Şimdi Ara

PHILIPS 8109 tüm görüş ve yorumlar(güncellendi) (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.067
Cevap
64
Favori
154.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2. sorun.. malum tv de internet var. Kameradan gizli çekim vs hesabı diye birşey duymuştum. hatta sırf bu yüzden laptop webcamlarına siyah bant yapıştıran var.. ben bant falan yapıştırmadım. ama bahsedilen şey mümkün bence.. :(
    3. sorunu ben de yaşıyorum.. youtube en son sürümü yüklememe rağmen telefon ile eşleme kodu vermiyor veya kare barkod vs.. ??? ve evet telefonda da üst köşede çıkan tv ye yansıt butonu da yok:( anlamadım..:(
  • Arkadaslar tv guvenli moda gecmis, nasil gecti bilmiyorum, bunu nasil duzeltebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cilekci kullanıcısına yanıt
    QuickShortcutMaker işlemleri mause imleci ile yapman lazım.
  • sylarandsylar S kullanıcısına yanıt
    sorun yok bu gün denedim çalışıyor.
  • pn21 P kullanıcısına yanıt
    benim tvde aynıydı servise gitti geldi şimdi buz gibi? İlginç olanı servis tvde hiç bir sorun bulamadığını ve hiç birşey yapmadığını söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lakes

merhaba
    maalesef ilk sayfadaki anlatım olmuyor. Başka nasıl yapabılırım

Saygılar

tvnin modeli ne?
  • İndirdiğimiz apk dosyaları, pdf dosyaları nerede saklanıyor? Bu dosyaları görmek içun dosya yöneticisi yok yada ben bilmiyorum nereden bakılıyor. Aslında bu dosyarları işim bittiğinde yer kaplamaması icin silmek istiyorum.

• Arkadaşlar Merhaba.

48PFS8109/12 Modelini Alacağım.

Bir Tanıdık Bayii'de 1700TL'ye Sıfır Kapalı Kutu Alacağım.

Sizce Alınmalı mı?
  • cilekci kullanıcısına yanıt
    Dosya yöneticisi yükleye bilirsin. Google playden.Flash dissk takmadıysan kendi hafızasına kaydeder.300-400 mb hafızası var boş yaklaşık.
  • Guncelleme gelmiş

• JacquesC kullanıcısına yanıt
    O paraya alınır
  • Merhaba
    Buna uygun usb den wifi adaptör varmı bilgisi olan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JacquesC

Arkadaşlar Merhaba.

48PFS8109/12 Modelini Alacağım.

Bir Tanıdık Bayii'de 1700TL'ye Sıfır Kapalı Kutu Alacağım.

Sizce Alınmalı mı?

Nerede acaba bu tv...eger vazgecerseniz ya da ellerinde baska varsa ben de almak isterim

• Firmayı Kapatan Birinden Almıştım Fiyatı. Buradan da Geç Cevap Geldi. İnternette Herkes Kötü Yorum Bıraktığı İçin Almamıştım. Satan Kişide de Yok Artık.

• Keşke aldaymışsınız, yanlış yönlendirilmişsiniz bence, piyasadaki o fiyata alabileceğiniz en iyi tv yi almış olurdunuz

• arkadaşlar periscope uygulamasını kurabilen var mı ? varsa yöntemi nedir ? tşkler

• chizyo kullanıcısına yanıt
    teşekkürler kardeşim.
  • chizyo kullanıcısına yanıt
    kardeşim bu tür konularda donanımlı olduğu için konuyu sana sormak istedim.

8109 model tv me netflix yükledim. uygulama açılıyor menüler çalışıyor ancak dizi, film vs izlemek istediğimde açılan ekranın 1/3 ve en üst kısmı yeşil ekran, altta kalan 2/3 kısım gri renk. ses geliyor. film ileri ve geri alınıyor ancak dediğim gibi görüntü yok.

tv desteklemiyor olabilir diye düşünmüştüm ancak konuyla ilgili şu linki gördüm. tv' nin desteklediği görülüyor.

http://www.marketingturkiye.com.tr/haberler/artik-netflixe-philips-tvlerden-erisilebiliyor/

sorunum için bir çözüm öneriniz var mı acaba?

• Su konuyu ne zaman gorsem eski pismanliklarim aklima geliyor

• alpben A kullanıcısına yanıt
    Netflix kullanmadığım için bir fikrim yok. Netflix müşteri hizmetleri ile konuştun mu yardımcı olacaklardır.mx player yada vlc gibi programları yükledin mi?Netflix harici medya playerleri destekliyorsa onları yükleyip dene.
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.