Şimdi Ara

PHILIPS 9 SERISI KULLANICILARI [ANA KONU] (132. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.674
Cevap
13
Favori
156.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sakgoz79

quote:

Orijinalden alıntı: albani

önce malı ele alıp inceleyelim,sonra bakarız gerisine

Phil de ayrıca her 9x iyi değildir(geçmişten böyle biliyoruz) kısaca her gördüğünüz sakallıyı babanız sanmayın

Phil de 9x lar genel olarak iyidir ama hepsi iyi değildir! dolayısıyla bu yeni gelen de çıksın ve özellikle yabancı bazı kullanıcılar yorum yazsın o zaman durum anlaşılır ben EISA ile
    Test Siteleri v.s yerleri sallar geçerim,sakın bunlara göre yola çıkmayın aksi hal de yol da kalırsınız sizi uyarayım

2010/2011 dan sonra kalite düştü(her anlam da) sorunlar daha fazla arttı v.s bunlar "tüm markalar" için aynen geçerlidir! bu "eski nesil panelleri" bir şekil de bazı atraksiyonlar ilave ederek
    satmak istiyorlar,aslın da 7 ana üretici de toptan aynı zaman da OLED panellere geçmelidir,"eski nesil" eskidir yaw,biz yenisine bakalım++

Üstad anladığım kadarıyla bahsi geçen model ile alakalı yorumunuz negatif pek tavsiye etmiyorsunuz :)

Dostum daha Bismillah panel yeni çıktı,hele bir kaç ay geçsin sonra bakarız(bahsettiğin 9x lar ise)

Benim tahminim iyi olacağı yönün de,aksini şimdilik düşünmek istemiyorum,zaten orta da adam gibi panel kalmamışken bari bu iyi olsun değilmi
  • quote:

quote:

quote:

önce malı ele alıp inceleyelim,sonra bakarız gerisine

Phil de ayrıca her 9x iyi değildir(geçmişten böyle biliyoruz) kısaca her gördüğünüz sakallıyı babanız sanmayın

Phil de 9x lar genel olarak iyidir ama hepsi iyi değildir! dolayısıyla bu yeni gelen de çıksın ve özellikle yabancı bazı kullanıcılar yorum yazsın o zaman durum anlaşılır ben EISA ile
    Test Siteleri v.s yerleri sallar geçerim,sakın bunlara göre yola çıkmayın aksi hal de yol da kalırsınız sizi uyarayım

2010/2011 dan sonra kalite düştü(her anlam da) sorunlar daha fazla arttı v.s bunlar "tüm markalar" için aynen geçerlidir! bu "eski nesil panelleri" bir şekil de bazı atraksiyonlar ilave ederek
    satmak istiyorlar,aslın da 7 ana üretici de toptan aynı zaman da OLED panellere geçmelidir,"eski nesil" eskidir yaw,biz yenisine bakalım++

Üstad anladığım kadarıyla bahsi geçen model ile alakalı yorumunuz negatif pek tavsiye etmiyorsunuz :)

Dostum daha Bismillah panel yeni çıktı,hele bir kaç ay geçsin sonra bakarız(bahsettiğin 9x lar ise)

Benim tahminim iyi olacağı yönün de,aksini şimdilik düşünmek istemiyorum,zaten orta da adam gibi panel kalmamışken bari bu iyi olsun değilmi

Yok üstadım linkini verdiğim tv 1 sene önce çıktı bir yanlışlık var sanırım:) 65pfl9708 bahsettiğim model

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ergin967 kullanıcısına yanıt
    Bu ürünün fiyat kısmına tedarikçi firma yani Philips yanlışlıkla 7109 model Tv nin fiyatını girdiği için çoğu site 3800 tl civarı sitesine koymuş perşembe günü yaklaşık 8-9 satış sitesi ile iletişime geçtim fiyat yanlışlığı ortaya çıktı keşke geçmeseydim alan alırdı o fiyata ben son bir yer bulup aldım geleceğinden ümitli değilim sonuçta 5700-5900 TL arada 2000 TL fiyat farkı var.

• bahsettiğim 65/9809
  • quote:

bahsettiğim 65/9809

Üstat 65PFL9708S için görüşleriniz nedir peki ?
  • paneli görmedim ve kullanmadım,kullanıcı yorumları da henüz yok,umarım iyidir,ancak fiyatına hiç değinmiyorum bile

bu sene Avrupa ya FALD panel olarak iddialı biçim de Pany A9x serisi çıkıyor! kapıt üstün de ve bazı demolar da uçurmuşlar yine her zaman ki gibi
    canlısını ele alıp kullanmak gerekiyor,uçuyormu uçmuyormu diye! kötü tarafı ise Pany/TR işi bıraktı,yani Pany LCD ler artık gelemiyor!

Artık Marka devri bitti bu eski nesil klasik TFT-LCD ler için!! dalgaya düşmeyin ltf

VESTEL i dikkatli izleyin,AVF de bile güzel bir başlık açmışlar,herifler Curved UHD/Oled bile üretmişler!
  • quote:

Burası var almak isteyen fiyat güncellenmeden alsın :)

http://www.teknoalisveris.com/page.php?act=urunDetay&urunID=13685&name=philips-55pfs8109

Siparişim iptal edildi gerekçe stokta olmayan ürün almışım
    sakgoz79 nin verdiği linkteki adresten almışım yeni farkettim ilk baktığımda stok yok gözüküyordu
    Akşam tekrar sitelerden araştırırken teknoalısveris.com sitesinde stokta var yazısı görünce aldım ama gündüz stok yok yazan site ile aynı yer olduğunu farketmedim,
    firma beni aradı bugün stokta olmayan ürünü almışsınız ödeme onayı henüz gelmedi zaten siparişi iptal ettik stoklara girmesini beklemiyoruz dedi bende stokta olmayan ürünün ödemesini nasıl yapıyorum dedim orda biraz saçmaladı ürün gelince haber ver butonuna bassmışsındır gibi bir şey söyledi iyi de ben kart ile oödeme yaptım siparişiniz alındı maili geldi sipariş sözleşmesi geldi neyse şirketteki başka bilgisayardan tekrar siteye girdim ürünü buldum stokta var yazıyor sepete ekleyip alabiliyorsunuz bende mail attım aşağıdaki gibi

Adem ÖZ <zomeda76@gmail.com>
    Ekler10:41 (10 saat önce)

Kime: bilgi
    Stokta olmayan ürün diyorsunuz ama şimdi girdim sitenize stokta var diyor ve sepete ekleyip alabiliyorsunuz sonrada arayıp stokta olmayan ürün deyip iptal ediyorsunuz ne yapmaya çalışıyorsunuz insanlarla dalgamı geçiyorsunuz siz.

15 Eyl 2014 10:21 tarihinde "TeknoAlisveris.com" <bilgi@teknoalisveris.com> yazdı:

firmanın cevabı,

Mert KANLITEPE <mert.kanlitepe@itcom.com.tr>
    11:01 (10 saat önce)

Kime: bana
    Adem bey merhabalar,

Anladığım kadarı ile siz internet explorer kullanıyorsunuz ve cache de tuttuğu için gerçek zamanlı bilgiye ulaşamıyorsunuz. Ctrl+f5 yaparsanız ürünün gerçek stok bilgisine ulaşabilirsiniz. Bu ne yazık ki explorer hatası bizim hatamız değil. Asla ve asla müşterilerimiz ile dalga geçmek gibi bir niyetimiz olamaz.

From: Adem ÖZ [mailto:zomeda76@gmail.com]
    Sent: Monday, September 15, 2014 10:41 AM
    To: bilgi@teknoalisveris.com
    Subject: Re: Siparisiniz Iptal Edildi

Yani adam sitesinin hatasını bile kabullenip özür dilemekten aciz reme bakın anlarsınız farklı bilgisayardan giriyorum sitesine yine stokta var gözüküyor bazende tedarik edilememektedir yazıyor insan bir özür diler karaktersiz firma.

TeknoAlisveris.com <bilgi@teknoalisveris.com>
    10:21 (10 saat önce)

Kime: bana
    Siparişiniz İptal Edildi
    Sayın Adem öz,

Sitemizden yapmış olduğunuz 684304892 nolu siparişiniz iptal edilmiştir. Bilginize,
    Bu e-posta'yıwww.teknoalisveris.com sitesinden bilgilendirme amaçlı almış bulunuyorsunuz.
    E-Posta'yı düzgün görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın.

PHILIPS 9 SERISI KULLANICILARI [ANA KONU]
  • @sakgoz79
    Ustad fotolar aceleye geldi özenerek çekemedim umarım bir fikir verir.. Ayrıca fotolarda Tv kucuk gibi cıkıyor ancak canlı gördugunuzde öyle değil baya heybetli bir panel ;)
    Duvara asmadım şimdilik sehpa üzerinde ambilight efekti de duvar kagıdı ve avr nin kuleleri sayesinde pek belli değil..

Özelden de yazdım Tv den şimdilik memnunum hazır resim ayarları başarısız kişisel ayarlarda vakit harcamak gerekiyor , ben görüntü kalitesinden çok memnunum.. Ps4 ile Ultra Resolution kapalı ve Game moduna alınıp giriş de oyun konsolu secıldıgınde ınput lag hissedilmiyor .. 3D belgesel de seyrettım Pasif gozluklerle hiç yormuyor ve buyuk ekranda ayrı keyıf verıyor.. Banding problemi de gozle gorunur rahatsız edecek sekılde değil..

Tv görüntülerini kendi HD uydu alıcısından çektim, digiturk alıcıyı alt kata bosa cıkan Sony tv me baglayacagım, tv nin
    kendi alıcısı digiturk alıcıdan daha başarılı.. Kanal geçişlerinde vs hiçbir yavaslama vs yok sadece ana menulerde bazen yavaslama mevcut.. Smart özellıklerını zaten ben kullanmıyorum Skype kurulumunu vs yaptım ancak henuz kullanmadım.. Upscale de Sd yayınlar bile başarılı ben bu kadarını beklemıyordum acıkcası..

PHILIPS 9 SERISI KULLANICILARI [ANA KONU]  PHILIPS 9 SERISI KULLANICILARI [ANA KONU]

PHILIPS 9 SERISI KULLANICILARI [ANA KONU]  PHILIPS 9 SERISI KULLANICILARI [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L30N -- 17 Eylül 2014; 14:32:26 >
  • Üstad eline koluna sağlık vallahi son derece aydınlattın en azından görsel resim olarak güle güle kullanın şahane bir tv umarım en kısa zamanda aynı tv yi kullanıyor olacağız beni kırmayıp resim için uğraştığın içinde ayrıca teşekkürü borç bilirim

• quote:

Üstad eline koluna sağlık vallahi son derece aydınlattın en azından görsel resim olarak güle güle kullanın şahane bir tv umarım en kısa zamanda aynı tv yi kullanıyor olacağız beni kırmayıp resim için uğraştığın içinde ayrıca teşekkürü borç bilirim

Hiç sorun değil hocam cok ugrasmadım, ben çok teşekkur ederım guzel dıleklerınız ıcın

Umarım en kısa zamanda sizde kavusursunuz tv ye tekrar haberleşiriz aldıgım magazayı aramayı unutmayın sanki ellerinde başka kapalı kutu var gibi hissettim aldıgım gün ..
  • Üstad detaylı bilgi aldığımda sizi de haberdar ederim ama size pm den dediğim gibi stokta olsa bile şimdilik fiyatta ciddi sorun o parayı vermem :)
  • hocam çok renkli seyrediyorsun? benim tv ye baksan hiç bakmazsın o zaman :)))
    gerçeğe yakın renkleri tuttur öyle seyret derim. bir yer den referans ayar bul. flatspanelhd.com da muhtemelen vardır.
  • Burada bir takım kullanıcı ayarları paylaşılmış faydalanılabilir

http://www.avforums.com/threads/philips-65pfl9708s-ultra-hd-tv.1820789/page-2
  • Fotoğraflara bir daha baktım fotoları cektıgım Canon da picture style bol doygunluk olan genelde manzara cektıgım mode da kalmıs, gercekte gene fazla olsa da renk bu kadar yogun değil :)

Verdiginiz linklere bakarim tesekkurler ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L30N -- 17 Eylül 2014; 14:24:41 >
  • Arkadaşlar selam

Şu anda satışta olan 9x serisi mevcut mu?

• sorum günceldir.

teşekkürler.
  • Philips' çilerden pek hayır yok anlaşılan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maverick_77

Arkadaşlar selam

Şu anda satışta olan 9x serisi mevcut mu?

var hocam teknosada filan teşhirde vardır fiyatları düşmüştü en sn kaç oldu bilimyorum ama baya düşmüştür. 9708 filan bulabilirsin belki
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    bigboss
    teşekkürler bilgi için..
    teşhirdense yeni çıkacak serileri beklemek daha mantıklı olacak herhalde.

sağolasın.
  • 65PFL9708 için geçen haftalarda yeni yazılım çıkmıştı güncelledim Sürüm: 0.173.56.0 idi

Şuan tekrar yeni yazılım buldu ve güncelliyorum yeni yazılım Sürüm : 0.173.57.0

Sürüm notları:

QF2EU-0.173.57.0 (Date published: 2013-09-23)
     Solution to play Streams Russia 1.
     Improvements for UPC Romania EPG and streams.
     New channel logo database.
     Improvements on reboots.

QF2EU-0.173.56.0 (Date published: 2013-09-05)
     Improvements in quick startup implementation.
     Solution for screen edges reset.

QF2EU-0.173.51.0 (Date published: 2013-07-11)
     Solution to use Netflix.
     Solution regarding installation issue in Switserland.
     Solution regarding MHP application.

QF2EU-0.173.49.0 (Date published: 2013-07-05)
     Enabling DTS for 7000/8000/9000
     Wifi smart screen for Android devices (requires Philips MyRemote app)
     New application Multi Room TV watching .
     New version of YouTubeLeanBack.
     Improvement of the MyRemote App at the level of the TV-guide and control on Smart Phones.
     Improvement about installation Czech UPC cable.
     Improvement about BBC i-player movies not working.
     Improvement to have the favorite channels on top via IP-EPG.
     Improvement for the Social TV app.
     Improvement about the crackling/loud plopping noise when switching on HDMI equipment.
     Improvement for the remote control pairing in virgin mode.
     Improvement to avoid to have only vertical lines but to have picture at startup.

PHILIPS 9 SERISI KULLANICILARI [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.