Şimdi Ara

Phanteks Eclipse P400 Kasa İncelemesi & Kullanıcı Kulübü (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
8
Favori
20.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şöyle bir site buldum. computeruniverse'in kendi sitesinde de mevcuttu zaten bu link. Sanırım Avrupa Birliği standartlarından birisi, şikayet etmek için de AB üyesi bir ülkede yaşamanız lazım ama ben kendimi Almanya'da yaşıyor gibi gösterdim. Amaç bu şikayet computeruniverse.net'e ulaşsın belki az uğraşırlar.

https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show
  • Arkadaşlar napın edin ama bu siteden birşey almayın aldırmayın adamlar bildiginiz hasarlı teşhir ürününü yolladı 3 gündür mail atıyorum cevap vermiyorlar resimleri herseyi attım umurlarında degil kılları kımıldamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhangi bir kargoda gelişmesi olan varmı ?
  • Meliodas kullanıcısına yanıt
    Yok.

• arkadaşlar selam, birkaç gündür konuyu takip ediyorum. Aynı kaderi paylaştığımız ve sırf size selam vermek için üye olduğumu söyleyebilirim.

Konu başlığını açan arkadaşımıza başarılı incelemesi için teşekkürler. Incelemesini okuduktan sonra 5 Kasım itibariyle siparaşimi geçtim, ancak henüz ben de beklemedeyim. 16 Kasımda Türkiye'ye sevk edildikten sonra hala bekliyoruz. Umarım tüm bekleyen arkadaşlarımla beraber kargolarımızı sıkıntısız şekilde teslim alırız.

wolwes, çok üzüldüm duruma gerçekten dostum. Biz diğer arkadaşlarımızın başına da aynı şey gelebilir. Umarım seni de çok uğraştırmazlar ve sorunu çözerler.

İş işten geçtikten sonra araştırdığım kadarıyla zaten computeruniverse çok başarısız bir firma.

Örneğin; buradan inceleyebilirsiniz siz de. Yani, 10 üzerinden 2 puan alabilmiş bir firmadan bahsediyoruz. Benim hatam da, siparişi geçtikten sonra bu araştırmayı yapmış olmak artık.

Eğer bir şekilde bu başlığı bulup, computerunivers'den sipariş versem mi acaba diye düşünen varsa, bence kesinlikle öyle bir hataya düşmesin. Başka bir ürünü veya satıcı alternatifini değerlendirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sigurdrolf

arkadaşlar selam, birkaç gündür konuyu takip ediyorum. Aynı kaderi paylaştığımız ve sırf size selam vermek için üye olduğumu söyleyebilirim.

Konu başlığını açan arkadaşımıza başarılı incelemesi için teşekkürler. Incelemesini okuduktan sonra 5 Kasım itibariyle siparaşimi geçtim, ancak henüz ben de beklemedeyim. 16 Kasımda Türkiye'ye sevk edildikten sonra hala bekliyoruz. Umarım tüm bekleyen arkadaşlarımla beraber kargolarımızı sıkıntısız şekilde teslim alırız.

wolwes, çok üzüldüm duruma gerçekten dostum. Biz diğer arkadaşlarımızın başına da aynı şey gelebilir. Umarım seni de çok uğraştırmazlar ve sorunu çözerler.

İş işten geçtikten sonra araştırdığım kadarıyla zaten computeruniverse çok başarısız bir firma.

Örneğin; buradan inceleyebilirsiniz siz de. Yani, 10 üzerinden 2 puan alabilmiş bir firmadan bahsediyoruz. Benim hatam da, siparişi geçtikten sonra bu araştırmayı yapmış olmak artık.

Eğer bir şekilde bu başlığı bulup, computerunivers'den sipariş versem mi acaba diye düşünen varsa, bence kesinlikle öyle bir hataya düşmesin. Başka bir ürünü veya satıcı alternatifini değerlendirsin.

Malesef ki bizde araştırmadık buradaki arkadaşlar sorun yaşamadan aldıkları için bizde sorun yaşamayız diye düşündük ciddi manada uzak durulması gereken bir firma.

Bu günde kargolarda bir hareket yok.

Harikalar...

• Gunde en az 20 defa ptt takipten bakiyorum hicbirsey yok. Bir hareketlilik olsa milli piyango cikmis gibi sevinicem. Suraya bak paramizla rezil oluyoruz.

• Bugün Türkiye'deki Almanya büyükelçiliğinden mail yoluyla cevap aldım. Almanya'daki Türk Büyükelçiliğine yazarsam yardımcı olabileceklerini söylemiş. Kendilerinin bu konuda bir yaptırım hakkı ve yardım etme yolları yokmuş. Bizim büyükelçiliğe zaten yazmıştım ama halen cevap yok.

Bu siteyi araştırmadan sipariş vermemin tek nedeni bu konudur. Umarım arkadaş ilk sayfaya yaşananları yazar. Bu konularda bu kadar dikkatli olmama rağmen böyle bir hata yapmanın açıklaması yok. Aksi gibi bir de bu siparişten 3-5 gün sonra amazon.de ücretsiz kargoya başladı. Hepsi böyle üst üste olunca diyorum yaşanması gerekliymiş demek ki. İlerde daha dikkatli olmamız için bir uyarı.

Şu linki tekrar ekliyorum vakti olanlar buradan da bir şikayet başlatsınlar. Adresinizi Almanya filan gösterin sorun olacağını sanmıyorum, neticede diğer tüm fatura bilgileri vs hepsini doğru giriyoruz.

https://webgate.ec.euro...in/?event=main.home.show

• Bugün amazon.de den baktım satın aldıgım kasayı sadece 10 euro daha pahalı olarak türkiyeye 9 gün içinde teslim garantili şekilde tertemiz ulaştırabiliyorlarmış gerçekten tek dilegim bu lanet firmanın hak ettigini bulmasıdır adamlar resmen teşhir ürünü ezik büzük ürün yollamışlar geri yollamak icin rma actim hicbir maile ne haftaici ne haftasonu donus yapmiyorlar ne kadar kalite yoksunu bir firma aynı türkiyenin vatan bilgisayarı gibi.

• wolwes kullanıcısına yanıt
    Umarim sorunsuz bir sekilde iade edebilirsin dostum. Bizde bekliyoruz 5. Haftaya girdik.

• Pegasustoni kullanıcısına yanıt
    Para filanda istemiyorum zaten rma dada sectim yeni duzgun urun versinler benim icin yeterli bildigin uluslararasi dolandiricilik kapalı kutu son üründü bide bu dedigim gibi bildiginiz teşhir ezik büzük kutusu defalarca açılmış darbe almış bir kasa göndermişler.

Degisirse rahat satarsin burda.

• Bu aç adamlar kesinlikle o ezik büzük kasayı geri isterler. Neden? Çünkü açlar, şerefsizler. Kargo ücretini göze alarak geri isterler. 10-20 EUR kar ederiz diye düşünürler.
  • Yok aman satmak matmak gibi bir niyetim yok kullanmak icin aldim zaten kasanin tasarimi cok guzel ancak birde berbat durumda gelmeseydi cok daha guzel olurdu 5 gundur aklimi oynaticam hicbir maile donus yapmiyorlar hasarlarin resimlerini cekip atabilecegimiz bir mail adresi koymuslar oraya 4 gun once mail attim orayada cevap dahi vermeye tenezul etmediler bilgisayar mesajlari gelip duruyor cok yogunuz mesajiniza en kisa surede donnus yapilacaktir diye ama yok işte 2 kelime birsey yazip isi cozumlemek bu kadar zor mu oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 4 Aralık 2016; 20:23:09 >
    Aslında legal ve uzun süredir faal olan bir firma bu kadar saçma sapan hareketlerde bulunmamaları gerekiyor bu hafta içinde umarım bizim kargolar gelir sanada yeni ürün çıkışı olur.
  • Meliodas kullanıcısına yanıt
    vatan bilgisayarda ilk magazasini 1983 de acmis ancak hala sorunlu bir firma oldugunu dusunuyorum sanirim firmalarin genel ozelligi bu musterilerini sinir edip bundan keyif aliyorlar.
  • Bu siteden yaşadıklarınızı görünce vazgeçtim. Buradan tam boy cam versiyon phanteks enthoo pro alacağıma amazon.de'den olsun da kasanın içinin yarısı gözüksün stokta olan bir alt model alayım.

• aaa bu günde bir değişiklik yok :D
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    merhaba 10 euro daha fazla vererek 110 euroya amazon.de den pro m acrylıc alabilirsiniz ama kesınlıkle ve kesınlıkle comnputeruniverseden almayın adamlar 100 euro odedigim paraya teşhir ürünü paramparça bir kasa yolladı mail atıyorum cevap vermiyorlar phantekse mail attım çok sayıda şikayet oldugunu yakında bu firmaya satışını kesmeyi düşündüklerini sölediler hasarlı parçaları belirleyip fotograflayıp atmamı istediler yolladım bakalım phantekse çözebilirse bi onlar çözer bu saçma sapan firmadan hiç ümidim kalmadı atılan maile mesaja sadece bilgisayar geri dönüş yapıyor çok yogunda en kısa zamanda dönüş yapıcazda falan filan 1 haftadan fazla olucak hala dönüş yapıcaklar.https://www.amazon.de/PHANTEKS-Enthoo-Pro-Midi-Tower-schwarz/dp/B019GAWWP0/ref=sr_1_8?m=A1OIEHGWP5DGH9&s=merchant-items&ie=UTF8&qid=1480946813&sr=1-8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 5 Aralık 2016; 17:8:41 >

• tahmin ettigim gibi oldu arkadaşlar phanteks üst paneli acrylic ve metal yan panelleri ve ön panelleri gönderiyor bu computeruniverse denen firmada umarım hak ettigini bulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 5 Aralık 2016; 17:35:50 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.