Yüzbaşı
22 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba android telefonumda 2instagram hesabimi ayni anda nasil kullanabilirim? Bilen varmi arkadaşlar ??
Merhaba yeni internet alacağım ama kararsızım Ttnet mi yoksa superonline mi karar veremedim sizce hangisi daha iyi?
Arkadaşlar merhaba dublex dairem için modem alacağım yardımcı olur musunuz?
Arkadaşlar bu kontrol tuşlarının yerlerini nasıl değiştirebilirim oyun oynarken r2 tuşu gaz veriyor ve bir sure sonra parmagim agrimaya basliyor bu konu hakkinda bilgisi olan bana acil yardim edebilir mi?
Merhaba arkadaşlar ps3 kolunu cep telefonu sarji ile sarj edebiliyor muyuz?
Merhaba arkadaşlar dün bir alışveriş merkezinde konyalı saatte uygun hoşuma giden bir saat gördüm saatler hakkında hiç bir bilgim yok bu saat hakkinda sizlerden bilgi istiyorum nasil bir saat

http://www.konyalisaat.com.tr/urun/sector-r3251189001-2/
Merhaba arkadaşlar casio edifice saat alacagim ama bir turlu karar veremedim cogunluk olarak hep celik kordonlu saatler var peki bu deri kordonlu saatler nasil?

Saat alirken kordonu ne kadar onemli?
Merhaba iyi aksamlar yasim 28 ve saatler hakkinda hic bir bilgi sahibi degil sitelere soyle bir goz gezdirdim ve bir cok cesitte ozellikte saatler var kendim icin maksimum 150 tl lik deri kordonlu bir saat tavsiye eder misiniz?
Merhaba arkadaşlar yeni telefon alacağım ama note 3 ve lg g2 arasında kararsiz kaldım sizce hangisi daha mantıklı?
Merhaba arkadaşlar belki bu soru çok sorulmuştur ama 190cm sağlam bir tripod ariyorum bütçe 250-300 TL arası
Hakkında
İlgi Alanları: Kamp Bisiklet
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS4
TV
Sony
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 305
İkinci El Bölümü Mesajları: 32
Konularının görüntülenme sayısı: 15.921 (Bu ay: 270)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 18 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.