Şimdi Ara

Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle. (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
956
Cevap
11
Favori
64.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet ilk bakışta edebi gibi gelsede
    İnsanlara bu olayı başka türlü anlatmak neredeyse imkansız,
    Yani balık-göl-dolunay- vs. bunlar zaten yayında/görüntüde olan şeyler.

Bu arada şiir muhteşem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    ya dallas abi sana kalırsa zaten herkeze samsung tavsiye ediyosunda işte bıktılar yani artık hani artık bi sussan diyorum yeter be üstad boş muhabbetlerinle sıkıyosun insanları VA PANELDE VA PANEL komik komik şiirler siz nasıl bir şeysiniz ya. ama bişi diyimmi işinizi iyi yapıyosunuz aldığınız paralar helal olsun sizlere ;)
  • Micr0line kullanıcısına yanıt
    aynen yani. hangi panelin ne avantajı ne dezavantajı var belli. vatandaş alır geçer.
    tüm bunlara ilaveten de yazılım ve işlemci gücü elbette olmazsa olmazdır. tizen ve webos android den daha stabil elbet, ama ben bu riski bilerek aldım. geniş açı lazım evime dedim. philips in doğal renkleri bana samsung un yapay renklerinden her zaman önde gelmiştir ve ips panellerin tepkime süresi va panellerden daha iyidir. va siyahı daha iyi ürettiği için renk üretiminde de başarılıdır ama kalitesiz işlemcili bir va panel sizi hareketli görüntülerde çıldırtabilir ve spor videolarında.
    anlayan okusun anlamayan google çeviriye çevirtsin.http://www.4ktvcomparison.com/ips-tv-vs-va-panel-tv-advantages-and-disadvantages/

ben size özetle şunu söyleyeyim.
    geniş açı hızlı tepkime istiyorsanız ips panel alabilirsiniz
    üsttekiler tam olmasın ama siyahı derin olsun, film manyağıyım hele HDR derseniz va alın..

mesela ben hdr yi sevmiyorum yapay birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 10 Nisan 2018; 20:29:10 >
  • 49pus7502 almaya karar verdim ben de. Haftasonu ankamall vatan mağazasında 3499 tl ye vardı ama teşhirdi. şu an en uygun yukko ve hepsiburadada satılıyor. yukko dan satın alan var mı hiç? bir arkadaş da beko bayisinden aldığını yazmış önceki sayfalarda. bu tip farklı yerlerden alıp tavsiye edebilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeze-bee -- 25 Nisan 2018; 14:33:24 >
  • Hafta sonu vatandan 49pus7503 modelini aldım, ürün hakkında bilgisi olan var mı? Cihaz 2018 ürünüymüş o yüzden galiba pek yorum bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar tv alicagimda 2 tv arasinda kaldim

philips 2 sinin arasinda kaldim ps 4 pro da oynuyacagim

Philisp tercihim bu iki tv arasindan birini soylerseniz sevinirim ayni seri biri 2018 i biri 2017 si ama kucuk farkliliklar var bilemedim

Buyurun bi goz atin burda karsilastirdim

https://www.philips.com.tr/etc/philips/b2c/compareproducts.html?locale=tr_TR&catalog=CONSUMER&ctn=49PUS7503/12,49PUS7502/12

• onurtuzmen kullanıcısına yanıt
    Hocam nasil urun acaba bende 2 tv arasinda kaldim 7502 yada 7503 az farklilik var urununuz nasil acaba paneli nedir

• Karşılaştırmayı epey veya display specifications sitelerinden yaparsanız daha iyi olur.
    Araştırdığım kadarıyla yazıyorum,
    7502 100hz ama ips panel
    7503 va panel ama 50hz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eros68 kullanıcısına yanıt

Şiir de süper olmuş

• philips alacak olanlar kesinlikle yeni modelleri beklesin derim 50hz de olsa va panel direct led modelleri gelecek birde geçen yılki modellerin çoğunda kronik sorunlar vardı belki bu sorunlarda bir nebze giderilmiştir

• Şehir dışında olduğu için tv izleme şansım çok olmadı. Tecrübem olmadığı için diğer ürünlerle kıyaslama yapmıyorum. Android gayet hızlı deneyebildiğim kadarıyla internetten video oynatma çok iyi, nişanlım internetten dizi izliyor gayet memnun. Renler gayet iyi gibiydi. Ama içime dert olan şeyi sizinle paylaşayım menulerde geçiş yaparken dikkatimi çekti ekranın üzerinde perde var gibi. Philips e sordum oled ışınfaki TV'lerde normal dedi 😞 birde 2-3 tane ölü piksel var sizce ne yapmalıyım Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle.Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle.Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle.Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle.Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle.Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurtuzmen -- 28 Nisan 2018; 13:10:21 >
    Hocam merhaba sanırım sizin aldığınız ürün 49pus7002 7502 değil düz sabit renklerde bir videoda deneyin bu panel arızalı gibi duruyor çektiğiniz resimlere göre ışık sızmalarıyla dolu

ışık sızması banding ne ararsanız var hatalı ürün bu normal demelerine bakmayın kesinlikle iade edin
  • Bugün servis 49"pus 7502 TV yi kurdu. Necat 2000 3d machinaya bağladım. Görüntüler süper. Bu kadar canlı göstereceğini beklemiyordum. Servis elemanı wifi den nete bağladı. Youtube den takılmadan klip oynattı. Kumandası bana göre iyi. Bir taraf klavye bir taraf TV kumandası. 5+1 de bağlı. Ses ve görüntü birleşince TV izlemek başka oluyor. Bir de arka üç taraflı ışık olmadı.

Hocam öncelikle merhaba.

Eylül ayında 49pus7502 aldım ve geçen hafta tüketici hakem heyetinden para iadesi kararı aldım media mrkt tan hemen 4200 TL iademi aldım ve dün de 65xe9005 aldım.

TV ye gelecek olursak benim tv için de servis Normal dedi elimde tuttuğu rapor var ki benimkinde ölü piksel yoktu bile. Hayali çizgi, ışık sızmasi vardı.

TV ye gelecek olursak kim ne derse desin tv bence gerçekten kaliteli. Harika bir tv f/p olarak ki bunu o kadar sorun yaşamış birisi olarak söylüyorum. Örnek verecek olursak arkadaşım aynı TV'nin 55 incini aldı 0 sorun geldi ve harika bir keyif veriyor.

Kumandası bence çoğu tv den daha kaliteli ve kolay kullanım. Metal kasa ve ambilight olayı da güzel ve görüntü kalitesi muazzam bence. Silahlar berbat ama.

Size demem o ki ölü piksel kesinlikle kabul edilebilir bir şey degil. Gidin tüketici hakem heyetine başvurun oradan sonuç alamazsaniz il ticaret Müdürlüğü başvurun.

Yani philips maalesef servis konusunda rezalet.

Geçmiş olsun hocam ama şunu da belirteyim bu tv nin sorunsuz olanları da var. Yani tv yi kötüleyenlere bakmayın. F/p tv si ve premium bir kasaya sahip.

• Kablosuz nette sorunsuz Youtube kliplerini oynatıyor. SD kanalları HD gibi gösteriyor. Tabi bu kanallara göre de değişiyor. Kumanda süper. Daha önceki tvim Vestel LCD 37"ti. Şuan TV izlemek çok farklı ve güzel. Tavsiye ederim.

Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle.

Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle.

• Hocam sizin televizyonunuzda ışık sızması, banding her türlü sorun mevcut iade edin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzo27

Hocam öncelikle merhaba.

Eylül ayında 49pus7502 aldım ve geçen hafta tüketici hakem heyetinden para iadesi kararı aldım media mrkt tan hemen 4200 TL iademi aldım ve dün de 65xe9005 aldım.

TV ye gelecek olursak benim tv için de servis Normal dedi elimde tuttuğu rapor var ki benimkinde ölü piksel yoktu bile. Hayali çizgi, ışık sızmasi vardı.

TV ye gelecek olursak kim ne derse desin tv bence gerçekten kaliteli. Harika bir tv f/p olarak ki bunu o kadar sorun yaşamış birisi olarak söylüyorum. Örnek verecek olursak arkadaşım aynı TV'nin 55 incini aldı 0 sorun geldi ve harika bir keyif veriyor.

Kumandası bence çoğu tv den daha kaliteli ve kolay kullanım. Metal kasa ve ambilight olayı da güzel ve görüntü kalitesi muazzam bence. Silahlar berbat ama.

Size demem o ki ölü piksel kesinlikle kabul edilebilir bir şey degil. Gidin tüketici hakem heyetine başvurun oradan sonuç alamazsaniz il ticaret Müdürlüğü başvurun.

Yani philips maalesef servis konusunda rezalet.

Geçmiş olsun hocam ama şunu da belirteyim bu tv nin sorunsuz olanları da var. Yani tv yi kötüleyenlere bakmayın. F/p tv si ve premium bir kasaya sahip.
    Hocam hakem heyetine başvuru ve para iadesi almanız arası toplam süreç kaç ay sürdü tam olarak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende de paneli kısmen kusurlu (banding ve ölü piksel) dandik bir Philips Android TV var ama sizinki zirve yapmış. Attığınız fotoğraflar neden Philips alınmamalı sorusuna adeta cevap niteliği taşıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    2 ay maksimum hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.