Şimdi Ara

PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.834
Cevap
23
Favori
240.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaslar philips yazılım guncelleme sayfasında bizim tv yok..

acaba asagıdakınımı yukledınız

46pfl4308k_12_fus_tur.zip
    Sürüm: 002.011.000.001, Zip dosyası, 66.51 MB, Yayımlanma günü: 2013-09-30
  • longingxm L kullanıcısına yanıt
    Hız aynı değişme yok, rahatça kullanabilirsin, yeni bimeksten maxi paket aldık arkadaşa 286 tl yıllık, tavsiye ederim sanada.herkese tavsiye ediyorum :). bir tanıdığım samsung 8000 serisine aldı, onda d smart kanalları sıralı çıkmış, bizimkinde kanalları biz sıralıyoruz.
  • arkadaşlar 000.100 güncellemesinin + ları veya - leri var mı
  • acur kullanıcısına yanıt
    tşklr...alıcam ama bımekste yok d smart urfadayım ben buraarda zor ... d smart bayısıne gıttım 400 yıllık soyledı...maxi pakete..
  • longingxm L kullanıcısına yanıt
    http://www.bimeks.com.tr/urun/127251/d-smart-modul-maxi--hd-paket-.aspx interneti kullanabilirsin :) şampiyonlar ligi maçlarını da kapsıyor... maxi paketin içeriğine bak dsmart sayfasından... giriş paketi de 2 yıllık 190 civarı idi hepsi burada da...
  • eflatun001 E kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben 4 adet uydu bağlattım. 42 Turksat, 46 Azerspace, 16 Hotbird, 19.2 Astra. Yalnız bitürlü Uydu ve Kanal sıralaması yapamadım. Yardımcı olacak kimse varmı aceba. Selamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: naci54

dahili uydu alıcısına yeni uydu ekleme resimli anlatım.
    birinci resimde menü-ayar

ikinci resimde uydu arayın

üçüncü resimde kanalları yeniden kur

dördüncü resimde eğer uyduya ikinci çanak ekleyecekseniz ayarlara girin.

beşinci resimde bağlantı tipini diseqc 1,0(3-4 lnbs) yapın.bittiye gelin terkrar geriye dönüp başlata basın.yanlız coklu uydu arama uzun sürüyor.

buraya bir bak.

• quote:

quote:

dahili uydu alıcısına yeni uydu ekleme resimli anlatım.
    birinci resimde menü-ayar

ikinci resimde uydu arayın

üçüncü resimde kanalları yeniden kur

dördüncü resimde eğer uyduya ikinci çanak ekleyecekseniz ayarlara girin.

beşinci resimde bağlantı tipini diseqc 1,0(3-4 lnbs) yapın.bittiye gelin terkrar geriye dönüp başlata basın.yanlız coklu uydu arama uzun sürüyor.

buraya bir bak.

Alıntıları Göster
    Kardeş alakana teşekkür ederim. 4 Uyduyuda yükledim yalnız Hangi uydu nereden başlıyor, nerede bitiyor bilmiyorum. Hangi uyduda hangi kanal var bilmiyorum. Bisürü boş yer var sıralama yok. Kanallar darma dağınık. Bunları bir şekilde düzenleme imkanım yokmu. Selamlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: ercomert

Kardeş alakana teşekkür ederim. 4 Uyduyuda yükledim yalnız Hangi uydu nereden başlıyor, nerede bitiyor bilmiyorum. Hangi uyduda hangi kanal var bilmiyorum. Bisürü boş yer var sıralama yok. Kanallar darma dağınık. Bunları bir şekilde düzenleme imkanım yokmu. Selamlar..

Kanal listesini aç.optionsa bas seçim listesinden uydu geçişlerini ,yeniden sırala ile kanalları değiştirebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ercomert

Kanal listesini aç.optionsa bas seçim listesinden uydu geçişlerini ,yeniden sırala ile kanalları değiştirebilirsiniz

Kardeş alakana tekrar teşekkür ederim. Kanalları tek-tek değilde Benim Televizyonu kurarken Servis elemanları bir flash belleke kanalları yüklemişler oradan televizyona yüklediler. Bende acaba onlar gibi 4 uyduyu sıralı yükleyerek kaydedebilirmiyiz diyorum. Selamlar...

• Arkadaslar merhaba dun satrunden bu televizyonu aldim ama forumda biraz arastirma yapica kanal gecislerinde donmalar filan yasaniyormus gercekten boyle bir sorunu varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: blue_hayaller

Arkadaslar merhaba dun satrunden bu televizyonu aldim ama forumda biraz arastirma yapica kanal gecislerinde donmalar filan yasaniyormus gercekten boyle bir sorunu varmi

Kanal geçişlerindeki doNmalar veya gecikmeler tüm tv'lerde mevcut. Babamda ve yakın bir arkadaşımda LG marka Tv'ler mevcut. Bize oturmaya geldiklerinde şaşırıyorlar. Full HD Kanal mı diye. Halbuki alakası yok bildiğin uydu yayını? Çok net ve akıcı diyorlar.

Diğer bir husus lütfen Tv'ye en güncel versiyonu yükleyin.

• bu tvye yeni çıkan smart tv uygulamaları geldi mi örn: digiturk play lig tv gibi ?
  • 1-Kolay gelsin cihazımızda hangi yazılımın yüklü olup olmadığını nasıl anlayacağız ve ben en güncel yazılımı philips sitesinden indirip kurdum ama yüklenip yüklenmediğini anlayamadım.
    2-2013-09-09 güncel yazılımımda ne gibi değişiklik var.
    3-En iyi görüntü ayarı için hangi değerleri tavsiye edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsafak

quote:

Orijinalden alıntı: talin

Tv zaten dahili wifi var onu mu kastediyorsunuz ?

Dostum 4307 modelde dahili wifi yojtu harici adaptorle gelen bir yazilim vasitasiyla drek olarak pc görüntüsünü tv den alabiliyorum

bunu tam olarak nasıl, hangi yazılım ile yaptığınızı anlatır mısınız?
    Wi-fi media connect ile yaptım ancak kablosuz olduğundan mıdır nedir, çok yavaş, ben real-time bekliyordum, herhangi bir şeye tıklıyorum 3-4 saniye sonra TV'de görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentagram_31 -- 25 Ocak 2014; 19:45:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pentagram_31

quote:

Orijinalden alıntı: tsafak

quote:

Orijinalden alıntı: talin

Tv zaten dahili wifi var onu mu kastediyorsunuz ?

Dostum 4307 modelde dahili wifi yojtu harici adaptorle gelen bir yazilim vasitasiyla drek olarak pc görüntüsünü tv den alabiliyorum

bunu tam olarak nasıl, hangi yazılım ile yaptığınızı anlatır mısınız?
    Wi-fi media connect ile yaptım ancak kablosuz olduğundan mıdır nedir, çok yavaş, ben real-time bekliyordum, herhangi bir şeye tıklıyorum 3-4 saniye sonra TV'de görünüyor.

merhaba seninle aynı yazılımı kullandım. dediğin gibi görüntü biraz geç geliyor. bendede aynı şekilde çalışıyor.

• Teşekkür ederim cevap için, bir de şu sıralar "Philips server bulunamadı" şeklinde bir hata geliyor yazılım güncellemesi yapmadım henüz, umarım yapınca düzelir, durumu bildiririm, eğer olmazsa yardım isteyeceğim.
  • Yazılım güncellemesi ile internete bağlanamama problemi de halloldu, bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.