Şimdi Ara

Phanteks Eclipse P400 Kasa İncelemesi & Kullanıcı Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
486
Cevap
10
Favori
17.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 81
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 36
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 10 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 21
  • Favoriye Eklediklerim 10
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pegasustoni (92 mesaj) Meliodas (70 mesaj) MrCooL_ (46 mesaj) s1Lv3r (36 mesaj) wolwes (32 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (257 mesaj) Mobil (134 mesaj) Tablet (5 mesaj) Mini (12 mesaj) Uygulama (15 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> Phanteks Eclipse P400 Kasa İncelemesi & Kullanıcı Kulübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    256 Mesaj
    Bu kasanın vidalarını kaybettim sanırım, bulamadım bir türlü, bulduğum vidalar bunlar ama başka bilgisayarın sanırım, çünkü vidalar yükseltici somuna uymuyor. Büyük geliyor, nereden bulabilirim vidaları?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2045 Mesaj
    1 aydır bu kasayı kullanıyorum. Sıvı soğutma yerine normal fan taktıracaksanız eğer, mümkünse kumandalı hız kontrolü yapılanları tercih edin. Normal olarak fan hızlarını ayarlayamıyorsunuz.
    |
    |
  • Teğmen
    115 Mesaj
    P400A non-rgb kullanan arkadaşlara bir sorum var. Kasanın iki fanı da fan controller'e bağlanmıştı. Ne psu'da ne de anakartta takacak bir yer bulabildim. Mecbur oradan söküp direkt kasaya takmak zorunda kaldım. Bu 2 pinli fan controller'i nereye takmak gerekiyor bilen var mı? Yoksa bir ara kablo mu almak gerek?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Phanteks P400A RGB kasamın içinden gelen 3 adet 3 pin RGB fan var ve ben egzoz için de 4 pinli Phanteks RGB fan aldım. Kasayla gelen fanların 3 pin girişleri boşta. Anakarta egzoz için aldığım 4 pinli Phanteks RGB fanı bağlamak istiyorum ve diğer 3 pin fanlarla birlikte hızını yönetmek istiyorum. 3 Adet 3 Pin Erkek + 1 Adet 4 Pin Erkek -> 1 Adet 4 Pin Dişi (anakarta bağlamak için), böyle bir kabloyla tüm fanların hızını yönetebilir miyim anakartla?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6640 Mesaj
    P400A RGB almıştım geçen sene topladığım sisteme. Çok memnunum. Mükemmel hava akışı var
    |
    |
  • Yarbay
    3553 Mesaj

P400a rgb satmak isteyen varsa bana ulaşsın arkadaşlar :)

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.