Şimdi Ara

PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.835
Cevap
24
Favori
239.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar uzun zamandır dsmart modüllü üyelik almak istiyorum bizim tv de kullanan arkadaşlar vardı sorunsuz calışıyo dediler ama bazı forumlarda sorun oldugunu okudum. donma kararma gibi
  • trt 1 hd maçları bisskey ile verecekmiş. evet kendi uydu alıcısında cok iyi görüntü kalitsi var ama bugüne kadar bi futbol macı izlettirmedi.
  • evet biss key sorunu maçlarda sorun yaratıyo.. acaba cı+ modüller cözermı bu biss key olayını
  • bir allan kulu kanal listesini paylaşabilir mi ya da kanal listesini pc üzerinden düzenleyebileceğim bi program neyin var mı?
  • arkadaşlar televizyondan sinyal yok uyarsı alıyorum. kanalları göstermiyor, sanırım merkezi uydu sistemi kullanan apartmanlarda bu durum oluyormuş, eski evimde sorun yoktu. zaten uyduyu buluyor ama sinyal çok zayıf tek diş o yüzden kanalları göstermiyor buna nasıl bi çare bulabiliriz ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankeyto

arkadaşlar televizyondan sinyal yok uyarsı alıyorum. kanalları göstermiyor, sanırım merkezi uydu sistemi kullanan apartmanlarda bu durum oluyormuş, eski evimde sorun yoktu. zaten uyduyu buluyor ama sinyal çok zayıf tek diş o yüzden kanalları göstermiyor buna nasıl bi çare bulabiliriz ??

bende apartman uydusu kullanıyorum 3 odada var ıkısınde sınyal ıyı bırısınde zayıf...
  • quote:

Orijinalden alıntı: longingxm

quote:

arkadaşlar televizyondan sinyal yok uyarsı alıyorum. kanalları göstermiyor, sanırım merkezi uydu sistemi kullanan apartmanlarda bu durum oluyormuş, eski evimde sorun yoktu. zaten uyduyu buluyor ama sinyal çok zayıf tek diş o yüzden kanalları göstermiyor buna nasıl bi çare bulabiliriz ??

bende apartman uydusu kullanıyorum 3 odada var ıkısınde sınyal ıyı bırısınde zayıf...

hocam tek diş sinyal var kanalları göstermiyor ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: longingxm

quote:

hocam tek diş sinyal var kanalları göstermiyor ..

diğer komsularda nasıl ... eger onlardada sorun varsa servıs cagırın baksınlar...onlarda soru yoksa size gelen kabloda sorun vardır. bir elektirikçi çözer.. oda olmadı ayrı anten kullanmalısınız.

• kanal listesini elle ayarladım 1 gün sürdü...

neyse çöpe atmadan önce sunu sormak istiyoroum: bu tv de miracast yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bir ben eksiktim

kanal listesini elle ayarladım 1 gün sürdü...

selamlar kendi listenizi buraya koyarmısınız olmayanlarda faydalanır.seela ben trt-3 spor frekansını gırmeye korkuyorum .kanallar allak bullak olur diye o kanalı yuklemedim sadece 1 frakansı elle girme olayını bılen varmıdır
  • quote:

Cihaz miracast ya da widi teknolojisini desteklemiyor.. sadece dlna var..

En iyi smart,kullanici dostu,butun baglantilari destekleyen tek marka lg..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixx

quote:

selamlar kendi listenizi buraya koyarmısınız olmayanlarda faydalanır.seela ben trt-3 spor frekansını gırmeye korkuyorum .kanallar allak bullak olur diye o kanalı yuklemedim sadece 1 frakansı elle girme olayını bılen varmıdır

http://s3.dosya.tc/server25/0MlBtX/Repair.rar.html
    burda kanal listesi var usb ye atıp tv ye kopyalayın. yalnız 15 temmuzda türksattaki bir çok kanalın frekansı değişçek haberiniz olsun.

tek kanal eklemek için:
    ayarlar/uydu arayın/elle kurulum'a girdikten sonra değerleri gireceksiniz.

• teşekkürederim kardeşim ellerine saglık .o zaman ben kanal lıstesi degişecekse sonra yukliyim
  • Peki 15 Temmuzdan sonra değişecek olan frekansları biliyoruz. Komple uyduyu baştan aşağı tekrar otomatik taratmak için ne yapacağız? Her değişen frekans için elle mi aramamız gerekiyor yok mu kısa yolu komple bi güncellensin kanallar.. Ama kanal yerleri değişmesin..

• Arkadaşlar baya uğraştım bilgisayarda Program ile ayarlamalar falan da yaptım ama usb ile filmde "altyazıda türkçe karakter sorunu"nu çözemedim. Var mıdır çözen?

• ChicharitoHernandez kullanıcısına yanıt
    çşİığöü.... ne varsa bul csğiou ile bul değiştir ile değiştirip izlemişliğim var... başka da çözüm yok diye biliyorum...
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: acur

çşİığöü.... ne varsa bul csğiou ile bul değiştir ile değiştirip izlemişliğim var... başka da çözüm yok diye biliyorum...

Hadi yaa.. Hocam çok uğtaştırıcıymış ama ya. Ayrıca kelimeler aynı olmayacak illa ki. Ya PC'de ya da kasayı taşıyıp izleyeceğim başka çare yok gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ChicharitoHernandez

quote:

Orijinalden alıntı: acur

Hadi yaa.. Hocam çok uğtaştırıcıymış ama ya. Ayrıca kelimeler aynı olmayacak illa ki. Ya PC'de ya da kasayı taşıyıp izleyeceğim başka çare yok gibi.

Açıkçası film ve dizi tedariğimi kalite kötü olsada dizi izleme yada film izleme sitelerinden idm ile indirerek yapıyorum. altyazı çakılı oluyor, o yüzden çok bir sıkıntım yok. bazı eski güzel filmleri full hd olsun diye torentten indiriyorum, ona türkçe alt yazı uydurmak için uğraşınca bir zahmette notepadde bul-değiştir yapıyorum,emin ol kurtarıyor.

ama tabi sürekli böyle uğraşmak gıcık bir durum olur.

• acur kullanıcısına yanıt
    Ben de normalde idman ile indiririm ancak her sezonu 24 bölüm olan ve 10 sezon olan Friends ile ilk 6 sezonunu indirdiğim The Mentalist'i (yine her sezon 24 bölüm) mecburen torrentten indirdim.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.