Şimdi Ara

Philips 55pus7909 / 49pus7909 4K TV (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
580
Cevap
10
Favori
54.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben de az önce başvurumu yaptım, 4 ay sonra arayacaklarmış beni!?
  • LBJ_23 kullanıcısına yanıt
    hocam işte 4 ay daha kullan tvyi prasını alınca dönemine uygun bir tv alırsın. 4 ay sürmüyor ya 1 buçuk ay sürüyor.
  • acu540 A kullanıcısına yanıt
    tüketici hakem heyeti 4 ay dedi bana, daha erken olursa telefonla haber ederler mi? 1.5 ay oldu zaten başvuralı
    Gidip sorarsan daha çabuk cevap alırsın yoksa tebligat uzun sürüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yeri biraz ters, gitmek yerine telefon açayım durum nedir söylerler belki

Hocam yanımızda ne götürüyoruz duruşmaya giderken?

• Arkadaşlar bu v Android olduğu için telefon gibi düşünün. Arada format atmak gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: anqunadan

Arkadaşlar bu v Android olduğu için telefon gibi düşünün. Arada format atmak gerekiyor.

format dediğiniz "fabrika ayarlarına dön" mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LBJ_23

ne yaptın hocam değişim oldu mu cihaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xit

quote:

teknosanın avukatı gelmedi duruşmaya, şubata ertelendi hocam beklemedeyim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xit

quote:

teknosanın avukatı gelmedi duruşmaya, şubata ertelendi hocam beklemedeyim.

hiç gitmez adam bu ne yaa türkiyenin işleri...
    Öyle bir şeydi sanırım, ben bir kaç defa yaptım işe yaradı ama hızda değişim oluyor iyileşiyor takılmalar ortadan kalkıyor ama bir süre sonra yeniden aynı moda dönebilir.

• Mesaj silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi longboy75 -- 25 Şubat 2018; 8:20:37 >
  • baranfx B kullanıcısına yanıt
    Evet bende de var o yeşil çizgi PC bağladık 4k nasıldır diye ama maalesef o yeşil çizgi çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmaneskici

Bu tvde herturlu bahlanti var baglaniyor sadece bluetooth kendine musluman
    Hiçbir bağlantı yok. Rezil bir tv

• Tv kendi kendine kapanıp açılıyor. Kumandadan müdahale edemiyorum
    Philips.com dan yazılım güncellemesini indirip tarif edildiği gibi zipli dosyayı boş usb diske upgraded klasörü içine açıp tv nin usb girişine taktım. Bu da işe yaramadı

Servis çağırmak istemiyorum. Sadece Yazılım güncellemesi yapacakları halde tv yi günlerce götürüp getirecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drefes -- 9 Eylül 2019; 18:56:33 >
  • Netflix abonesi oldum. Televizyonum android diyerek netflix uygulamasını kurmak istedim. Ancak pekçok uygulamada olduğu gibi bu uygulama da yüklenmedi. 4k diye aldık 4k çıkmadı. İstemediğim kanalları silmem mümkün değil, Evde küçük çocuk varsa alınacak tv değil. birde sürekli takılıp donuyor. kumandası çalışmıyor. kanal geçişleri yavaş. zaten pişmandım, bundan sonra hiç tavsiye etmiyorum.
  • Bu model için fabrika güncel anakart çıkarmış kumandası da değişiyor, 4k sorunu ortadan kalkar mı bilmiyorum ama USB 3.0 geliyor yeni anakart modelinde ve android 7.0 yükseliyor Philips xxpus6401 modeline eş değer oluyormuş bildiklerim bu kadar. Servisler de sanırım yeni anakart modelini takıyorlarmış, detaylı bilgi almak istiyorsanız yetkili servislerden birisi arayın modeli aşağı bırakıyorum.

https://www.lcd-onderdelen.nl/a-54329239-6272651/philips/996597007704-upgrade-kit/#description

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 16 Ocak 2020; 14:56:47 >
  • bu tv kanser ediyor. apk bulmaktan apk editlemekten, tvyi fişten çıkarıp yeniden başlatmaktan bıktık. çalışan uygulamalar: iptv pro, bs player legacy (yeni güncelleme ile orijinal olan bozuldu), netflix eski sürüm sıkıntılı olsa da çalışıyor. chrome veya via tarayıcı eski, mx player pro takılıyor, vlc hiç çalışmıyor. digiturkplay çalışıyordu beinconnect yaptılar o da android versionu yetmiyor (eski sürümü bağlanmıyor). turkcell tv+ yükleniyor ama kanal açınca çöküyor. youtube kasıyor.

tvnin hardware accelerationla ilgili problemi var.

5ghz wifi'a bağlanmamaya başladı, normal 2.4'te kesiliyor arada. illa her yerde sıkıntı oluyor.

tarayıcılarda html5 video açılmıyor nasıl saçmalıksa.

miracast artık yeni telefonlardan ekran yansıtma yerine medya yansıtma çalışıyor. güncel tvlere android 10 telefonlardan ekran yansıyor ama bu tvye sadece medya dosyası yansıyor (eskilerde sorun yok)

kanal düzenlemede bir şey yok. philips channel editor üzerinden istenilenler silinip logo vs eklenebiliyor. usbden yüklenebiliyor kanallar.

yeni android oreo anakart (R2) 2000-2500₺ sattığını söyledi ankaradaki resmi servis. o fiyata kaliteli 42" smart tv alınır. yazıklar olsun!

mibox s 4k gibi tv box mu almalıyım?

• tosunkaya kullanıcısına yanıt
    Bende televizyonu kullanamıyordum, aldığıma çok pişman oldum. 5 sene yattı salonda. Geçenlerde mi box aldım tam kurtardık derken HDMI dan 4k çözünürlük aldım ondada sağda yeşil çizgi çıktı. Şu işi adam gibi yapsa panel parlAklık görüntü amblight falan çok güzelde yazılım olayı bitirmiş firmayı. 1080 e 60 çözünürlükte izliyorum artık bu saatten sonra yapacak bişey yok. İyi kazık yedik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.