Şimdi Ara

philips 32pfl3017h'ı nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Philips 32pfl3017h model televizyonu almayı planlıyorum. Televizyon LCD, LED değil.

Sd yayın için kullanılacak. Evde annemler haberleri - dizileri izleyecek.

İşimizi görür mü yoksa biraz daha para verip iyi bir şey ya da LED tv mi almalıyım?

Tv hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/philips-32pfl3017h-lcd-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,34397.html

• Iyi gunler, eger hala almadiysan Darty'de de indirime girmis urun. ben de TV almak icin arastiriorm, bugun gordum ilanini.
    Ancak ben de bilmiyorum performansini, bilen birileri varsa bizi bilgilendirebilirse cok iyi olur.
    http://www.darty.com.tr/e_commerce/LCD-TV/PHILIPS/32PFL3017H-p-71749-c-000000.htm
  • 1 haftadır kullanıyorum full hdye digiturk yoksa gerek yok aslında %20 daha fazla para vermeye gerek yok marka diye aldık ücretsiz kurulum yapıldı duvara montaj ücretli 50 tl (matkapla delmek duvar aparatları onlardanmı bilmiyoruz zannetmiyorum 30-100 tl piyasada) usb film oynatıyor ama her uzantıyı değil:((( görüntü yo kses var bazılarında bazı lcdlerde hiç film oynatmıyor sadece resim ve mp3 ...( piyasada ucuz olanlar )
  • sd yayınlar için gayet iyi bir televizyon. Servisler ücretsiz kurulum yapıyorlar ancak askı aparatını servisten alırsan askı aparatı ücreti alıyorlar. Piyasadan temin edersen eğer askı aparatını servis gelip ücretsiz olarak montajını yapıyor. Usb den bir çok uzantıyı destekliyor aslında. Multimedya Uygulamaları

•Video Oynatma Formatları: H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4
    •Müzik Çalma Formatları: MP3
    •Fotoğraf Görüntüleme Formatları: JPEG formatlarını desteklediği resmi internet sitelerinde yazıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.