B

Çavuş
15 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba eve türknet bağlattım odada 1. Resimde ekleyeceğim telefon hattı var
Şimdi ben ikinci resimde eklediğim rj11 den rj 45 e
dönüştürücü alırsam bunu rj 45 ucu linkini eklediğim keeneticin routerınınhttps://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/keenetic-city-ac750-kn-1510-01tr-750-mbps-5ghz-access-point-router_pdp_662903868 wan girişine taksam model resimdeki mavi giriş
Bu interneti kullanabilirmiyim yoksa alemin tek akıllısı ben miym .d

dostlar bilgisyar müh 1.sınıfım sorularım var network veritabanı mikrodenetleyici falan var yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim

Herkese merhaba cevplar için şimdiden teşekkür
Laptopuma virüs bulaştı sanırım iki gündür pc yi açınca google chrome kendiliğinden açılıyor link kısmına bkaıyoru değişik bişeylee yazıyor sonra worl of war reklamı geliyor bazen trendyol reklamı geliyor Kaspersky taraması yaptım kaldırmayoı başardım heralde ama yinede win 10 u sıfırla seçeneğinden pcyi sıfırladım sürücüyü sıfırla yeri vardı onuda sıfırla dedim sizcw sıfırlanırmı virüsten kurtulur muyum pc win 10
Ağalar trendyoldan kılıfla kırılmaz cam aldım 2 tane kılıfı yanlış sipariş vermişim ilk defa başıma geldi böyle bişeyde trendyolda iade bölümünde kargo parasını benden kesiyor müşteri hizmetlerine bağlandım kılıfı çıkarınca sipariş 3 tl altına düştüğü ve ücretsiz kargo devredışı kaldığı için bendem kesiyolar paratı bende thh ye başvururum dedim bişey demediler bunların böyle ni hakkı varmj benim bildiğim yok internettede okudum
Tüketiciler, uzaktan yapılan alışverişlerde (İnternet, telefon yoluyla gibi) 14 gün, kapıdan satışlarda yine 14 gün ve taksitli alışverişlerde ise 7 gün içerisinde, hiçbir gerekçe ileri sürmeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkına sahiptir.
Böyle yazıyor napayım sizce 10 tl için değmez thh ye vermeye ama uğraşacam sizce napayım
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 151
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 96)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 32 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.