Şimdi Ara

Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle. (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
955
Cevap
11
Favori
64.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WhiteHear

EVET TEŞHİR GÖNDERDİLER
    KABUL ETMEYİP SERVİSLE TEKRAR GERİ GÖNDERDİM
    TEKRAR TEKRAR ÖZÜR DİLEYİP BİR YANLIŞLIK OLDUĞUNU BELİRTTİLER.
    İSTANBUL DIŞINDA BİR ŞUBEDEN İSTEK YAPTILAR P.TESİ ÖĞLEDEN SONRA,YARIN AKŞAM ÜZERİ TESLİM OLACAĞINI SÖYLEDİLER
    TÜRKİYE DE Kİ MAĞAZALARDA STOK GÖZÜKMÜYOR BU SABAH İTİBARİYLE
    TEKNOSA DA İNG BANK LA 12 AY PEŞİN FİYATINA TAKSİT SEÇENEĞİ VAR
    ALMAK İSTERSENİZ DE HAFTASONUNU BEKLEYİN VE MAĞAZA YETKİLİSİNDEN EXTRA İNDİRİM TALEP EDİN NE KOPARTIRSANIZ KAR KARDIR

Teşhir olduğunu nasıl anladınız peki???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu başlık altında çok değişik kafalara ulaşılmış. Rec2020 standardını karşılıyor diye şu televizyondan alayım ama bakayım dh’de gurular vardır şimdi, onlar ne demiş dedim. Demez olaydım duman attı kafam.

Şimdi bu tv 120hz panele sahip değil mi? 100 falan denmiş ama tomshardware’de, reddit’te falan 120 diye geçiyor hep. Ben buna 1080ti olan kasa bağlasam fps sabitlesem 1080p veya 1440p 120fps görüntü alabilir miyim ?

Hatta şöyle bir ekleme yapayım 55mu8000’de 120hz bu ikisini dahil edelim. 120 fps alabilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rokie T -- 28 Şubat 2018; 20:34:32 >
  • Rokie T kullanıcısına yanıt
    avrupada tv yayını farklı olduğu için ordaki modeller 60-120 bizdekiler 50-100hz artı pc bağlantısında sadece lg ve sony ler 100hz kullanılabiliyor oda 1080 çözünürlükte sadece..samsung ve philips modellerde bu özellik yok
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Yani hocam 50hz veya 100hz olmasının pek bir esprisi yok o halde bu tvlerin. Hdimi 2.0’dan bağlasak bile 100hz ilk bir panel hızı sunmuyorlar lg ve Sony haricinde. Sanırım Asus pg65’in çıkışını beklemek daha mantıklı olacak. Oyun için çözüm sunan bir tv yok piyasada anladığım kadarıyla. İlginiz ve cevabınız teşekkür ederim.

• Dün 55pus7502 alarak philips li olduk. Hayırlısı bakalım. Fiyat performans ürünü. Umarım satış sonrası konusunda pişman olmayız :/
  • flood_777 kullanıcısına yanıt
    Nereden ne kadara aldınız acaba ?
  • bekodan aldım hem de 3 yıl garantisi var. Piyasada 2 yıl. toplam 5 bin e geldi. Piyasada 4500 ( gece indirim ) 4800-5000 arası değişiyor. Mantıklı geldi. Sadece kanal geçişlerini merak ediyorum. Piyasada yayın testi maalesef yapabileceğim bi yer bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flood_777 -- 2 Mart 2018; 12:4:21 >
  • Merhaba,
    65pus7502 2,5 aydır kullanıyoruz internet bağlantımız olmadığı için telefonun internetini bağlayıp internet tarayıcıdan dizi izleyebiliyordum buarada hiç güncelleme yapmamıştım. 4 gün önce eve internet bağlantım yapıldı hiçbir problem yoktu gayet hızlı açılıyordu videolar ama ne olduysa bir sonraki akşam internetten film izlemek istedik(internet tarayıcıdan) ama ne mümkün reklamlarda takıldı ve bir daha hiçbir film dizi açılmadı açılan sadece youtube videoları. çağrı merkezini aradık güncelleme yapmanız lazım dediler onu yaptık sonra tv yi yeniden kurun dediler onu da yaptık güncellemeden sonra tv inanılmaz yavaşladı kanal geçişi bile yavaşladı. youtube uygulamasından videolar donuyor internet tarayıcıdan yine bişey izleyemiyoruz. böyle bir durumla karşılaşan var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu televizyon fişteyken komple nerden kapanıyor kumandadan stanby olarak kapanıyor sadece arkadaki joystik düğmeyede bastım ondanda değil bulamadım açıkçası

• pupille P kullanıcısına yanıt
    şu adımları bir kez daha deneyin..
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/131505691

internet bağlantınızın hız testini de yapın.. yurtdışı bir server la..http://www.speedtest.net/apps/desktop

windows mağza dan indirebilirsiniz.. cepten wifi ile play den kurarsınız ama önemli olan server ı değiştirip almanya, ingiltere vb seçin

sonradan farkettim de öbür başlığa yazmışsınız zaten.. umarım düzelir ama online video için sadece tv suçlanamaz.. net hızı önemli

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 7 Mart 2018; 23:1:37 >

• İyi günler 7502 model tvmde şöyle bir sorun yaşıyorum 2 gündür. İnternetten bir şey izleyemiyorum TRT uygulamasından dirilişi izlemek istedim açılmadı. (Youtube açılıyor izleyebiliyorum) Ne yapmam lazım?

• x_ir kullanıcısına yanıt
    net birşey söyleyemem..
    internet izleyemiyorum demişsiniz ama youtube çalışıyormuş. o zaman trt ye özel bir durum söz konusu..
    uygulama hatası dır.. bilmiyorum tv deki uygulamaları silip yeniden kurulabiliyor mu?
    2-3 gün daha düzelmezse philips i arayın..sizin gibi şikayet çoksa sizede derler zaten uygulama hatası düzelecek diye.

• Nazar değmesin bende sorun falan yok çatır çatır kullanıyorum televizyonu. Ama sadece 3 uygulama mı ne yükledim sadece bundan da olabilir. Kendi hafızası çok fazla olmadığı için şişirme istemedim. Birde ben kablolu TV kullanıyorum hdmi ile bağlanıyorum ve sadece televizyon ihtiyacımı oradan karşılıyorum sonra diğer hdmi ile bilgisayara bağlandım oradan da dizi filmlerimi çok seri izliyorum.

• Çok büyük beklentilerle aldığım 49pus7502 televizyonumda 2 aylık kullanımın ardından büyük hayal kırıklığı yaşıyorum. Televizyonu almadan önce yaklaşık 4 aylık bir araştırma sürecim oldu. Bu süreçte okumadığım forum izlemediğim video kalmadı. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki sadece tv izlemek isteyenler için harika bir televizyon. Ancak benim gibi internet üzerinden dizi, film ya da maç izleyen insanlar içinse büyük sorun. Birçok sitede flash player istediği ve televizyonda böyle bir uygulama olduğu için açılmıyor videolar. Android tv mantığıyla nasıl olsa uygulama kurar çözerim diye düşünmüştüm ancak android tv oluşu bence sadece isimsel reklam içerik olarak o kadar boş ki... Çok doluyum bu konuda daha fazla uzatmadan yardımınızı rica edeceğim. televizyona flash player yükleminin bir yolu var mı? Tarayıcıdan açtığım sitelerdeki videoları izlemek için başka yapabileceğim bir şey var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: AhhMeTs

Çok büyük beklentilerle aldığım 49pus7502 televizyonumda 2 aylık kullanımın ardından büyük hayal kırıklığı yaşıyorum. Televizyonu almadan önce yaklaşık 4 aylık bir araştırma sürecim oldu. Bu süreçte okumadığım forum izlemediğim video kalmadı. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki sadece tv izlemek isteyenler için harika bir televizyon. Ancak benim gibi internet üzerinden dizi, film ya da maç izleyen insanlar içinse büyük sorun. Birçok sitede flash player istediği ve televizyonda böyle bir uygulama olduğu için açılmıyor videolar. Android tv mantığıyla nasıl olsa uygulama kurar çözerim diye düşünmüştüm ancak android tv oluşu bence sadece isimsel reklam içerik olarak o kadar boş ki... Çok doluyum bu konuda daha fazla uzatmadan yardımınızı rica edeceğim. televizyona flash player yükleminin bir yolu var mı? Tarayıcıdan açtığım sitelerdeki videoları izlemek için başka yapabileceğim bir şey var mı?

Chrome yükledinizmi?Eğer yüklemediyseniz youtube da philips android tv ye chrome kurmayı anlatan video mevcut.Denemediyseniz denemenizi tavsiye ederim.

• merhaba arkadaşlar,

philips 65 inç tv alacağım. fakat 65pus7502 mi almalıyım yoksa üst modellerini mi?

yoksa aynı fiyata OLED mi almak daha mantıklı? işin içinden çıkamadım.

bir de tv almanın tam zamanı mı yoksa kampanya vs mi bekleyeyim? bir de tv yi hangi firmadan almalıyım sizce?
  • mightythor M kullanıcısına yanıt
    Teşekür ederim. Evet yükledim. Ancak ondada kumanda aktif olmadı. arama sayfasına yazabiliyor ancak yazdığım sekmeye gitmiyordu. Sanırım onun içinde ekstra mouse kalvye kurmam gerekiyor diye vazgeçmiştim.
  • AhhMeTs A kullanıcısına yanıt
    chorme u apk olarak kurun bir tane kablosuz mause işinizi görecektir. Flash player için store da puffin tv diye bir uygulama var tavsiye ederim deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: AhhMeTs

Çok büyük beklentilerle aldığım 49pus7502 televizyonumda 2 aylık kullanımın ardından büyük hayal kırıklığı yaşıyorum. Televizyonu almadan önce yaklaşık 4 aylık bir araştırma sürecim oldu. Bu süreçte okumadığım forum izlemediğim video kalmadı. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki sadece tv izlemek isteyenler için harika bir televizyon. Ancak benim gibi internet üzerinden dizi, film ya da maç izleyen insanlar içinse büyük sorun. Birçok sitede flash player istediği ve televizyonda böyle bir uygulama olduğu için açılmıyor videolar. Android tv mantığıyla nasıl olsa uygulama kurar çözerim diye düşünmüştüm ancak android tv oluşu bence sadece isimsel reklam içerik olarak o kadar boş ki... Çok doluyum bu konuda daha fazla uzatmadan yardımınızı rica edeceğim. televizyona flash player yükleminin bir yolu var mı? Tarayıcıdan açtığım sitelerdeki videoları izlemek için başka yapabileceğim bir şey var mı?

Öncelikle geçmiş olsun

"Bu süreçte okumadığım forum izlemediğim video kalmadı" demişssin ama
    Demekki iyi araştırmamışsın, tv bölümünde yer alan
    imzamdaki konuma/mesajlarıma bir göz atman yeterliydi...

işte sırf bu yüzden uyarılarda bulunuyoruz ama nafile
    malesef bu marka/modellerin vasat kontrast oranlı ips panelide
    android işletim sistemide hernekadar bazılarını memnun etsede genel olarak pişmanlık yaratır
    Tüketicileri tüm bunları bilerek yahut bilmeyerek bu panele sürükleyen ise, o duvara yansıyan
    ve insanı etkisi altına alan ışıkları (ambilight) dır...

• dallass kullanıcısına yanıt
    Evet ambilight bu televizyonu almamda büyük etki etti ve çok da memnunum açıkçası. Sadece televizyon izlemek için alacaklara da tavsiye ederim ancak beklentiler farklı olunca sonuç hüsran oluyor. Şu forumda bile birbirinin tam aksini iddia eden o kadar çok yorum var ki insan hangisine inanacağını, kime güveneceğini şaşırıyor açıkçası. Kendisini "Uzman" olarak gören kişilerin bile dedikleri çelişiyor birbiri ile maalesef. Benim eksiğim daha önce bir akıllı televizyona sahip olmamam ve Android Tv adını telefonlardaki android sistemi gibi düşünmemden kaynaklıydı. Bu sayede önüme çıkacak sorunları çok rahat çözebileceğimi düşünmüştüm.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.