorum olacak müsadesiyle. bu ürünü teknosa sitesini arayarak sipariş vermek istedim, fakat bana bu ürün sanal satıştan kaldırılmış olduğunu söyledi. bu akşam üstü bu ürünü almayı düşünüyorum, peki bu ürün ´´YÖN``veyahut ´´EVKUR`` gibi mağazalarda varmıdır.? cevaplarsanız ona göre çıkıp mağaza'ya gideceğim teşekkürler tekrar. iyi günler

EDİT; istanbul/zeytinburnu Olivium teknoSA dan aldım, ilk işim bacaklarımı kesmek oldu ve çok memnun kaldım.suyun altında bu iş eğlenceye dönüyor.
    alacak arkadaşlar varsa tereddüte yer vermesinler. bir arkadaşım sormuş nokta nokta kıllar kalıyormu diye çok az biraz uğraşınca onlarda kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzheL -- 7 Ağustos 2010; 23:26:45 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.