Şimdi Ara

Philips 50PUS8505 3749 TL / 58PUS8505 5581 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
15
Favori
30.456
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende tv yi aldıktan sonra fırın ve bulaşık makineside aldım sitede dolaşırken görüp ss almıştım. Servis tv yi getirince soracaktım bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 27 Nisan 2021; 20:29:32 >
  • Önce 58'' aldık. Ardından 634 bulaşık makinası. İki siparişimde servise doğru yola çıktı şeklinde bilgilendirme var.

Perşembe akşamı kapanmaya geçiyoruz. Ben akşamından evi terkedip yazlık tarafına kaçacağım.

Nasıl olacak bu işler bilemiyorum ki?

• Az önce 50pus8505 bakayım dedim bekodan sepette 3100 e indi ama şimdi normal fiyat oldu 5000 küsür ya bi hata oldu yada promosyondu biri aldı ama o fiyata satmazlar heralde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Turkforce T kullanıcısına yanıt

-fotoğrafların daha doğru sonuç vermesi için 12 pro ile çektim.

-renk ayarlamaları daha yapılmadı.

-yazılım güncellemesi yüklenmedi. bu konuda bazı güncellemeler sonrası tvlerde sorun olduğunu yazmışlar forumda bazı kişiler. eski mesajlarda olabilir tavsiye üzerine güncelleyeceğim.

-Youtube'da 4k açtığımda -200+mbps fiber internetim var- açılışta herhangi bir takılma, gecikme hissetmedim. yalnız 5-10 sn de bir ms bazında atlama yapıyor ama bunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. YouTube güncelleniyordu en son. tv de güncellenirse sorun çıkacağını düşünmüyorum.

-android arayüzü çok akıcı. mi box da kullanmıştım eşdeğer diyebilirim. Odama aldığım 2015 model Sony'nin hızına göre 3 kat vs daha hızlı olduğunu söyleyebilirim. hiçbir yavaş hareketini görmedim.

netflix daha siyah temalı olduğu için oradan çektim hocam.

altlardan sızma yok gibi. Daha renk ayarlaması vs yapmadım belirtmek isterim.

lig maçı vardı ona baktım zemin çok yeşil falan biraz ayarlamak lazım peder bey zeminden memnun kalmadı :)

Philips 50PUS8505 3749 TL / 58PUS8505 5581 TL

bununla beraber şöyle bir özelliği var mı henüz çözemedim. Sony de YouTube'a vs girdikten sonra TV butonuna basınca direkt uydunun bağlı olduğu hdmi'a geçiyordu tek tuşla. Bunda kaynaklara girip bağlı bulunan hdmi'ı göstermem gerekiyor. tek tuş olması önemli bu valide hanımı biraz sinir edecek çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeniorAwesome -- 27 Nisan 2021; 21:7:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt

Elinize sağlık, nette genelde çok fazla ışık sızma sorunundan şikayet edildiğini gördüm.

Fotoğraflara göre oldukça güzel ve başarılı görünüyor.

İnşallah güle güle, arızasız uzun yıllar kullanırsınız.

• Turkforce T kullanıcısına yanıt

evet hocam ben de bundan çok korkuyordum. hatta dışarıdaydım, 2-4 arası geleceklerini söylemişlerdi. 1 gibi geldiler.

trafik olduğu için kuruluma yetişemedim o yüzden ışık sızması gibi problem varsa kurulumu istemeyecektim Allah'tan böyle bir sorunla karşılaşmadım. Çok anlamam ancak şikayetleri görünce herkesin rahatsız olacağı bir sızmaydı o yüzden biraz endişe duymuştum. Şu an yok diyemem sonuçta oled bir ekran değil ancak gayet memnunum umarım uzun soluklu da bir sorun çıkarmaz ve teknik servisle vs uğraşmayız.

yine de lg ve samsung gibi birçok ürününde çok sorun yaşadığım bir teknik servis macerası olacağını düşünmüyorum. En nihayetinde Arçelik/beko teknik servis hizmeti veriyor ve bu konuda fena sayılmazlar.

Bu sadece seçili ürünler için geçerli, ilanda hangi ürünlerde geçerli olduğu yazıyor, gözünüzden kaçmış. Maalesef bizim tv’ler yok listede.
  • allaturca89 kullanıcısına yanıt

evet hocam kontrol ettim sadece Arçelik/Beko markalı tvlerde geçerli. sağlık olsun.

• Ben içeriğine bakmamıştım dediğin gibi sağlık olsun... @SeniorAwesome hocam tv de kanaldaki yayını kayıt özelliği yok değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 27 Nisan 2021; 22:12:45 >
  • seas79 kullanıcısına yanıt

Hocam test etmedim bunu kontrol edeyim bu hafta. Güncelleme gelmiş henüz güncellemedim. Bazı kişiler güncelleme öncesi olduğunu falan söylüyorlardı. Tv yayını kayıt hiç yapmadığım için önemsemedim açıkcası.

sizin için kontrol edeceğim.

harici uydudan mı yoksa kendi uydsundan mı kayıt ediyor ?

hocam bende bilmiyorum ama merak ettiğim bir konu aynen güncelleme yapmadan önce kayıt özelliği var giye okumuştum bende güncelleme ile gitti o özellik demişlerdi sanki o yüzden sizde güncelleme yapmadım diye yazdığınız için sorayım dedim. Çok yıllar önce LG tv aldığımızda da forumda konuşulmuştu konusu var. Aldığımız tv nin video oynatma vs servis yazılımla kapatmıştı bir üst versiyonda video oynatma vs var diye satıyorlardı akıllı bir kumanda alıp servis kısmından girip yazılımda off yazan yeri on yaptık video oynatmaya başlamıştı televizyon :)

• max0007 M kullanıcısına yanıt

stok bitmiş. aynı fiyattan teknosa da satışa sunmuş.

https://www.teknosa.com/philips-the-one-50pus850562-50-126-ekran-ambilightli-4k-uhd-android-tv-p-110019449

3749'dan sonra bu fiyatlar yüksek geliyor ama piyasanın en düşük fiyatı bu şu anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: reizbey

stok bitmiş. aynı fiyattan teknosa da satışa sunmuş.

https://www.teknosa.com/philips-the-one-50pus850562-50-126-ekran-ambilightli-4k-uhd-android-tv-p-110019449

3749'dan sonra bu fiyatlar yüksek geliyor ama piyasanın en düşük fiyatı bu şu anda.

yok artık !!!!!!

az önce bakıp, stoğu 4 adet görünce postu yazdım.

5 dakika da tükenmiş.

yuh diyorum.

• Alanlar uydudan veya kablo TV den kayıt özelliğine bakabilir mi. Yazılımı gğncellemeden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kurulumu kim yapıyor. horoz lojistik getirecek. kurulum için nereyi aramam gerek.

• nurullah390 N kullanıcısına yanıt

Philipslerde servise kurdurma saçmalığı yok, TV'ni kendin kurabilirsin.

• Sefa kullanıcısına yanıt

Şimdi aradım ankara volkan elektroniği ve diyor ki kendiniz kurabilirsiniz ama kırık çıkarsa sorumluluk size ait. kurulum ücretsizmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nurullah390 -- 28 Nisan 2021; 16:48:28 >
  • nurullah390 N kullanıcısına yanıt

Bu yüzden kutuyu açarken video çekmenizde fayda var hocam. Kırık çıkma ihtimali de çok düşük, yani hiç kırık çıkan duymadım daha önce :) Ben kendim açıp kurdum bi sıkıntı olmadı.

• Fırsat bitti herhalde değil mi? 😑

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.