Şimdi Ara

peugeot bipper ruhsatta hususi çevrilebilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> peugeot bipper ruhsatta hususi çevrilebilir mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Mesaj
    peugeot bipper 1.4 ruhsatta ticari geçen bir araca sahibim. aile arabası olarak kullanmaktayım. vergi olarak ticari ödediğimden yüksek geliyor verigisi.

ruhsatta hususi yani özel olarak değiştirebileceğimi duydum. bunun doğruluk payı varmıdır? varsa nasıl yapabilirim.

bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum

|
    |
    hiç uğraşmayın satın otomobil ruhsatlısını alın. eskiden vergi farkı ödenip hususiye çeviriliyordu ama artık olmuyor diye biliyorum. olduğu zamanlarda da bir sürü mevzuatı vardı proje, muayene vs. bipper bulamazsanız otomobil ruhsatlı fiorino bulursunuz.
    |
    |
    |
    |
    Ticari yi hususiye gecirmeye mi yoksa kamyoneti otomobile mi cevirmek istiyorsunuz?Kullanim amacina gore ruhsatta Kamyonet hususi de olur ticari de. Otomobil ticari de hususi de. Kamyoneti arkadaşin dedigi gibi otv farkiyla otomobile cevriliyormus eskiden fakat kalkmış su an değişmiyor . Yok ticariyi hususiye cevirmek istiyorsaniz o olur, geçen konusu vardı forumda. Lakin şirket üstüne vs olmadan yani bizler gibi şahısların ticari olma ihtimalini bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Lastik Avcısı
Sohbet
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,467
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.