Şimdi Ara

Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME) (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.226
Cevap
39
Favori
202.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sahibinden sitesi üzerinden bi arkadaştan aldım sıfır kapalı kutu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: andreoni

Çerçeve nin gri olması aslında daha iyi. Arkada duvar açık renk ise çerçeve bir süre sonra kayboluyor ve çerçevisiz televizyon izliyorsunuz. Video çekiyorum tabiki anlaşılsın diye ama canlı görüp izlemek çok farklı. Ben normalde film izleyen biri değildim. Ama bu tv yi aldım film izlemeye başladım :)

Siz biraz kullanın sonra çerçeveyi siyah yapın derim. Tabi firkiniz değişecek bence :) He yine alışkanlıkları olabiliyor insanların yada göz zevki yine yaparsınız. Baktınız gri daha iyi dediğiniz sökersiniz. Yada siyahtan memnunsunuzdur kullanırsınız sizin tercihiniz tabi. Ama philips ambilight ile zaten yapmak istediği sonsuz ekran deneyimi sunmak. Bu ambilight ın bir üstü de var hologram şeklinde duvara bildiğiniz televizyondaki görüntüyü yansıtıyor. Pahalı bir sistem tabi. Ambilight ı da attığınız örnek resimde göreceğiniz üzere açık renklerde kendini gösteriyor diyorlar. Yani arka plan açık olacak ve çerçeve de açık olacak ki ambilight tan daha iyi verim alınsın. Amaçlanan bu. Benim farkettiyseniz beyaz da değil gri renkte çerçeve ile hemen hemen aynı renkte. Çaprazdan izleyince hele uzak kenardaki çerçeve hiç görünmüyor. Bence gri hoşunuza gidecek.

Sorunsuz cihaz gelsin de tek dert bu olsun Hayırlı olsun
    Çok teşekkür ederim :) Ben büyük konuştum birazda. Benim hatun açık renkli çerçeve olmaz mı dedikçe yıllarca olmaz dedim. Gün geldi yine bunu aldık

• quote:

Orijinalden alıntı: playfurkan

@staidmcgun hocam ben de bu tv'yi düşünüyorum. deneyimlerinizi paylaşır mısınız ? memnun musunuz ?
    hocam selamlar, henüz kurulmadı şu an yoldu Ups kargo ile gelecek. + kurulum için randevu için beklicem. haftayı bulur sanırım. h.sonuda yasak var hiç gelmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi staidmcgun -- 24 Haziran 2020; 20:43:48 >
  • Arkadaşlar merhaba bu televizyonu 23 Haziran 2020 tarihinde teknosadan 4800 tl ye satın aldım,
    İyi bir lojistik ile gece 12.de verdiğim sipariş ertesi gün akşam üstü 5 olmadan kapıdaydı,,,
    Televizyon ulaşır ulaşmaz servisi arayıp kayıt yaptırıp bir ertesi gün için sözleştik
    Televizyon kapıya ulaştığında dakikalarca kutuyu inceledim herhangi açılmış bir ürün vb lojistikte problem olmuş mudur ihtimaline karşı fakat bir sorun ile karşılaşmadık yalnız ilk 55 inch deneyimimiz 3 öt mesafe içim tv kutuda baya bir büyük geldi gözümüze servis gelip kurulum yaptıkça güncellemeler yapacağım
    Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME).
    Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME).
    Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME)

• staidmcgun kullanıcısına yanıt
    Büyük konuşmamak lazım tabi hiçbişeyde:) Patron ne derse o 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • G3N5 G kullanıcısına yanıt
    Kutu haliyle büyük. Açılsın öyle bakın. Benim izleme mesafem 3,5 metre falan. Ama şuan çaprazda oturuyorum 1.30 cm civarıdır. Rahatsızlık verici bi durum yok.

• Burooooooo B kullanıcısına yanıt
    Yayınla alakalı olabilir. Tv 8 biraz parlak bazen de çok karanlık. Görüntü ayarlarından kontrast yada parlaklık ile değişiklik yaparak düzeltebilirsiniz. Yada kırmızı yeşil mavi ayarı yapılan yerden.
    İlkbaşlarda büyük gelecek ama hemen alışacaksınız, sonra diğer tvler küçükmüş diyeceksiniz. Ayrı etiket resimlerini kaldırmanızı öneririm, kişisel bilgileriniz var.
  • cihazın 65 inç modelleri /12 ile mi bitiyor /62 ile mi? ve Türkiye üretimi olanlar yurt dışı modellere göre daha mı sorunlu?

• arkadaşlar tv ekranında sol üst köşede Cannot Get/underfined/intg uyarısı çıkan varmı .star tv ve ntv kanallarında çıkıyor.sorun bende mi sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BFDAEBE30

arkadaşlar tv ekranında sol üst köşede Cannot Get/underfined/intg uyarısı çıkan varmı .star tv ve ntv kanallarında çıkıyor.sorun bende mi sadece
    Bende de var. Yayın kaynaklı olabilir

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

Haziranda 5binin altina inmedi siz nasil aldiniz

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Teknosa indirdi, ayrıca amazon hangi site kaça indirirse 5tl altına indiriyor.. sanırım 4800 altına inmez bu tv, ben inet diyordum ama 1 aydır hiç inmedi,, pusudayım 😎

• awsedrzxc A kullanıcısına yanıt

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşın satın aldığı gün indirdi, hatta dediğim gibi amazon da 5tl daha düşüğe çekti hemen fiyatını.
    mesela şu an hepsi burada indirdi 5300 civarına amazon yine 5 tl daha altta, (HB: 5365, AMAZON: 5359)

yani arkadaşın aldığı gün 4900 a indi (4895de olabilir o civarda) ben gördüm şahsen.. bu ara teknosa bazen yapıyor bu şekilde işler.. mesela şu an da aslında artı 1 yıl garantiyi 29tl ye mi ne veriyor.

mesela şu an gittigidiyor teknosa mağazasında 5299, vatan gece indirimi yapmadı uzun zamandır, o yapınca o da muhtemelen 4800e çeker,
  • Burooooooo B kullanıcısına yanıt
    Tv8 yayınından kaynaklanıyor büyük ihtimalle. Kişiselden Düzeltip izliyorum ama başka bir kanala geçtiğimde tekrar canlıya geçiyorum. Kanaldan kanala ayar değiştiriyoruz bu dandik televizyonda. Vestel televizyonum vardı bunun öncesinde, hiç böyle durumlar olmazdı. Çok pişmanım.

• Arkadaşlar netflix de dolby vision içeriklerde karanlık sahnelerde dalgalanma veya titreme tarzı sorun yaşıyor musunuz bende oluyor bazen ne yapmalıyım

• Arkadaşlar herkese selamlar.

75" bir the one serisi (7354) almak istiyorum ve en iyi fiyatı 11.380 lira ile Vatan'da yakaladım fakat yine Vatan'da 75pus8303 serisi (2018 yılına ait) bir tv daha var ve ne yalan söyleyeyim, birazcık aklımı karıştırdı.

Genelde Xbox oynayan ve Netflix izleyen biriyim. Hangisini önerirsiniz?

https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/102330-203326/philips-75pus8303_philips-75pus7354/

• quote:

Orijinalden alıntı: ozngns

Arkadaşlar netflix de dolby vision içeriklerde karanlık sahnelerde dalgalanma veya titreme tarzı sorun yaşıyor musunuz bende oluyor bazen ne yapmalıyım
    Arkadaşlar yardımcı olurmusunuz anlamadım bir sorun var bende mi tek yoksa genel mi diye anlayamadım netflixde dolby vision içeriklerden bazıları after life veya the crown mesela ekranda karanlık sahnelerde titreme yapıyor ama başka dolby vision dizilerde yapmıyor biriniz deneyip yardımcı olabilir mi acaba

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.