DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.840
Cevap
31
Favori
220.490
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d)
Sayfaya Git:
Sayfa: << < önceki 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 sonraki >>>
Giriş
      575 Mesaj
      14 Temmuz 2013 13:55:55
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Tv zaten dahili wifi var onu mu kastediyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talin -- 14 Temmuz 2013; 13:57:25 >

• Yüzbaşı
      397 Mesaj
      15 Temmuz 2013 12:36:14
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: talin

Tv zaten dahili wifi var onu mu kastediyorsunuz ?

Dostum 4307 modelde dahili wifi yojtu harici adaptorle gelen bir yazilim vasitasiyla drek olarak pc görüntüsünü tv den alabiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

pc--SONY NS11S/S mobile--LG G2 32 GB
    • Yüzbaşı
      575 Mesaj
      15 Temmuz 2013 17:12:34
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Teşekkürler ama dediğim gibi zaten dahili wifi olduğu için bunu yapmam mümkün değil sanırım.

• Yüzbaşı
      460 Mesaj
      19 Temmuz 2013 11:27:05
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Arkadaşlar merhaba. Tv den sık aralıklarla "çıt , çıt , çıt " diye ses gelmekte. Birde ses konusunda problem var , eğer bas -8 de falan değilse çok kötü bir titreme sesi gibi ses geliyor , hani hoparlör patlayınca olur ya o şekilde. Bası -8 e indirip Tiz i üste çekince çekince biraz düzeliyor ama ses inanılmaz rahatsız ediyor. Bu sorunları çözebilirmiyiz ne yapmamız gerekir ?

• Yüzbaşı
      575 Mesaj
      20 Temmuz 2013 10:04:32
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      İki ayrı sorun var ve ayarlardan düzelecek bir şey değil gibi görünüyor..Bence servise bir baktırın.

• Binbaşı
      1283 Mesaj
      21 Temmuz 2013 02:22:33
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      quote:

Orijinalden alıntı: talin

Teşekkürler ama dediğim gibi zaten dahili wifi olduğu için bunu yapmam mümkün değil sanırım.

TV modelin 4307 ise, hayır dahili WiFi alıcın yok.

• Yüzbaşı
      397 Mesaj
      21 Temmuz 2013 10:58:51
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: ekopaket

Arkadaşlar merhaba. Tv den sık aralıklarla "çıt , çıt , çıt " diye ses gelmekte. Birde ses konusunda problem var , eğer bas -8 de falan değilse çok kötü bir titreme sesi gibi ses geliyor , hani hoparlör patlayınca olur ya o şekilde. Bası -8 e indirip Tiz i üste çekince çekince biraz düzeliyor ama ses inanılmaz rahatsız ediyor. Bu sorunları çözebilirmiyiz ne yapmamız gerekir ?

Ayni sorun bendede var di yuksek seslerde hoparlorden titreme sesi geliyordu servisi cagirdim bana normal dedi. Bende gidip ses sistemi aldim. En kolay cozum bu oldu. İstersen bi servisi cagir.

pc--SONY NS11S/S mobile--LG G2 32 GB
    • Yüzbaşı
      575 Mesaj
      21 Temmuz 2013 15:53:17
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      quote:

Orijinalden alıntı: Kymophobia

Alıntıları Göster

TV modelin 4307 ise, hayır dahili WiFi alıcın yok.

Gözünüzden kaçmış, televizyonumun 5008 olduğunu belirtmiştim. Teşekkürler.

• Onbaşı
      36 Mesaj
      31 Temmuz 2013 10:11:50
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      selamlar arkadaşlar.. televizyondan gelen "çıt çıt" sesine çözüm bulabilen var mı?

• Onbaşı
      17 Mesaj
      06 Ağustos 2013 11:25:26
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Arkadaslar kanal listesini nasil duzenleyecegiz gereksiz cok fazla kanal var

acemilik kastamonu
      usta birligi Agrı il jandarma
    • Teğmen
      202 Mesaj
      07 Ağustos 2013 13:51:17
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      arkadaşlar güncelleme yapıyorum fakat bir altında Kullanım Kılavuzu Yükseltme Yazılımı yazıyor bunuda ayrıca tv ye yükleyecekmiyiz.
      MediaManager + Server (Mac ve MediaManager + Server (Windows bunlarda yüklenecekmi ne işe yarar bilgisi olan varmı.

FİESTA TREND 1.4 TDCİ AYTOZU GRİ
    • Yüzbaşı
      359 Mesaj
      16 Ağustos 2013 17:14:56
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      arkadaşlar 4037 serisinin güncel türksat kanal listesini paylaşacak olan var mı? bi de kanal silme seçeneği yok mu ya ne kadar saçma?

• Onbaşı
      15 Mesaj
      22 Ağustos 2013 12:21:27
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Arkadaslar benim philipse 3 LNB bagli turksat hotbird bir tane daha var adi aklimda degil. gecen yeniden kanallari gunceligim dedim belki iyi gelir diye resetledim tum uydu
      LNB tanimasi silindi sadece turksati buluyor artik. Kendim nasil tekrar guncelleyecegim Acil yardim

• Yüzbaşı
      749 Mesaj
      23 Ağustos 2013 15:09:53
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      quote:

Orijinalden alıntı: bir ben eksiktim

arkadaşlar 4037 serisinin güncel türksat kanal listesini paylaşacak olan var mı? bi de kanal silme seçeneği yok mu ya ne kadar saçma?

Bugün servise sorum.Kanal silme yok dedi.Türksatta yayın olan olmayan 800 küsür kanal var. Güncelleme açık sürekli yeni kanallar listenin sonuna ilave oluyor.Usb ile pc yedek alma ve silip tekrar atmanında olmadığını söyledi.Sadece favoroye izlediğiniz kanalları ilave edebilirsiniz dedi.

• Çavuş
      84 Mesaj
      23 Ağustos 2013 21:43:22
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      quote:

Orijinalden alıntı: The_Master07

Arkadaslar benim philipse 3 LNB bagli turksat hotbird bir tane daha var adi aklimda degil. gecen yeniden kanallari gunceligim dedim belki iyi gelir diye resetledim tum uydu
      LNB tanimasi silindi sadece turksati buluyor artik. Kendim nasil tekrar guncelleyecegim Acil yardim

çoklu uydu arama yapabilmek için,menü- ayarlar-uydu arayın

sonra kanalları yeniden kuru okeyle

bundan sonra başlata basmadan önce ayarlara git.

bağlantı tipini disqc1,0 lnb34 olarak seç
      sonra geriye dönüp başlata bas.

butun uyduları aramaya başlayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naci54 -- 23 Ağustos 2013; 22:06:01 >

• Yüzbaşı
      359 Mesaj
      24 Ağustos 2013 16:41:19
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      bunun icine hd uydu alıcısı koyuyorsun iyi güzel. bundesliga maçı var trthd den izleyeylim dedim ama o da ne biss key girilmediği için "KARIŞIK PROGRAM"
      biss key girme denen nane bu tv de yok. mal gibi hdtvden faydalanamıyoruz bak hele.
      hemen harici uydu alıcısına döünülüyor haliyle.

• Binbaşı
      1027 Mesaj
      24 Ağustos 2013 18:31:23
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      tv den kanal listesini usb flash diske alabiliyorsunuz .Listeye bir şey olursa tekrar tv yukleyebiliyorsun

UGUR BİLİR ekran kartı tamircisi tarafindan dolandırıldım.6 AYdır bana ne cavap verıyor nede ekran kartımı yolladı. ---------------- ------- deluxx süper birisi kendisinden dual x 280 shppire ekran kartı aldım.sorunsuz kendisine cok teşekkür ederim
    • Haber Editörü
      28579 Mesaj
      24 Ağustos 2013 23:14:36
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Arkadaşlar bu televizyonu kısa bir zaman içerisinde almayı düşünüyorum. Uzun zamandır kullanana kişiler özellikle SD yayınlar için tavsiye edermisiniz acaba ?

Teşekkürler :)

• Yüzbaşı
      359 Mesaj
      25 Ağustos 2013 04:25:29
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Arkadaşlar bu televizyonu kısa bir zaman içerisinde almayı düşünüyorum. Uzun zamandır kullanana kişiler özellikle SD yayınlar için tavsiye edermisiniz acaba ?

Teşekkürler :)

1 aydır kullanıyorum yaklaşık. görüntü kalitesi kesinlikle çok iyi sd görüntüde de hd görüntüde de 3d görüntüde de... önceliklerin bunlarsa al derim. hatta bana artık laptop ekranı cok sıradan geliyor laptopu tv ye baglıyorum hep :) bunun dışında uydu alıcısı dandik. kanal geçişleri çok hızlı değil, menüler çok kullanışlı değil, smart tv sini kullanmadım lakin ona da pek güzel demiyorlar. bi de altyazı sıkıntısı var sanırım türkçe karakterlerle ilgili. eksilerini artılarını ölç tart derim.

• Haber Editörü
      28579 Mesaj
      25 Ağustos 2013 11:11:47
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: bir ben eksiktim

Alıntıları Göster

1 aydır kullanıyorum yaklaşık. görüntü kalitesi kesinlikle çok iyi sd görüntüde de hd görüntüde de 3d görüntüde de... önceliklerin bunlarsa al derim. hatta bana artık laptop ekranı cok sıradan geliyor laptopu tv ye baglıyorum hep :) bunun dışında uydu alıcısı dandik. kanal geçişleri çok hızlı değil, menüler çok kullanışlı değil, smart tv sini kullanmadım lakin ona da pek güzel demiyorlar. bi de altyazı sıkıntısı var sanırım türkçe karakterlerle ilgili. eksilerini artılarını ölç tart derim.

Teşekkür ederim. Önceliğim görüntü kalitesi ve bu nedenle 3D ve Smart özellikleriyke çok ilgilenmiyorum. Ancak geriye doğru bakınca sorun yaşayanlar gördüm. Bu konu da bilginiz var mı ?

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.