Şimdi Ara

Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME) (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.225
Cevap
39
Favori
202.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    4200 aldım sıfır kapalı kutu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • funnel kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Thescorpion87

4200 aldım sıfır kapalı kutu
    Nerden aldın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nameofblood

Philips Ambilight 55PUS7304 bu modele bir türlü bein connect yükleyemedim açılmıyo ve chrome yüklüyorum bu seferde maouse yok
    Bein connect hangi versiyonu kurdunuz? Linkteki versiyon kurulu bende çalışıyor. Yalnız kullanmak için mouse lazım. Tv kumandası ile kullanamazsınız. Chrome da aynı şekilde. Mouse ile kullanılabilir.

https://m.apkpure.com/bein-connect/com.digiturk.iq.mobil/download?from=details

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Android TV'e uyumlu port etmemişler digiturk. Smart TV olanlar da TV üreticisi port ediyor. IPTV almanız kullanmanız daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SunSets

Android TV'e uyumlu port etmemişler digiturk. Smart TV olanlar da TV üreticisi port ediyor. IPTV almanız kullanmanız daha iyi.
    Benim için sıkıntı yok, iptv de kullanıyorum ama soran arkadaş yasal üyeliğini kullanmak istemiş sanırım. Alternatif olarak ücretli ücretsiz birçok yöntem var tabii ki.

• Zwandar kullanıcısına yanıt
    Valla ben de bakıyorum de en düşük 4990a gördüm şimdilik, teknosa mediamarket de indi o fiyatlara,,, şu Playstationlara ÖTV oranı arttırılırken TV lerde de arttırıldı diye bir haber gördüm ondan kaynaklı olabilir ama emin olamadım.. beklemeye devam.

bu arada kısa süre arçelikte koç ailem üyelerine 4600e düştü geçen hafta, koç çalışanı tanıdık gerekiyordu...
  • Evet haberim var ama son Arçelik online siparişim 45 günde teslim edilmeyince cesaret edemedim bir de sadece 3 taksitti. Dün Amazon’da bir ara 4590 gördüm sanki fakat ben 4.990dan aldım bir süre önce

• Zwandar kullanıcısına yanıt
    Amazonda sanmam hocam, görsem alırım ama mutlaka :) 4590 artık beklediğim fiyat, memnun musun sen amazondan mı aldın ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7504ü kullanan varmı acaba fiyat oldukça iyi geldi ürün teşhirmidir acaba bir mağaza da kalmış sadece ?

http://Https://www.vatanbilgisayar.com/philips-55pus7504-55.html

• sefaMseven kullanıcısına yanıt
    Genelde teşhirleri outletten satıyorlar genede arayıp sorman gerekir, teşhir için fiyat yüksek, sıfır için fiyatı gerçekten uygun..
  • Selamlar
    Bende dün itibariyle 65 inç modelini aldım, Eşimin ısrarı sebebiyle. Benim istediğim Samsung Q70 serisi ile LG 8600PLA serisi idi. İstemediğim için Bu sayfada yazılanların çoğunu okudum diyebilirim, ikna olmak adına
    Hatta youtube'da videoların birinde Murat Ayan abimize sorularda sordum sağolsun yanıtladı.

Sohbetin bir bölümünde /12 yazılmasından bahsedildi. Bana gelecek olanın kutu bilgilerini paylaşıyorum.
    Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME)

Benim philips istememe sebeplerim arasında en büyük sebep çerçeve rengi. Nefret ediyorum bu ton çerçeveden bana göre siyah olmalı. Grafik Tasarımcısıyım photoshopla denedim hatta çerçeve üzerine siyah mat veya parlak lazer kesim yaptırıp folyo yapıştırma teklifimi eşim kabul ettiği için bende kısmen ikna oldum. Birebir kalıbını çıkartıp yamasız olacak şekilde tek seferde yapıştırıcam. Hatta krom philips yazısınıda küçük olacak şekilde sağ köşeye kestirip yapıştırmayı düşünüyorum. kaliteli folyolarda atma imkansız.

Mağazaya giderken 5 Gb indirmiş olduğum titreme, siyah ve diğer renk tonlarını test edebileceğim 4K video ile gittim.

LG 8000pla ile arasında renk kalitesi anlamında philips bana göre öndeydi. titreme testi ikisindede aynıyda belki LG de %10 öndeydi. Samsung Q70 100 hz olduğu için çok başarılıydı ama 65 ekran fiyatına 55 almaya ikna oldum ama bizimkisi yine küçük bu dedi. bütün markalarda genel sorunlar var diyip kendimi ikna edip fazla düşünmeyip aldım.

Teknosadan Teknokredi ile vade farksız 8000 tl ye aldım. 30 Gün koşulsuz iade hakkıyla.
    Mağazada test ettiğim TV üzerinde tozlanma söz konusuydu. Beyaz tek renk açtım orada bariz belliydi. Dilerim bana öylesi gelmez.

Bu hafta geleceği söylendi ve bir süre odada kullanıp test edeceğim.
    Ayrık panel, Tozlanma, Islak kutu, ölü piksel, kabul edilmeyen seviyede ışık sızması olmadığı sürece benim için kabul edilebilir. 2013'de aldığım LG42LA660 hala kullanıyorum ve Smart özelliği dışında memnunum.

Mağaza satıcıları istiyor ki baktığımızı hemen kucaklayıp alıp çıkalım. Bişeyleri yapmak kolay değilken ince eleyip sık dokumak lazım

Bu tv de sıkıntı yaşarsam artık ileride hanımın 1 bileziğini bozdurur kendi istediğim tarzda alırım

Tv'den önce borcu bitsin diye erkenden 1650 tl'ye Teknosa dan soundbar almıştım. LG SKY9 modelini. atmos destekli.

Bilgi ve tecrübelerini paylaşan herkese teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi staidmcgun -- 22 Haziran 2020; 21:29:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: staidmcgun

Selamlar
    Bende dün itibariyle 65 inç modelini aldım, Eşimin ısrarı sebebiyle. Benim istediğim Samsung Q70 serisi ile LG 8600PLA serisi idi. İstemediğim için Bu sayfada yazılanların çoğunu okudum diyebilirim, ikna olmak adına
    Hatta youtube'da videoların birinde Murat Ayan abimize sorularda sordum sağolsun yanıtladı.

Sohbetin bir bölümünde /12 yazılmasından bahsedildi. Bana gelecek olanın kutu bilgilerini paylaşıyorum.

Benim philips istememe sebeplerim arasında en büyük sebep çerçeve rengi. Nefret ediyorum bu ton çerçeveden bana göre siyah olmalı. Grafik Tasarımcısıyım photoshopla denedim hatta çerçeve üzerine siyah mat veya parlak lazer kesim yaptırıp folyo yapıştırma teklifimi eşim kabul ettiği için bende kısmen ikna oldum. Birebir kalıbını çıkartıp yamasız olacak şekilde tek seferde yapıştırıcam. Hatta krom philips yazısınıda küçük olacak şekilde sağ köşeye kestirip yapıştırmayı düşünüyorum. kaliteli folyolarda atma imkansız.

Mağazaya giderken 5 Gb indirmiş olduğum titreme, siyah ve diğer renk tonlarını test edebileceğim 4K video ile gittim.

LG 8000pla ile arasında renk kalitesi anlamında philips bana göre öndeydi. titreme testi ikisindede aynıyda belki LG de %10 öndeydi. Samsung Q70 100 hz olduğu için çok başarılıydı ama 65 ekran fiyatına 55 almaya ikna oldum ama bizimkisi yine küçük bu dedi. bütün markalarda genel sorunlar var diyip kendimi ikna edip fazla düşünmeyip aldım.

Teknosadan Teknokredi ile vade farksız 8000 tl ye aldım. 30 Gün koşulsuz iade hakkıyla.
    Mağazada test ettiğim TV üzerinde tozlanma söz konusuydu. Beyaz tek renk açtım orada bariz belliydi. Dilerim bana öylesi gelmez.

Bu hafta geleceği söylendi ve bir süre odada kullanıp test edeceğim.
    Ayrık panel, Tozlanma, Islak kutu, ölü piksel, kabul edilmeyen seviyede ışık sızması olmadığı sürece benim için kabul edilebilir. 2013'de aldığım LG42LA660 hala kullanıyorum ve Smart özelliği dışında memnunum.

Mağaza satıcıları istiyor ki baktığımızı hemen kucaklayıp alıp çıkalım. Bişeyleri yapmak kolay değilken ince eleyip sık dokumak lazım

Bu tv de sıkıntı yaşarsam artık ileride hanımın 1 bileziğini bozdurur kendi istediğim tarzda alırım

Tv'den önce borcu bitsin diye erkenden 1650 tl'ye Teknosa dan soundbar almıştım. LG SKY9 modelini. atmos destekli.

Bilgi ve tecrübelerini paylaşan herkese teşekkürler,
    Hayirli olsun hocam güle güle kullanın

• staidmcgun kullanıcısına yanıt
    Çerçeve nin gri olması aslında daha iyi. Arkada duvar açık renk ise çerçeve bir süre sonra kayboluyor ve çerçevisiz televizyon izliyorsunuz. Video çekiyorum tabiki anlaşılsın diye ama canlı görüp izlemek çok farklı. Ben normalde film izleyen biri değildim. Ama bu tv yi aldım film izlemeye başladım :)

Siz biraz kullanın sonra çerçeveyi siyah yapın derim. Tabi firkiniz değişecek bence :) He yine alışkanlıkları olabiliyor insanların yada göz zevki yine yaparsınız. Baktınız gri daha iyi dediğiniz sökersiniz. Yada siyahtan memnunsunuzdur kullanırsınız sizin tercihiniz tabi. Ama philips ambilight ile zaten yapmak istediği sonsuz ekran deneyimi sunmak. Bu ambilight ın bir üstü de var hologram şeklinde duvara bildiğiniz televizyondaki görüntüyü yansıtıyor. Pahalı bir sistem tabi. Ambilight ı da attığınız örnek resimde göreceğiniz üzere açık renklerde kendini gösteriyor diyorlar. Yani arka plan açık olacak ve çerçeve de açık olacak ki ambilight tan daha iyi verim alınsın. Amaçlanan bu. Benim farkettiyseniz beyaz da değil gri renkte çerçeve ile hemen hemen aynı renkte. Çaprazdan izleyince hele uzak kenardaki çerçeve hiç görünmüyor. Bence gri hoşunuza gidecek.

Sorunsuz cihaz gelsin de tek dert bu olsun Hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andreoni -- 23 Haziran 2020; 11:23:38 >
  • Merhabalar konuya yine geldim ama farkli bi sorunla hic dikkatimi cekmemisti daha once ama kucuk odamda tv izliyordum karantina boyunca simdi salonda gectim şöyle bi problemle karsilastim sebebi nedir acaba renkler asiri doygun geldi gozume ve duzeltemiyorum hic bi turlu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4900 teknosa fiyatı şuan gece indirimi diyor alınır mı bu fiyata?

55 7304

• Thescorpion87 T kullanıcısına yanıt
    Nereden 4200 e aldım

• 100 tl kupon ile teknosadan,
    4800 tl ile aranıza katıldım umarım fiyat ve performans üzmez sıkıldım fiyat takip etmekten

• @staidmcgun hocam ben de bu tv'yi düşünüyorum. deneyimlerinizi paylaşır mısınız ? memnun musunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.