Şimdi Ara

PHILIPS 9 SERISI KULLANICILARI [ANA KONU] (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.673
Cevap
13
Favori
156.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
Giriş
    9705 in yerini tutacak tv malesef yok daha doğrusu tr de yok.

Avrupada panasonic TX-55AXW904 yada TX-58DXC904, TX-65DXC904 gibi ürünler var bunun gibi cihazların dışındakiler 9705 den sonra hava gazı
    9705 inizi ikinci el satmayı düşünürseniz haberim olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabitkale

9705 in yerini tutacak tv malesef yok daha doğrusu tr de yok.

Avrupada panasonic TX-55AXW904 yada TX-58DXC904, TX-65DXC904 gibi ürünler var bunun gibi cihazların dışındakiler 9705 den sonra hava gazı
    9705 inizi ikinci el satmayı düşünürseniz haberim olsun

Çok teşekkür ederim üstad. Tv den çok memnunuz satmayı düşünmüyoruz maalesef. Sadece ekran boyutunu biraz büyütmek istiyorduk ancak sizin de dediğiniz gibi diğer tv lerde bu tat yok. Tekrar teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Peki bu tv leri getirme şansı var mı? Ayrıca bu yılın çok konuşulan 55xe9005 modeli bu tv lerin neresindedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: culpanext

Peki bu tv leri getirme şansı var mı? Ayrıca bu yılın çok konuşulan 55xe9005 modeli bu tv lerin neresindedir?

Üretilseler bendekinin 55" inin alırdım.Altına bir de android box medya player.Bitti gitti.
    55xe9005 görüntü kalitesi bendeki diğer 9704-9705 serilerinin yanına bile yaklaşamaz.
  • erd_eru E kullanıcısına yanıt
    2. el olarak getirtebilir miyiz diye merak ettim, ebay.de 46pfl9707 bile var, benim 9705in, geçen ay oğlumun yanlışlıkla misket atması nedeni ile ekranı çizildi. tam ortada + şekli oluştu. Öylece seyrediyoruz, temiz ikinci elini bulmak buralarda zor gibi. Bu nedenle acil tv almam lazım, bu nedenle xe9005 e bakmaya baladım f/p olarak
  • Dostum ufak bir cihaz olsa neyse.Ama kargoyla getirtmeniz çok sorunlu olur.
    Öyle bir niyetiniz varsa yurtdışında bir tanıdığa aldırıp gelirken yolcu beraberi kapsamında getirtmeniz.

Ben de 55" ekran için araştırıyorum.Piyasada baktığım hiçbir TV nin görüntüsünü bendeki 9703 CINEOS yüzünden beğenemiyorum.

Tanıdıklara söyleyip şunu

https://www.ebay.de/p/philips-9000-series-46pfl9707s-116-8-cm-46-zoll-3d-max-1080p-hd-led-lcd-internet-tv/195209969?iid=152518576567

getirteyim diyorum ama kutusuyla ebatları bağaja sığmıyor.Ancak minibüs ya da iri boy jip olacak öyle gelir.Kısmet artık.

• 2014 Philips 4K tvlerde xbox one s için 4k görüntü alabilen var mı?
  • iyik almışım diyorum hala sorunsuz kullanıyorum nazar değmesin,
    cillop gibi görüntü var, full led. mis gibi. şimdi en üst serisini alalım desek anasanın gözünü istiyorlar.
    eve gelenler senin televizyon iyi gösteriyormuş , ne zaman aldıydın diyorlar :)

televizyon ince değil kalın, kalın olması daha iyi en azından hatası yok. 1774 tane led aydınlatma var, siyahlar mükemmel beyazlar mükemmel, bulutlanma yok, sadece bir çok kimsenin farkedemeyeceği banding ve halo sorunu oluyor hızlı sahnelerde, bunlarda önemsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 19 Şubat 2018; 14:0:58 >
  • Bu TV nin en kötü yanı smart TV özelliği. Resmen çöp durumda. Ama hâlâ iyi ki almışım diyorum.

• blue legend kullanıcısına yanıt
    Hocam smart gereksiz zaten kim kullanıyor ki

• Benim için de gereksiz lakin bir iptv programı olsa yeterdi. Maalesef bu smart tv için çok lüks.

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.