Şimdi Ara

PHILIPS 27' 273E3LHSB/00 Led Kullanıcı İncelemesi ve Kullanıcıları (137Kişi) (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
20
Favori
136.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rabbim Şİfa Versin Sonic man abimize...umarım Arkadaşlar iyileştim mesajınında görürüz hepberaber
    Lakin Ben Banq RL2755HM model monitörü aldım ama daha kullanmak nasip olmadı bekliyor Allah hepimize Sağlıklı günler nasip etsin
  • Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum...
  • Çok teşekkürler.Ab rh+ kan grubu olan varsa haber verirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah şifalar versin kardeşim.

Ben de tv izlemek için kullanıcam şimdilik. Maddi durum müsait olunca da sistemi toplayıp çizim ve belki oyun oynamaya başlarsam oyunda kullanıcam. Eski bir model olması dezavantaj mı? Yeni modellere karşı dezavantajı olur mu ?
    Vatan da asus un 27 inç bi modeli vardı cayır cayır görüntü veriyordu. Fiyatı 1300 lira civarındaydı. Arada çok ciddi bir rakam farkı var. Kafamda soru işareti bıraktı açıkçası?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonicman

Çok teşekkürler.Ab rh+ kan grubu olan varsa haber verirse sevinirim.

Geçmiş olsun .
  • Konu hort...
    Bu ürünü ben de 2 gündür iş yerinde kullanmaya başladım..
    En büyük dezavantajı yükseklik ayarının olmayışı..
    Koca monitör masadan 3-5 cm yukarıda duruyor ve zarafetini alıp götürüyor..
    41 sayfa, yüzlerce mesaj, hiç kimse buna değinmemiş nedense..
    Bu kadar artısı olan bir ürünün yükseklik ayarının olmayışı büyük handikap...

Bu arada Sonicman arkadaşımıza acil şifalar diliyorum.. Çok geçmiş olsun kardeşim, dualarımız seninle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goodbye_Bluesky -- 13 Ağustos 2016; 14:41:04 >
  • şaka gibi ama 4 yıl sonra bu monitörü aldım. :D

iyi mi ettim bilmiyorum ama piyasada iki versiyonu var birinde 5ms bu üründe 1 ms ve hoperlor var. bu daha pahalı sanırım kontras oranı da diğerine göre daha yüksek çünkü.

hala 1ms 27 inç monitör yok gibi. %10 indirim vardı hepsiburadada 700lere geldi 75 de çek vardı 630 75 de world puan derken 560 lara mal oldu.

yorumları alalım
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın...

EDIT: Bugün itibariyle %10 indirimi kaldırmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRAVEHEART11 -- 15 Eylül 2016; 11:33:51 >
  • BRAVEHEART11 kullanıcısına yanıt
    hocam bugün de dahildi elektronikte neden kalkmış ki gerçi gece yazıyorum ama var oldugundan emindim. yani 700 lere inerse yine uygun gibi duruyordu, hele bir de çek bulsanız birinden 75 lik. 650 lere gelirdi.

bu arada 24 inç philips monitörüm var boşa çıktı kutusu dahil durmakta jelatinleri bile duruyor arkadaki o kadar temiz. 300 den veririm. (:
  • Önce bindirim Fiyat: 999 TL
    Sonra %20 indirim. Fiyat: 799 TL
  • gençler monitörün sol üst kısmından dibinden farkedilen bir tıslama sesi geliyor mu size de ?
  • Arkadaşlar benim bir problemim var çözümünü bilen buraya ya da bana özel mesaj atarsa sevinirim, bir yıldır ekranda bilhassa siyah bir arka planda bakarsınız çok solmalar görüyorsunuz, sanki siyahın üstü puslu gibi, bilhassa sol tarafta ortadan başlıyor alt kısma doğru, çok göze çarpmasa da siyahta kendini hissettiriyor, böyle sorun yaşayan oldu mu, manyetik mi yoksa ekranın kendisinde kalıcı bir sorun mu anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metela -- 2 Ekim 2016; 17:26:39 >
  • Beyler Bu monitör için duvara askı aparatı tavsiyesinde bulunabilecek var mıdır? Yüksek çözünürlükte masam da uzun olmasına rağmen duvara sabitleyip biraz daha kendimden uzaklaştırmak istiyorum monitörü.
  • Bende ofise 2 adet düşünüyorum bu üründen başka tavsiyesi olan varmı? Fiyat maksimum 800 TL civarında olan.

• Konuyu uplayalım efsane monitör için

Sonicman nasıl oldun iyi misin
  • Arkadaşlar Eskişehirde elden satıyorum bu monitörü. 650 tl olarak düşündüm ihtiyaç olan varsa yeşillendirsin.
  • oo efsane monitöre yorum yazılmış bir hal hatır soralım 27 inç canavar be.. :D
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    Heryerim ağrıyo evdeyim.

• Sonicman kullanıcısına yanıt
    Hocam hoş geldin ya nasıl oldun iyi misin merak ettik

• Sonicman kullanıcısına yanıt
    aç iki film izle 27 inçte rahatlatır.
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.