Şimdi Ara

Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME) (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.226
Cevap
39
Favori
202.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sürekli mi var? Yoksa ara sıra mı çıkıyor? Ben hiçbir kanalda böyle bir uyarıya rastlamadım. Telefona philips tv remote uygulamasını kurup info tuşuna basın ordan kapanır belki. Yada bi ayar açık olabilir.
  • bilal_9001@hotmail.c B kullanıcısına yanıt
    Kişisel de ayarlayın neden değiştiriyorsunuz? Dediğiniz gibi kanal kaynaklı bu görüntüler. Ayarlama imkanı da o yüzden verilmiş bu tv de.
  • ozngns kullanıcısına yanıt
    Dün denedik bende de aynı sahnelerde titreme oluyor. Ama görüntü tarzında hdr canlı yada hdr parlak seçinde daha da artıyor. Hatta Philips in soldaki menüsü de titriyor. Kişisel e alınca menüdeki titreme gidiyor. Filmden kaynaklı mı? Yoksa görüntü ayarı mı yapılması gerekiyor? Başka marka tv si olan yada 58" kullanan deneyebilir mi the crown filmini 07:21 deki sahnesini.
  • LmbrJck L kullanıcısına yanıt
    O fiytalara çıktıysanız OLED bakmak daha iyi değil mi?
    Bu arada baktım da 83 lü seriler üst seri zaten. özelliklere de bakarsanız artı olarak subwofer var. güç tüketimi daha iyi. 100hz. Eksi yönleri android sürümü eski. Son sürüme güncelleniyor mu onu araştırın. HDR 10+ falan da yok 83 serisinde. Görüntü anlamında da biraz fark olabilir. Gidip canlı görün. Ama demolara bakmayın. Kendiniz usb ye bi film atın öyle bakın.
  • andreoni kullanıcısına yanıt
    şuanda sürekli çıkıyor.sadece star ve ntv de çıkıyor.hbbtv kapalı iken çıkmıyor.hbbtv servis sağlayıcı sorunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 58 konusunda gördüm şimdi:)

• andreoni kullanıcısına yanıt
    Sırf ambilight için alıyorum bu ürünü :) hatta dün aldım, bugün gelecek inşallah. 8303 kağıt üzerinde daha iyi ama 7354 daha yeni bir ürün olduğu için onu tercih ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ambilight gerçekten farklı bir deneyim. Hayırlı olsun.

• biraz evvel doğuş yayın grubundan aradı bir arkadaş gayet ilgilendi ekranda çıkan yazı ile alakalı.ekran görüntülerini aldı.konudan habersizlerdi.ilgileneceklerini söylediler..

• quote:

Orijinalden alıntı: andreoni

Dün denedik bende de aynı sahnelerde titreme oluyor. Ama görüntü tarzında hdr canlı yada hdr parlak seçinde daha da artıyor. Hatta Philips in soldaki menüsü de titriyor. Kişisel e alınca menüdeki titreme gidiyor. Filmden kaynaklı mı? Yoksa görüntü ayarı mı yapılması gerekiyor? Başka marka tv si olan yada 58" kullanan deneyebilir mi the crown filmini 07:21 deki sahnesini.
    Özgür hocam siz de dener misiniz bu filmi. Titreme var mı? NMW 0.61 di sizde. filmden mi kaynaklı tv den mi onu anlamaya çalışıyoruz da :)
  • Merhaba,
    Geçen hafta yeni evlendim ve ips olduğu için 55PUS7304 ü aldım.
    Ölü piksel yok, full siyah ekranda en altta 3 eşit parçaya böldüğümüzde bölünme noktalarında kalacak şekilde az bir solma var, simetrik duruyor çokta problem değil sadece full siyah ekranda görebiliyorum. Ekranın diğer bölümleri stabil.

Bir kaç sorum olacaktı, kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

1-
    NMW sürümü nereden bakılıyor, eğer eski sürüm varsa yeni sürümü nereden indiriyoruz? Eüer indirebiliyorsak bu doğrulanmış bir sürüm mü yani hatalı yazılım olma ihtimali var mı telefonlar gibi brick olmasın tv?

2-
    Logitech 5+1 ses sistemini bağladım televizyona. 3.5mm stero jack ile tv nin kulaklık çıkışına taktım fakat aynı anda hem tv den hem ses sisteminden ses geliyor. Tv yi mute yapıyorum, ses sistemini de yeterli düzeyde açtıktan sonra Turkcell tv+ dan ses kontrolü yapabiliyorum. Netflix, youtube, usb üzerinden bir şey izlemek istediğimde hatta spotify den müzik dinlemek istediğimde hem tv den hem ses sisteminden ses geliyor. tv yi mute yapınca ses sisteminden ses almaya devam ediyorum fakat yerimden kalkıp manuel olarak sesi kısıp açmam gerekiyor.
    En büyük sorunum budur, böyle bir ses bağlantısı kullanna var mıdır?
    Ses tamamen ses sisteminden nasıl çıkar ve tv den bu sesi kontrol ederim?

• 1 Nvm sürümüne bakmak için servis menüsüne girmelisiniz, 062596 tuşlayın ve ok tuşuna bakın, tvnizin görüntüsü ile ilgili bir sıkıntınız yoksa NVM işine hiç bulaşmayın derim
    2-Ses sisteminizin optik girişi varsa oradan bağlayın , zira kulaklık çıkışından zaten 5.1 ses alamazsınız. Bu tv lerde kulaklık çıkışı sesi tv sesinden bağımsız malesef ayrı olarak ayarlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanger -- 30 Haziran 2020; 16:43:43 >
  • ghostefe kullanıcısına yanıt
    Ses sistemini hdmi dan bağlamanız gerekiyor. O zaman tek kumanda ile kullanabilirsiniz. optik kablo ile olmuyor.
  • Logitech te HDMI giriş yok mecburen optik bağlayacak kendi kumandası ile kontrol edilecek, tv sesinide mute yapmanız lazım
  • Optik giriş ses sisteminde yok, mecbur kulaklık çıkışından almak gerekiyor. Kulaklık takıldığında komple ses yönetimi kulaklık çıkışına geçse sorun yokta böyle devam artık. Bir güncelleme ile çözülür..
  • Herkese merhaba

Babam bu televizyondan aldı ekranın sağında baya bir siyahlık var. Servisi aramadan direk iade edebiliyor muyuz ne yapmamız gerekir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tracedy6 kullanıcısına yanıt
    Aldiginiz yere bagli. Nereden aldiniz?

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.