DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı
1.854
Cevap
31
Favori
222.376
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      66 Mesaj
      10 Eylül 2013 14:00:17
      bende şu 099 güncellemesini merak ediyorum yapan varsa + ve - lerini yazabilir mi ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      857 Mesaj
      10 Eylül 2013 14:22:17
      Ben merak ediyordum.Dün tv nin son yazılımına baktım.099 mış.Dikkatimi çeken bir fark görmedim.Tekrar soruyorum fark gören arkadaş varmı?
      |
      |

• Çavuş
      66 Mesaj
      10 Eylül 2013 19:03:37
      000.100 yazılımıda çıkmış arkadaşlar

• Onbaşı
      18 Mesaj
      11 Eylül 2013 11:26:41
      ben de 1 senedir güncellemedim.
      bir güncelleyim ya kim bilir kaç versiyon çıktı.
      Hoş güncellenip de bir halt olduğu yok ya neyse
      |
      |

Fish doesn't think,
      he knows everything.
    • Yüzbaşı
      964 Mesaj
      11 Eylül 2013 13:55:48
      Philips 40PFL4508K bugün kurulum yaptırdım başlıktaki ürünün bir üst modeli galiba inşallah memnun kalırım.
      |
      |

"Biz,bize gerici diyenlere 'deh' demek için gerideyiz".
    • 11 Eylül 2013 14:00:16
      Arkadaşlar selamlar, 3 gün içinde bir tv alacağım.. bütçem 1800-1900 gibi..

Aklımda 42 PFL 5028k modeli var.. Sizce nasıldır? Genel olarrak ps3 le oyun oynayıp film izlicem vede digitürk'ten tv izlicem.. Neler tavsiye edersiniz?

• Binbaşı
      1049 Mesaj
      12 Eylül 2013 12:34:54
      quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar selamlar, 3 gün içinde bir tv alacağım.. bütçem 1800-1900 gibi..

Aklımda 42 PFL 5028k modeli var.. Sizce nasıldır? Genel olarrak ps3 le oyun oynayıp film izlicem vede digitürk'ten tv izlicem.. Neler tavsiye edersiniz?

hocaM GÖRÜNTÜ OLARAK super al pişman olmassın

UGUR BİLİR ekran kartı tamircisi tarafindan dolandırıldım.6 AYdır bana ne cavap verıyor nede ekran kartımı yolladı. ---------------- ------- deluxx süper birisi kendisinden dual x 280 shppire ekran kartı aldım.sorunsuz kendisine cok teşekkür ederim
    • 12 Eylül 2013 12:37:28
      quote:

Orijinalden alıntı: unixx

Alıntıları Göster

hocaM GÖRÜNTÜ OLARAK super al pişman olmassın

Hocam daha henuz almadim fakat 2 model arasindayim birincisi bu yazmis oldugum philips. ikinciside samsung 40f6470.. Birturlu karar veremiyorum fakat samsung gercek 100hz oldugu icin onu almaya daha yakinim suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1049 Mesaj
      12 Eylül 2013 13:23:59
      hocam bende philips var .Ablamda bana sormadan samsung SAMSUNG led 42F5070 kendinden uydulu model aldı .bana gelip bakarmısın nasıldiye .Abi benim tv ile ablamın samsungun arasında dehşet fark var bilemiyorm uydu lnb sındenmıdır ama benimkisi cam dehşet netlik var samsung led de ise puslu ve kare kare görüntü var ben 1 sene araştırıp philips aldım.2 cisine philips alcam buyuk odaya 55 philips olucak.Bence etrafında bu philipsi kulanan varsa görüntüsünü incele yoksa teknomarkete gir ordan görüntüsünü karşılaştır sd yayınlar bile süper diye bilirim
      |
      |

UGUR BİLİR ekran kartı tamircisi tarafindan dolandırıldım.6 AYdır bana ne cavap verıyor nede ekran kartımı yolladı. ---------------- ------- deluxx süper birisi kendisinden dual x 280 shppire ekran kartı aldım.sorunsuz kendisine cok teşekkür ederim
    • Çavuş
      63 Mesaj
      14 Eylül 2013 18:32:07
      Merhaba arkadaşlar bende bu tvden aldım dün 1499 liraya 100 lirada bonus verdi 1399 liraya geldi diyebilirim size bir sorum olacak wifi ile smart tv yi kulllanmak için ne yapmalıyım philips'in özel kendi adaptörünü falan mı almam gerekiyor ???
      |
      |

• Yarbay
      4645 Mesaj
      18 Eylül 2013 17:55:31
      philips in panel kalitesi 10 üzerinden 10 ama gel gör ki yazılım ekibi tam dayaklık... 09.09.2013 yazılımını daha kurmadım ..bu arada 1 - 2 ay arayla yazılım çıkarıp tv yi desteklemeleri iyi bir gelişme :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Asus X550JX-XX171D - Lenovo ThinkPad T450s - Samsung Galaxy Note Edge - Samsung Galaxy Note 8.0 LTE - Canon EOS 650D
    • Onbaşı
      29 Mesaj
      24 Eylül 2013 13:01:31
      quote:

Orijinalden alıntı: kaanazli

000.100 yazılımıda çıkmış arkadaşlar

hocam yenilikler neler acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isyan34 -- 24 Eylül 2013; 14:19:36 >

• Çavuş
      66 Mesaj
      24 Eylül 2013 19:09:42
      quote:

Orijinalden alıntı: isyan34

Alıntıları Göster

hocam yenilikler neler acaba ?

valla ben yüklemediğim için bilmiyorum ama yükleyende yok galiba kimse yazmıyor :D

• Çavuş
      67 Mesaj
      25 Eylül 2013 00:26:38
      Ben yükledim menü bayağı hızlandı, kanal geçişler falan aynı, ama home menüsü çok hızlandı...

Intel 2500K,MSI P67A-C45,Corsair Vengace 2x4gb 1600MHz Cl9, MSI AMD6850 Cyclone 1GB 256bit O.C,128gb transcend SSD,1tb WD CavierBlack 64mb SIII,Thermaltake 600W Kasa,Microsoft Natural Ergonomic 4000, Logitech M705 Marathon,
      Samsung S4, Philips 42PFL4307K/12H
    • Onbaşı
      29 Mesaj
      25 Eylül 2013 10:38:09
      quote:

Orijinalden alıntı: acur

Ben yükledim menü bayağı hızlandı, kanal geçişler falan aynı, ama home menüsü çok hızlandı...

anladım hocam bu kanal geçişleri sanırsam bütün dahili uydu alıcılı tvlerin genelinde böyle gecikmeli olur geçiyor
      |
      |

• Onbaşı
      36 Mesaj
      26 Eylül 2013 14:20:58
      quote:

Orijinalden alıntı: acur

Arkadaşlar yeni dsmart aldım... d smart giriş paket,modüllü 265 tl den hepsiburada da 190 tl (+6tl kargo) ye düşünce aldım. kurulum olayı çok basit oldu. 1 ayda tüm kanalları hediye açtılar. tek kumanda ile kullanmaya devam. Sıkıntı diğer paketlere geçiş için şuan bir fiyat gözükmüyor dedi telefonda d smart elemanı. bir süre sonra tekrar denemeyi düşünüyorum ama şu an böyle pratikçe işi halletmem çok güzel oldu...
      ilgilenenlere duyurulur...

arkadasım ben de d smart hd + internet kampanyasından dolayı dsmart kullanıcam.. benim sorum dsmart reciveri ile televizyonun dahili recieverını aynı anda tek kablodan kullanmam mümkün olur mu.. siz nasıl tek kumandayla bagladınız?

imzam kural dışı ona göre!
    • Yüzbaşı
      400 Mesaj
      26 Eylül 2013 22:20:45
      quote:

Orijinalden alıntı: erkuut

Alıntıları Göster

arkadasım ben de d smart hd + internet kampanyasından dolayı dsmart kullanıcam.. benim sorum dsmart reciveri ile televizyonun dahili recieverını aynı anda tek kablodan kullanmam mümkün olur mu.. siz nasıl tek kumandayla bagladınız?

evet d-smart kumandasıyla iki modülüde kontrol edebiliyorsun. tabi tv de sadece ana özellikler çalışıyor. d-smart kumandasının pil kapağının arkasına bak, birde tv modeli için bi kod lazım onu d-smart bayiinden alırsın.
      |
      |

pc--SONY NS11S/S mobile--LG G2 32 GB
    • Çavuş
      67 Mesaj
      29 Eylül 2013 03:03:23

Arkadaşın cevabı daha yararlı olmuş, benim kullandığım d-smart recevier'ı değil, d-smart modülü... yani sadece modülü aldım, ve tv nin arkasındaki modül soketine taktım, tvnin receiver ını kullanıyorum, şifreyi çözmek için modül kartını kullanıyorum. Arkadaşın cevabı senin aradığın cevap benim anladığım.
      |
      |
      erkuut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel 2500K,MSI P67A-C45,Corsair Vengace 2x4gb 1600MHz Cl9, MSI AMD6850 Cyclone 1GB 256bit O.C,128gb transcend SSD,1tb WD CavierBlack 64mb SIII,Thermaltake 600W Kasa,Microsoft Natural Ergonomic 4000, Logitech M705 Marathon,
      Samsung S4, Philips 42PFL4307K/12H
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      10 Ekim 2013 18:23:19
      arkadas evde cok zaman geciremiyorum cogu zamanim iste disarda gecir o yuzden tv nin fisini hep cekiyorum. tektigim zaman hep altta bir tarama gibi sanirim guncelleme ariyor. arasin ama kanallari veya sesinle oynayamiyoruz sanki donup kaliyor mecbur tv nin fisini acikken cekmek zorunda kaliyorum ve benim icin daha cok cizliyor bunu ayarlardan bir duzeltme imkanimiz yokmu. nettimde yok evde. guncelleyecek
      |
      |

• Yüzbaşı
      306 Mesaj
      31 Ekim 2013 13:24:54

arkadaşım bende modul almak ıstıyorum herhangı sorun oluyomu kanal gecıslerı nasıl modulde
      |
      |
      acur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
(function () { var s = document.createElement("script"); s.type = "text/javascript"; s.async = true; s.src = "/ads/j.js?i=7010&z=1351"; var x = document.getElementsByTagName("script")[0]; x.parentNode.insertBefore(s, x); })();
SEO
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.