B

Teğmen
15 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 64 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar üni 2 deyim hoca mantık devreleri için proje yapın dedin biraz proje verdi liste dolarsa kendiniz bulun dedi liste doldu bana proje önerirmisiniz?
Dolan listenin resmi( bu projeleri yapamıyorum artık)

Hocanın alakalı olmasını istediği konular
Boolen cebiri
Lojik kapılar ve devreler
Karanugh haritalerı
Quine mc cluskey metodu
Birleşik mantık devreleri

Arduino, mikrodenetleyici falan istemiyor adam
Evet dostlar üniye geldik.Bu aleaddin tepesi çevresinde konya öğretmen evi çevresinde güzel kaliteli ne yiyebiliriz.Ama restaurantlar dandik olmasın benim mide biraz hassas hemen bozmayayım :D
Arkadaşlar herkese merhaba.Şimdi bildiğiniz gibi üniversiteler açılıyor büyük ihtimalle.Bende laptop var kyk da kalma durumumda var şimdi bu laptop dolaptan çalınma gibi vs bi durum olursa ne yapabilirim.Benim aklıma apple airtag gibi cihazlar geldi o da pahalı ve sadece Bluetooth üzerinden belli mesafeye kadar tespit ediyor.böyle ince sticker tarzı bişey olsa gps den pc yi görebilsem öyle bişey varmı yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar mat 2 den yardımcı olabilir misiniz
Arkadaşlar fizik 2 yardımcı olabilcek varmı
Arkadaşlar benim eski sevgili vardı en son 2-3 yıl önce konuşmuştuk ama zamanında çok konuşmuştuk 1-2 sene falan sonra ayrılınca sevgili falan yaptı o.Şimdi instadan yakın arkadaşlardan hikaye atmış koray avcı sen benden gittin gideli diye sizce bi işaret mi napayım daha önce hiç yakın arkadaşlara eklememişti heralde yada ben denk gelmedim

Agalar bi komşu var.Apartmanda samimi olduğumuz 5-6 komşudan biri kötü davranmakda olmaz ama haftada 1 bişey istiyolar.Bazen haftada 1 bazen ayda 2-3 kere.Eskiden gelir epilatör şampuan isterlerdi ben küçükken verirdik şimdiki akıl olsa vermeyiz epilatörüde.Geçen gelmiş haftasonu yasağında sanırım soda istiyor pasta yapacakmış market 4 te kapanmışta güya öyle diyor aslında te neyse verdik yine bugün gelmiş pirinç istiyor dolma saracakmış oğluda gidip almamış kapanmış şimdi.Kötülük olmadan nasıl halledilir sizce durumları öyle iyide değil ama 20-22 yaşındaki çocukları evde yatıyor okumuyorda çalışmıyorda starbuck içiyor ama ben içmiyorum şimdi buna yok vermicem demek müstehak değilmi sizce bi aklı verin annemde olsun diyor ama ben bıktım.Parasında değilim inanın yani sürekli gelmelerinden bıktım

Arkadaşlar merhaba eve türknet bağlattım odada 1. Resimde ekleyeceğim telefon hattı var
Şimdi ben ikinci resimde eklediğim rj11 den rj 45 e
dönüştürücü alırsam bunu rj 45 ucu linkini eklediğim keeneticin routerınınhttps://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/keenetic-city-ac750-kn-1510-01tr-750-mbps-5ghz-access-point-router_pdp_662903868 wan girişine taksam model resimdeki mavi giriş
Bu interneti kullanabilirmiyim yoksa alemin tek akıllısı ben miym .d

dostlar bilgisyar müh 1.sınıfım sorularım var network veritabanı mikrodenetleyici falan var yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim

Herkese merhaba cevplar için şimdiden teşekkür
Laptopuma virüs bulaştı sanırım iki gündür pc yi açınca google chrome kendiliğinden açılıyor link kısmına bkaıyoru değişik bişeylee yazıyor sonra worl of war reklamı geliyor bazen trendyol reklamı geliyor Kaspersky taraması yaptım kaldırmayoı başardım heralde ama yinede win 10 u sıfırla seçeneğinden pcyi sıfırladım sürücüyü sıfırla yeri vardı onuda sıfırla dedim sizcw sıfırlanırmı virüsten kurtulur muyum pc win 10
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 8 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 271
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 422)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 51 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.