Şimdi Ara

Philips 55pus7909 / 49pus7909 4K TV (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
579
Cevap
10
Favori
54.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,
    Philips lerdeki Çift uydu özelliği nedir ? Bir de gerçek panel frekansının 50 hz olmasının bir dezavantajı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 19 Mart 2015; 18:48:09 >
  • Arkadaşlar TRT HD de görüntü birkaç saniye gelip , sonra birden gidiyor.
    Sizde de böyle bir sorun var mı ?
  • Bu sizin kullandığınız cihaz veya kanal ile alakalı olabilir. Ben şuan paralı platform üzerinden yayın alıyorum.

HD kanal geçişlerinde sorun yaşanmıyor
  • Arkadaşlar son görüşleriniz nelerdir?
    55pus şu an teknosada 3000TL'ye düşmüş?
  • selcux S kullanıcısına yanıt
    Ücretli platform üzerinden TV'yi kullanıyorum ve görüntü çok iyi. Film performansı HTPC üzerinden PowerDVD ile harika performans alıyorum. Yakın bir arkadaşımda görüntü kalitesi gördü ve almayı düşünüyor.
  • HTPC bağlayacaksam bu tv'yi almanın ne anlamı var? TV'nin android işletim sistemi ve android sayesinde kurabileceğim (xbmc gibi) app.lar sayesinde htpc ve benzeri medya oynatıcılarına gerek kalmaz diye düşünmüştüm. Demek ki daha gelişmesi lazım.

Bu arada hepsiburadada "size özel indirim" ile 2699 gibi bir fiyata satılıyor. Teknosa'dan 300 TL daha ucuz.
  • Arkadaşlar hangi Teknosada fiyat 3000 tl ben göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosna39

Arkadaşlar hangi Teknosada fiyat 3000 tl ben göremedim

dün gece indirim vardı şimdi fiyat 3.299TL
  • 55pus7909 tvimde Fransa -Brezilya macini trtspor hd de seyrediyorum . Oyuncular kostuklarinda sanki hizlaninca bulanik oluyor yaşayan var mi ? Yani cok net değil görüntü .yayindan mi bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayarlardan hareket için olanı orta veya maximuma getiirin düzelecektir.
  • Arkadaşlar 100 puanık birkaç sorum var :D

1- cepdeki 3gb'lık video dosyasını tv'ye nasıl yollarsınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wipe98 -- 15 Nisan 2015; 15:44:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barsoy

HTPC bağlayacaksam bu tv'yi almanın ne anlamı var? TV'nin android işletim sistemi ve android sayesinde kurabileceğim (xbmc gibi) app.lar sayesinde htpc ve benzeri medya oynatıcılarına gerek kalmaz diye düşünmüştüm. Demek ki daha gelişmesi lazım.

Bu arada hepsiburadada "size özel indirim" ile 2699 gibi bir fiyata satılıyor. Teknosa'dan 300 TL daha ucuz.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=58320050&postcount=81
    Burayı bir inceleyin. Ayrıca Plex uygulaması kurulursa Plex Media sunucusundan sorunsuz streaming yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: msurg

quote:

Orijinalden alıntı: barsoy

HTPC bağlayacaksam bu tv'yi almanın ne anlamı var? TV'nin android işletim sistemi ve android sayesinde kurabileceğim (xbmc gibi) app.lar sayesinde htpc ve benzeri medya oynatıcılarına gerek kalmaz diye düşünmüştüm. Demek ki daha gelişmesi lazım.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=58320050&postcount=81
    Burayı bir inceleyin. Ayrıca Plex uygulaması kurulursa Plex Media sunucusundan sorunsuz streaming yapıyor.

İŞTE BUDUR Teşekkürler. Tabi daha TV'yi almadım da, en azından xbmc kurulabildiğini öğrendim artık içim rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

Arkadaşlar 100 puanık birkaç sorum var :D

1- cepdeki 3gb'lık video dosyasını tv'ye nasıl yollarsınız ?
    2- 128gb lık solid diski usb'den tv'ye bağladım ve mountladım. Ancak uygulamaları buna taşıyamıyorum, sadece içindeki 16gblık olana taşınıyor.
    3- 128gblık usbden taktığım ssd'deki videoyu açmıyor, 16gb'lık olana taşırsam açıyor ! Ne yapmam lazım ?
    4- tv'yi kumanda dan kapatıp, bir müddet sonra açtığımda kanallar listesi görünmüyor ! kumandadan yukarı aşağı, sağa sola yapıpğ gelince görünüyor. Çözümü varmı acaba ?

Videoları oynatmıyorsa uygulamaları da taşımaması normal geldi bana. Aklıma şu geliyor: android olduğu için acaba exfat formatında mı olması gerekiyor hdd'nin?

• oguzhan68100 kullanıcısına yanıt
    @behcet98 adlı arkadaşın söylediği ayarları yaptınız mı, son durum nedir, bulanıklık devam ediyor mu?
  • Evet yaptim o ayarlari şuan daha iyi. Bulaniklik görunmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Coky46

Bu sizin kullandığınız cihaz veya kanal ile alakalı olabilir. Ben şuan paralı platform üzerinden yayın alıyorum.

HD kanal geçişlerinde sorun yaşanmıyor

Evet kendi uydu alıcısında 2 çanakla denedim aynı sorunu yaşadım. Ayrıca TV de maç izleme zevkini çıkaralım dedik ve abimle birbirimize bakıp bu tv de maç keyfi olmaz dedik. çünkü ne ayar yaparsam yapayım atak olduğu anda çimler çamur gibi oluyor. Her türlü ayarı denedim. Ayrıca 4K tivi de 4K uydu alıcısı olmaması da şüphe verici bir durum. Servisi çağırdım TRT HD ve bulanıklığı gördü eğer uygun görülür ise iade edeceğim cihazı ve beklicem. Bu arada bana bu durumda iade ne dieyim fikir verin çünkü bu TV kesinlikle parasını hak etmiyor belkide bende ki tv sıkıntılı...

• Trt hd trt spor hd kanallar bende de kötü gösteriyor. Camur gibi olması yayindan bence show tv hd deki tr hollanda maçı bence müthişti

• haftasonu teknosada bu tvyi(49pus7909) gördüm. Hemen sordum trt hd 4k yayını gösterebiliyor mu diye; bu gösteremez ama 55pus8809 gösterir dedi. Neye dayanarak bunu söyledi anlamadım, sırf 6 çekirdekli olduğu için değil herhalde. Ama teknik özelliklerde 4k yayın çözer çözmez diye belirtilen birşey yok her iki tv.de de.
  • Bir tanede NTV spor HD görüntü incelemesi buyurun. Dsmart modül var onun için ntv spor hd bende var...

https://www.youtube.com/watch?v=hWqmotiK5eE

bu tv tamamı ile bir hayal kırıklığı eğer iade şansım olursa hemen iade edeceğim. TRT HD göstermez. ayrıca menüler kayıp oluyor dün servisçi gözümün önünde görüntü ayarlarından oyun modunu gördü sonra tv kapattı açtı gitti. Kendisi Allah Allah oyun modu vardı nereye gitti dedi hehehe. Ayrıca bazı kanallar şifresiz ama şifreli diyor. Bu TV yi yapıyorsan 4K uydu teknolojisi kullanacaksın ki ben 4K uydu alıcısı vardır diye aldım resmen keriz hissettim kendimi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.