Şimdi Ara

Philips 55pus7909 / 49pus7909 4K TV (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
579
Cevap
10
Favori
54.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

biraz önce n11 de 49pus7909 için ilginç bir fiyat gördüm.

almak isteyenler kaçırmasın bence...

2.695,00 TL ayrıca bonus ile ödediğiniz taktirde 111 TL n11 bonusu veriyor.

http://www.n11.com/philips-49pus7909-ultra-ince-4k-uhd-led-tv-P34771670
  • Arkadaslar bu tvde 4k izleniyormu izlenmiyormu kafam karisti... Izleniyorsa nasil nerden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba PHILIPS 55PUS7909/12 3500 e alinirmi acaba ?
  • http://m.n11.com/philips-55pus7909-12-ultra-ince-4k-uhd-led-tv-P33834671

• bende 49pus7909 var gayet memnunum.
    özellikle internet çok hızlı...
    ayrıca 55pus7909 n11 de 3.150 den satılıyor...

http://www.n11.com/philips-49pus7909-ultra-ince-4k-uhd-led-tv-P34771670

http://www.n11.com/philips-55pus790912-ultra-ince-4k-uhd-led-tv-P33834671

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mynamesearl -- 13 Şubat 2015; 10:25:41 >

• http://www.n11.com/philips-55pus790912-ultra-ince-4k-uhd-led-tv-P33834671

Philips 55pus7909 modelini aldim . İnşallah hayırlı olur. Sadece kuruluma geldiklerinde hangi testleri yapacağımı bilmiyorum .

• Merhaba;
    Bende 55pus 7909 aldım geçen hafta..android olayı güzel fakat tv için uyarlanmış oluşu biraz sıkıntılı..Bu sıkıntıyı birazda olsa develooper tools ile giderip full android sürümüne geçtim fakat,4.2.2 fazla bişey desteklemiyor..acilen bir android güncellemesi lazım.ayarlardan sahte konumlara izin verse şu herkesin sıkıntısı olan flash playeride kuracaz fakat izin de vermiyor..canlı yayın digitürk vs andoid marketten ayrıca indirip izlenebiliyor..sahte konumlara izin vermeyi Kırabilen varsa lütfen yazsın..tikliyorum ama yinede kabul etmiyor..ayrıca 1tb hdd ye apk proğramlar attım kurulumu bırakın dosyaları görmüyor..takıldığım aslında pekte fazla takılmıyorum ama bunlardan ibaret..bunun dışında harika bir androphilips tv.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birsutanem -- 21 Şubat 2015; 13:08:00 >
  • birsutanem kullanıcısına yanıt
    Markette gözükmeyen (facebook,twitter v.b.) uygulamaları pc den Wifi üzerinde komut ile yüklemek mümkün. Bunu yaptım. Nasıl yapılacağını görseller ile müsait olduğum bir zaman yapabilirim. Tek çözemediğim şey ise yeni google uygulamaları. Google hizmetin yeni versiyonu yüklenmediği için çalışmıyor.

• eagle kullanıcısına yanıt
    google play hizmetleri değilmi..doğru söylüyosun..acilen güncelleme şart..5.0 lolipop gelmesi bekleniyormuş..
    ayrıca 43 gb lık 3d bluray film indirdim..dosyayı hddye attım..görmüyor..umarım böyle şeylerde yazılım güncellemesi ile izlenebilir hale gelir..illaki bir bluray dvd okuyucu şartmış..ben aracı bir media oynatıcı alacaksam nerde kaldı bu televizyonu kullanmamın amacı..hep birlikte philipse mail atalım arkadaşlar..acilen güncelleme istiyoruz..ben attım..
    TV'nin ortam yürütücüsü LG'de olduğu gibi codec konusunda çok zayıf. Sanırım yasal prosedür nedenleri kaynaklı. Bu konuda en iyi marka Samsung. Şimdiye kadar oynatamadığı format görmedim.

Bizim en büyük avantajımız Android olması. Marketten MxPlayer ile şimdilik çözüm sağladım. Altyazı boyutundan, rengine kadar birçok ayarı kendi içerisinde barındırması güzel. Keşke bunlar 3. parti uygulamalar yerine kendi içerisinde barındırsa.

Yalnız MxPlayer'da 4K videolara çözüm sağlayamıyor. İndirmiş olduğum 4K demo videoları ortam yürütücüsü tanımlanamayan video formatı hatası verse de MxPlayer videoyu açıyor ama kare kare görüntü ilerliyor.

Android sürümüne gelince de ben Lollipop geleceğinden kuşkuluyum ama en azından Kitkat (4.4.4) bile gelse birçok problemi 3. parti uygulamalar ile çözebiliriz.

mxplayer ın gücü 4k lara yetmez..denedim..4k kısa kısa görüntüler indirip hdd ye atıp direkt tv ye bağladığımda izletiyor..takılma donma vs yok..ayrıca philips türkiye müdürleri nin toplantısında dile getirilmiş 5.0 lolipop..alması yakındır diye düşünüyorum..şimdidlik yetkili müdüre bu sorunumla ilgili haber gönderdim bekliyorum bakalım..3d bluray filmi neden aracıyla izleyebiliyoruz..5.0 yanında tv içinde güncelleme bu tür kodekleri açacakmı dedim bakalım..bekliyorum
    Lollipop 5.0 güncellemesi sadece yeni yazılımların daha hızlı çalışmasını sağlayacak (dalvik'ten art'ye geçiş nedeniyle). Codec desteği istedikleri kadar versinler USB 3.0 olmadığı için videolar yine kesik kesik oynamaya devam edecektir. Kaldı ki 4k videoları izleyebilmek için h.265 desteği lazım o da bildiğim kadarıyla yazılımsal halledilemiyor. Bizim TV'de h.264 desteği var. (3. parti uygulamalar ile oynatılabilir ancak gerçek 4K görüntü kalitesini veremez)

Sizin istediğiniz şey ise yakın gelecekte çok zor gözüküyor. Sonuçta indirdiğiniz bluray video .iso formatında. Üst segment tvlerde bile bu formatların oynatılması mümkün değil. Bizim indirdiğimiz HSBS (3d) videolar orjinal bluray videoların nerdeyse yarı yarıya görüntü kalitesi düşürülmüş versiyonları.

Kalite istiyorsanız çözüm formülü şu: Kaliteli TV + Kaliteli Media Box

Vizon tele pus7909 +olarak Media Box aldığımda bu iso uzantılı bluray 3d filmlerimi kalitesini düşürmeden izleyebilecekmiyim..(yani zeki mürende bizi görecekmiii)
    Bu konuyu bende araştırıyorum.

Şuan için iki bluray player için yoğunlaştım.

1. DUNE HD BASE 3D -->http://forum.donanimhaber.com/m_72103255/tm.htm
    2. PIONEER BDP-140 / BDP-150 -->http://forum.donanimhaber.com/m_71601174/tm.htm

Sanırım bunlardan bir tanesini alacağım gibi.

Bu cihazların vereceği akıcılık ve destek, yakın gelecekte TV'de olması bana göre çok zor.

Bu arada TV'mizde USB 3.0 ve h.265 olmasa da HDMI 2.0 desteği var ve harici player ile aynı kalitede görüntü almamız mümkün.

videosunu izledim..dune hd base 3d ye adam dahili hdd takıyor..illaki dahili olması şartmı aceba..harici hdd yi de görür değilmi..yani durum böyle olursa bluray 3d iso uzantılı filmlerimi izliyor olacağım..doğrumu ?tşk
    Pioneer konusunda şöyle bir ifade var: "Diğer hiç bir cihazın yapamadığı ve muhtemelen gelecekte de yapamayacağı şekilde 3D Bluray .iso lar harici USB kaynaktan oynatılırken full menülü şekilde açılıyor."

Demek ki harici disk desteği bir tek pioneer'de var.
    yok yook diğerindede reklamlarını izledim..harici hdd takılabiliyormuş..iyi oldu bu..tşk.ederim..pahalıymış birde..bakalım artık
  • Pekala bu tv de skype vs. programlarla görüşme yapabilmek için webcam bağlayabilen varmı?..
  • Web Cam baglayabiliyorsun hepsi burada da 129 lira cok da guzel görüntü kalitesi var

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.