Şimdi Ara

Philips 55PUS8602 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.038
Cevap
25
Favori
83.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sanırım bu ayın 21 inde güncelleme gelmiş. Online olarak düşmemiş olabilir ama sitesinde mevcut numara bir önceki fakat yazılımı siteden indirdiğinizde rar dosyasının içindeki versiyon ile sürüm notlarındaki yeni versiyon aynı. Siteden indirip kurabilirsiniz.

Philips 55PUS8602

https://www.philips.com.tr/c-p/55PUS8602_12/8600-series-guecuenue-android-tvden-alan-3-tarafli-ambilight-ve-p5-perfect-goeruentue-motoruna-sahip-4k-quantum-dot-led-tv/destek

Media player olayına iyileştirme gelmiş, sanırım bunu bekliyorduk.

Ayrıca Kumanda içinde bir update olacak gibi benim anladığım.

USB den güncellemek için. USB nin içine upgrades diye bir klasör açıp. Philips in sitesinden çektiğiniz rar dosyasının icindeki, autorun_TPM171E_003.000.240.000.upg dosyasını bu upgrades klasörünün içine atıp. Usb yi tv ye takın o güncelleme bulundu başlatayım mı diye sordugunda onaylam ve o arada elektrik kesintisi olmaması için dua etmeniz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 26 Mayıs 2018; 16:52:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Sanırım bu ayın 21 inde güncelleme gelmiş. Online olarak düşmemiş olabilir ama sitesinde mevcut numara bir önceki fakat yazılımı siteden indirdiğinizde rar dosyasının içindeki versiyon ile sürüm notlarındaki yeni versiyon aynı. Siteden indirip kurabilirsiniz.

https://www.philips.com.tr/c-p/55PUS8602_12/8600-series-guecuenue-android-tvden-alan-3-tarafli-ambilight-ve-p5-perfect-goeruentue-motoruna-sahip-4k-quantum-dot-led-tv/destek

Media player olayına iyileştirme gelmiş, sanırım bunu bekliyorduk.

Ayrıca Kumanda içinde bir update olacak gibi benim anladığım.

USB den güncellemek için. USB nin içine upgrades diye bir klasör açıp. Philips in sitesinden çektiğiniz rar dosyasının icindeki, autorun_TPM171E_003.000.240.000.upg dosyasını bu upgrades klasörünün içine atıp. Usb yi tv ye takın o güncelleme bulundu başlatayım mı diye sordugunda onaylam ve o arada elektrik kesintisi olmaması için dua etmeniz gerekiyor.
    Android 8 acaba gelir mi TV 'ye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• saameet_06 S kullanıcısına yanıt
    Büyük olasılkla gelir de. Android 8 tv çok bir olay olacak şey yok gibi .

Bu arada update i yaptıktan sonra Justice league in 4K HDR sini usb den oynatmaya çalıştım Büyük olasıkla bende filmde Truhd ses var ondan dolayı cak cuk yapıyor.

Kodi de denedim sıkıntı çıkarmadı tv. Uzak ara en iyi video player Kodi gibi görünüyor şuan için.
  • Televizyonun optik ses çıkışını direkt ses sistemine bağladım.
    Yayınlarda birşey beklemiyordum ama filmlerde DTS ve AC3 (5.1) sesli codeclerde 5+1 ses otomatik tanır diye bekliyordum, tanımıyor :(
    Televizyon sadece 2 kanallı optik ses çıkışı veriyor.

Bu konuda tecrübesi olan var mı?

Benim için çok önemli bir detaydı, olmazsa; eskisi gibi video player kullanmak zorunda kalacağım, bu devirde saçma olacak.
  • savatager S kullanıcısına yanıt
    Ana ayarlarda ses cikisi kısmında Stereo ve Atlamalı olarak 3 secenek var, Stereo seciliyse 2 kanal ses yolluyor. Ama diğerlerinde ses kaynası 5.1 ise Maksimum DTS yolluyor, hatırladığım kadarıyla optic ten dts ten üstü geçmiyor zaten. Ben ps4 u tv üzeridnen sesi sisteme aktardığımda. PS4 e Sesi DTS yap yolla dediğimde Ses sistemi sesi tv üzerinden alırken DTS olarak gösteriyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 28 Mayıs 2018; 10:43:35 >
  • Haftasonu mediamarkette baktım televizyona. Alev alma konusu dışında bir sorun göremedim. İndirim bekliyorum almak için. İleride bu ısı sorun yaratır mı dersiniz? normal bir ısı değil ortaya çıkan ısı, bile bile alacağım ama içim rahat değil
  • quote:

Büyük olasılkla gelir de. Android 8 tv çok bir olay olacak şey yok gibi .

Bu arada update i yaptıktan sonra Justice league in 4K HDR sini usb den oynatmaya çalıştım Büyük olasıkla bende filmde Truhd ses var ondan dolayı cak cuk yapıyor.

Kodi de denedim sıkıntı çıkarmadı tv. Uzak ara en iyi video player Kodi gibi görünüyor şuan için.
    hocam ben direk VLC kullanıyorum :)

• Visam Lord kullanıcısına yanıt
    Isı olayını bence çok abartmayın derim evet ısınıyor ama sırf ısı yüzünden sorun çıkartacak bir ürün değildir.
  • Bende sonunda bugun inceleme sansım oldu. Tesadüf mu9000 ile arka arkaya koymuşlar. Evet mu9000 biraz daha iyi duruyor ama abartı fark ben gormedim. Bu konuda uzman degilim gordugumu soyluyorum. Hadi 300 400 fark için mu9000 alınabilir ama daha ustunu vermeye gerek yok bence. Tv ust kısmı ısınıyor yanlarda altlarda bir sey yok. Bu ısınma eli yakacak kadar falan degil ama ciddi bir ısıda veriyor. Dediğim gibi sadece üst kısım böyle. Sürekli açık orada ondan olabilir. Goruntu kotu degil daha parlak diğet tvlere göre. Mu9000 ne gorede parlak. Evde rahatsız eder ama ayarlarından parlaklık kısılabiliyordur. 4500 civarında olursa bence alınır. Medya markta 4900tl idi. 5100 civarında bazen mu9000 satılıyor onu almak daha iyi olur. Ama 4500 veya daha altı olursa bu tv alınır. Kampanya falan denk gelirse 65 inç modeli daha da iyi olur.

• sarpcore kullanıcısına yanıt
    bende media marketten baktın dediğiniz gibi yüksek nit değerleri veren bir panel, ev kullanıcısı bu kadar parlak kullanmaz ve ısı olayı azalabilir, onun dısında 2018 yılının tvsine göre çerçeveleri beni üzmedi desem yalan söylemiş olurum. 2014te aldığım pfl 6000serisinde daha ince çerçeve var
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Evet, bu şekilde çalışıyor.
    Teşekkürler.
  • DecheneisK D kullanıcısına yanıt
    Digitürkplay apk dosyasını bir flash bellek içerisine indirin tv ye es dosya yöneticisini kurup flash bellekteki apk dosyasını es dosya yöneticisi ile açıp kurabilirsiniz. Sıkıntısız çalışıyor

• arkadaşlar hayırlı philips 8602 modelini yeni aldım fazla inceleme fırsatım olmadı bir şey sormak istiyorum youtubede en altta canlı olan yerden kanalları izleyebiliyormuyuz bunun için bir şey yapmak gerekiyormu ben izleyemiyorum çünkü ayrıca kumandadan internette dolaşmak çok zor oluyor bana uygun fiyatlı kablosuz mouse ve klavye önerebileceğiniz marka varmı her klavye uyumlumudur link atabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
  • fbmehmet F kullanıcısına yanıt
    Bende logitech in K400 touchpad li klavyesi var. Çok pratik bir olay pil i çok güzel gidiyor, Alalı kaç sene oldu hala aynı pilleri kullanıyor.
    https://www.logitech.com/tr-tr/product/wireless-touch-keyboard-k400-plus?crid=27

Sanırım buna benzer microsoft un klavyesi de var. Bu plus oln yeni androdi tuşlarınıda eklemişler. Plus olmayanı bulursan daha uyguna onuda alabilirsin.

Buna bu kadar para veremem diyorsan al logitech in kablosuz basit bir mouse unu. Yazma işinide tv nin kumandadaki klavyeden yaparsın.
  • Semtte çok fazla elektriksel dalgalanma olmuyor.

Şu ana kadar kullandığım cihazlarda herhangi bir sorun yaşamadım.

Yinede ups al kafan rahat olsun diyor musunuz?

• desiya D kullanıcısına yanıt
    ups değil ama pahalı elektronik cihazları akım korumalı prize takmak gerekli.
  • Akım koruma yıldırım düşmesi gibi hatta yüksek voltaj gelmesinde işe yarıyor diye biliyorum. Dalgalanmada işe yaramaz.

@desiya
    Dalgalanma varsa UPS kullan. Line interaktif bir ups işini görür.
  • arkadaşlar kaç kere 0 kurulum, güncel driver ve bios güncellemesi yapmama rahmen ve orjinal Windows 10 kullanmama rahmen, PC'den mi TV'den mi çözemedim fakat ne zaman YouTube veya bir siteden video açsam yaklaşık 10 15 saniye sanki oyunlarda 10 fps'e düşerde slowlaşırya görüntü, aynen öyle oluyor. Mause imleci dahi yavaşlıyor ve sonra kendi kendine düzeliyor. Sitelerdeki reklam bannerları oynamaya başlayıncada oluyor. Çözemedim gitti, PC ile kullanıp böyle bir sorun yaşayan var mı?

• saameet_06 S kullanıcısına yanıt
    Pc den tv ye kablosuz mu aktarımda mı oluyor? Yoksa TV ye kablo ile bağlı bilgisayardan oynatırken ki olaydan mı bahsediyorsun ?
  • quote:

Pc den tv ye kablosuz mu aktarımda mı oluyor? Yoksa TV ye kablo ile bağlı bilgisayardan oynatırken ki olaydan mı bahsediyorsun ?
    TV'ye kablo ile bağlı PC'den oynatırken oluyor. Kablo'da yeni.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.