Şimdi Ara

Peugeot 5008 (944. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 942943944945946
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 06.04.2007

Yorumlar için tekrar teşekkürler... O zaman 2010 model temiz bir araç hem fiyat hem aksesuar hemde azda olsa vergi avantajı sağlamasıyla en mantıklı seçenek, renk beyaz ve döşemeler açık renk zaten benim tercihim...hatta varsa açık gri deri döşeme favorim...deri döşeme favorim çünkü bizde kadrolu 4 ayaklılar var...

dostum 2011. 2yarıdan itibaren alabilirsin....
    başkan saol bilgiler için...yani ön taraf dvd veya tv izliyorsa arka başlıklarda aynılarını izler ve aynı sesi araba hoplarından alır..bt kulaklıklara gerek yok....
    sahi bu tv işi fantezimi...? yoksa şehir içinde az da olsa izlenebilen kanallarda varmı...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 27 Haziran 2013; 12:25:05 >
  • 2011 2. Yarı derken özel bir sebebi varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

Aslında koyu renk koltuklar aslana dışarıdan bakınca olduğundan daha bir küçük gösteriyor ne alakaysa...içeriden öyle göstermesi gerekirken ne zaman başkan ve hewesle bir araya gelsek benim aslan resimlerde sağından solundan kırpılmış gibi duruyor..yoksa şimdi aklıma geldi fotoshop falan mı yapıyorlar anlamadım..kesin başkanın parmağı var bu işin içinde..

şaka bir yana bej döşemeli aslanların içi daha bir ferah duruyor..bunun yanında ön göğüslük altındaki pls kısım ve kapılardaki pls kısmında açık renk olması sebebiyle koltuklarla uyum içerisinde olmasının etkisi çok..bizim gibi çoluk çocuk sahibi arkadaşların koyu renk iç mekana sahip arac kullanmaları mecburi gibi bişey...yada kendimizi öyle avutuyoruz..eğer seçme şansım olsaydı kesinlikle sedefli beyaz ve bej renkler tercihim olurdu..varsın kirlensin..senede bir kere değilde 3 ayda bir temizlettirirdim..

hocam evlerde de öyle değil midir?

oturma-koltuk takımları açık renkliyse ferah görünür ya, hatta mekan ne kadar ışıklıysa da aynı şekilde.

ama açık renk koltukların ne kadar sıkıntılı olduğuna connectimden bizzat şahidim. kılıfsız aman ha!! terden, kıyafetlerden kararıyor..

benim koltuklar koyu renk buna rağmen üzerlerine(hanım sağolsun) ev yapımı kılıf benzeri kumaştan örtü ayarladı..çocuklar isterse üstlerinde tepinsinler koltuklar ışıl ışıl parlıyor banamısın demiyor...aldığımda nasılsa hala öyle..ilk günlerde pek bir kasvetli duruyordu ama alıştım artık..ama bir dahaki aslanımın koltukları kesin açık renk olacak... bu olmassa olmazım..

• quote:

2011 2. Yarı derken özel bir sebebi varmı

2.yarı derken başkanın aracı 2011 temmuz sonu satılanlardan..direksiyon soyulması ve salıncak burcu arızası yaşanmadığı için 2011 2.yarı üretimi olan araçlarda bu sorunlar nispeten giderilmiş olabilir..ama sizin için bişey farketmez..zaten büyük bir ihtimalle alacağınız aracın sahibi bu sorunları yaşadıysa garantiden yaptırılmış olması kuvvetle muhtemel..yetkili serviste aracınızı ekspertiz yaptırırken değişen neler var baktırabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: White.Lion

Bu durumda bir sonraki aracı açık renk döşeme alıyorum. Hem o zamana kadar bizim kız da büyümüş olur
    Ama 4.5 yıl kadar beklemem lazım. Malum engelli araçlarında periyot 5 yıl.

aynen katılıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Yorumlar için tekrar teşekkürler... O zaman 2010 model temiz bir araç hem fiyat hem aksesuar hemde azda olsa vergi avantajı sağlamasıyla en mantıklı seçenek, renk beyaz ve döşemeler açık renk zaten benim tercihim...hatta varsa açık gri deri döşeme favorim...deri döşeme favorim çünkü bizde kadrolu 4 ayaklılar var...

dostum 2011. 2yarıdan itibaren alabilirsin....
    başkan saol bilgiler için...yani ön taraf dvd veya tv izliyorsa arka başlıklarda aynılarını izler ve aynı sesi araba hoplarından alır..bt kulaklıklara gerek yok....
    sahi bu tv işi fantezimi...? yoksa şehir içinde az da olsa izlenebilen kanallarda varmı...?

sanırım trt kanallarını sabit kaldığın müddetçe rahatlıkla seyredebiliyorsun..diğerleri cızırtılı..araç hareket ettikçe bozuluyordu..başkanın arabasında yada benim aklımda öyle kalmış..neyse başkan akşama gerekli açıklamayı yapar nasılsa..

• quote:

quote:

2.yarı derken başkanın aracı 2011 temmuz sonu satılanlardan..direksiyon soyulması ve salıncak burcu arızası yaşanmadığı için 2011 2.yarı üretimi olan araçlarda bu sorunlar nispeten giderilmiş olabilir..ama sizin için bişey farketmez..zaten büyük bir ihtimalle alacağınız aracın sahibi bu sorunları yaşadıysa garantiden yaptırılmış olması kuvvetle muhtemel..yetkili serviste aracınızı ekspertiz yaptırırken değişen neler var baktırabilirsiniz..

Teşekkurler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

+1....
    2011 in 2.yarısından sonraki üretimlerde bu sorunlar yok.....benim arabada 2011 haziran çıkışlı...muhtemelen 2011 başı üretimdir..bende de olmadı..sorun yok..hem fiyatta biraz ucuz olur..

leventçiğim sevgiler...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cev_ned

Arkadaşlar merhaba, yaz tatilimize malesef sıkıntılı başladık. 16 haziran pazar günü Datçaya gitmek üzere ailecek yola çıktık, Muğlada Sakar Geçidini geçtikten sonra tam Akyaka çıkışında alkol almış bir grup genç dolu ford turneo anayoldan gelen giden varmı bakmadan yola atlayınca resimlerde görülen manzara ortaya çıktı. Hızım 80 km civarında idi ama hem yolun hem lastiklerin sıcak oluşu aracın duracak mesafesinin olmayışı (bir anda çıktı yola) sebebiylede duramadık. Allaha çok şükür ne bizde nede karşı tarafta cana gelen hiçbirşey yok ama yaşadığımız sıkıntı ve stres bize yetti. Şans eseri o an oradan geçmekte olan jandarma trafik hemen trafik akışı için önlem aldı ve polis çağırdı, polisin yaptığı alkol muayenesinde de eleman 1,02 promil alkollü çıktı.

Bu arada allah göstermesinde böyle bir durum yaşarsanız yada aracınızı çektirmeniz gerekirse elektronik el frenli olduğu için mutlaka ahtapot çekici olması gerekiyormuş (Çağrı merkezinden uyardılar) Araç ahtapot çekici ile kaldırılıp yediemin otoparkına ailem de gökovadaki polis merkezine çekildi (Memurlar sağolsunlar çok ilgilendiler). Anadolu sigortaya durumumuzun vehametini anlattıktan sonra daha sonra ikame araca çevrilmek üzere hemen ulaşım amaçlı bir 2013 clio gönderdiler (Bizim bagajda ne varsa aldı, ağzım açık kaldı). Bayağı bir gecikmeli de olsa kendimizi Datçaya atabildik. Bu arada en yakın anlaşmalı servis Aydın'da olduğu için aracı oraya çektiler, kısmetse h.sonu gidip alacağım.

o kadar yolu git, dünyanın EN GÜZEL manzaralı yerini gel, sakar geçidinden in, orada kaza yap.

üzüldüm gerçekten. datçaya da çok kalmamış.

ben de orada kaza yapsam yıkılırdım vallahi.

büyülü bir yer gibi geliyor orası bana. 5 saat dur derseler dururum. hiç sıkılmıyorum orada. en az yarım saat kalırım muhakkak her gidişimde.

çok geçmiş olsun, hasar az, yaralanan da yok, bunlar güzel.

clio'nun bagajıyla da tanışmışsınız bu vesileyle, gerçekten devasa bir bagajı var, dizeli de benzinlisi de yakıt tüketmiyor gibi bu arabanın. şehir içinde gezip gezip de ibrenin oynamadığına şahidim.

Çok sağolun, Allah hepimizi beterinden korusun.

Bende o bölgenin doğasına hayranım Datça yolunun keyfini 5008 le h.sonu aldığımda çıkaracağız artık...

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba, yaz tatilimize malesef sıkıntılı başladık. 16 haziran pazar günü Datçaya gitmek üzere ailecek yola çıktık, Muğlada Sakar Geçidini geçtikten sonra tam Akyaka çıkışında alkol almış bir grup genç dolu ford turneo anayoldan gelen giden varmı bakmadan yola atlayınca resimlerde görülen manzara ortaya çıktı. Hızım 80 km civarında idi ama hem yolun hem lastiklerin sıcak oluşu aracın duracak mesafesinin olmayışı (bir anda çıktı yola) sebebiylede duramadık. Allaha çok şükür ne bizde nede karşı tarafta cana gelen hiçbirşey yok ama yaşadığımız sıkıntı ve stres bize yetti. Şans eseri o an oradan geçmekte olan jandarma trafik hemen trafik akışı için önlem aldı ve polis çağırdı, polisin yaptığı alkol muayenesinde de eleman 1,02 promil alkollü çıktı.

Bu arada allah göstermesinde böyle bir durum yaşarsanız yada aracınızı çektirmeniz gerekirse elektronik el frenli olduğu için mutlaka ahtapot çekici olması gerekiyormuş (Çağrı merkezinden uyardılar) Araç ahtapot çekici ile kaldırılıp yediemin otoparkına ailem de gökovadaki polis merkezine çekildi (Memurlar sağolsunlar çok ilgilendiler). Anadolu sigortaya durumumuzun vehametini anlattıktan sonra daha sonra ikame araca çevrilmek üzere hemen ulaşım amaçlı bir 2013 clio gönderdiler (Bizim bagajda ne varsa aldı, ağzım açık kaldı). Bayağı bir gecikmeli de olsa kendimizi Datçaya atabildik. Bu arada en yakın anlaşmalı servis Aydın'da olduğu için aracı oraya çektiler, kısmetse h.sonu gidip alacağım.

o kadar yolu git, dünyanın EN GÜZEL manzaralı yerini gel, sakar geçidinden in, orada kaza yap.

üzüldüm gerçekten. datçaya da çok kalmamış.

ben de orada kaza yapsam yıkılırdım vallahi.

büyülü bir yer gibi geliyor orası bana. 5 saat dur derseler dururum. hiç sıkılmıyorum orada. en az yarım saat kalırım muhakkak her gidişimde.

çok geçmiş olsun, hasar az, yaralanan da yok, bunlar güzel.

clio'nun bagajıyla da tanışmışsınız bu vesileyle, gerçekten devasa bir bagajı var, dizeli de benzinlisi de yakıt tüketmiyor gibi bu arabanın. şehir içinde gezip gezip de ibrenin oynamadığına şahidim.

Çok sağolun, Allah hepimizi beterinden korusun.

Bende o bölgenin doğasına hayranım Datça yolunun keyfini 5008 le h.sonu aldığımda çıkaracağız artık...

bir haftasonu kaçamağı yapalım diyordum ramazandan önce..merak ettim bak şimdi bu dünyanın en güzel manzaralı yerini..günübirlik gidip gelmeye değer mi..

• quote:

quote:

quote:

+1....
    2011 in 2.yarısından sonraki üretimlerde bu sorunlar yok.....benim arabada 2011 haziran çıkışlı...muhtemelen 2011 başı üretimdir..bende de olmadı..sorun yok..hem fiyatta biraz ucuz olur..

leventçiğim sevgiler...

sevgiler saygılar abim..

• quote:

başkan saol bilgiler için...

yani ön taraf dvd veya tv izliyorsa arka başlıklarda aynılarını izler ve aynı sesi araba hoplarından alır..

bt kulaklıklara gerek yok....

sahi bu tv işi fantezimi...?

yoksa şehir içinde az da olsa izlenebilen kanallarda varmı...?

TV şehir içinde pek çekmiyor.

Yani keyifli olmuyor.

Aslında INTERNET TV gibi bir donanımla daha keyifli olabilir.

Uzun yolda ise TRT lerde pek sorun yaşanmıyor izlenebilecek seviyede çekim gücü var.

İyi forumlar...
  • quote:

bir haftasonu kaçamağı yapalım diyordum ramazandan önce..

merak ettim bak şimdi bu dünyanın en güzel manzaralı yerini..

günübirlik gidip gelmeye değer mi..

Ben yazlık kiralamayı düşünüyorum.

Günlük 75 TL (İki gün 150 TL)

Yer GUMULDUR civarı.

İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

başkan saol bilgiler için...

yani ön taraf dvd veya tv izliyorsa arka başlıklarda aynılarını izler ve aynı sesi araba hoplarından alır..

bt kulaklıklara gerek yok....

sahi bu tv işi fantezimi...?

yoksa şehir içinde az da olsa izlenebilen kanallarda varmı...?

TV şehir içinde pek çekmiyor.

Yani keyifli olmuyor.

Aslında INTERNET TV gibi bir donanımla daha keyifli olabilir.

Uzun yolda ise TRT lerde pek sorun yaşanmıyor izlenebilecek seviyede çekim gücü var.

İyi forumlar...

eyvallah başkan..olsun ..fazla mal göz çıkarmaz....gün gelir lazım olur.....tv varmı ..var...

• quote:

bir haftasonu kaçamağı yapalım diyordum ramazandan önce..merak ettim bak şimdi bu dünyanın en güzel manzaralı yerini..günübirlik gidip gelmeye değer mi..

manzara resimlerini koyarım buraya, ama konaklamak için akyakaya inmeniz lazım. ev kiralamak mümkün diye biliyorum, pansiyonlar da var, ben orada hiç kalmadım, genelde marmarise gittiğim için.

gökova körfezi-akyaka-sakar geçidi diye ararsanız bulabilirsiniz resim. (şu an çıkmam lazım da)
  • quote:

Hafta içi akyaka sakin ve tabi daha temiz. Birde Akbük koyu var Akyakaya 20-30 km ama inanılmaz güzel, sakin durgun tertemiz bir deniz. Bildiğin akvaryum .

H.sonu çok kalabalık oluyor, sonra olanalrı biliyorsunuz zaten

• quote:

quote:

manzara resimlerini koyarım buraya, ama konaklamak için akyakaya inmeniz lazım. ev kiralamak mümkün diye biliyorum, pansiyonlar da var, ben orada hiç kalmadım, genelde marmarise gittiğim için.

gökova körfezi-akyaka-sakar geçidi diye ararsanız bulabilirsiniz resim. (şu an çıkmam lazım da)

O da benden olsun...
     Peugeot 5008

• sormayın başıma gelenleri...öğleden sonra bir implant hastam vardı....45 dk.sürdü.bu arada hasta ağzını açık tutuyor ve ellerini steril örtünün dışına çıkaramıyor. operasyon boyunca hastanın teli çaldı...neyse sonunda implantlar yerleştirildi...işlem bitti.hastaya konuş telefonla ya..bir bak dedim..
    tabii hasta konuşurken mecburen duyuyorum..cyclon falan diyor...hayırdır ne iş yahu dedim..benim arabaya cyclon diye bir cihaz takılıyorda..usta arıyor demezmi...? dedim bizim dh ekibi beni işletiyor..sonra dedim...ulen ekibin beni işletmek için ağzına implant taktıracak hali yok ya...adamada baktım...başkana ..uğura ..levente benzemiyor.....neyse biraz konuştum falan..ne iş bu cyclon dedim..
    dedi..dr bey çok güzel cihaz..benim bir akrabam yenimahallede oto elektronikçişi ..o takıyor..montaj yapıyor..arabamda peugeot ..dedi...biraz check edeyim dedim..peki arka monitorlerede görüntü alabiliyormusun dedim..ne arkası...dedi..? hocam bende arkada monitor falan yok..dedi..önce 3008 sandım..meğerse arabası partner değilmiymiş.?..artık o kadar şartlanmışımki...cyclon diyince..peugeot diyince..direct aklıma 5008 geliyor..
    neyse bakalım iş bitince haber verecek...olmazsa ustayla konuşayım..çünkü arka kafalık olayı sadece bizim aslanda var..biraz çetrefilli yani...

• quote:

sormayın başıma gelenleri...öğleden sonra bir implant hastam vardı....45 dk.sürdü.bu arada hasta ağzını açık tutuyor ve ellerini steril örtünün dışına çıkaramıyor. operasyon boyunca hastanın teli çaldı...neyse sonunda implantlar yerleştirildi...işlem bitti.hastaya konuş telefonla ya..bir bak dedim..
    tabii hasta konuşurken mecburen duyuyorum..cyclon falan diyor...hayırdır ne iş yahu dedim..benim arabaya cyclon diye bir cihaz takılıyorda..usta arıyor demezmi...? dedim bizim dh ekibi beni işletiyor..sonra dedim...ulen ekibin beni işletmek için ağzına implant taktıracak hali yok ya...adamada baktım...başkana ..uğura ..levente benzemiyor.....neyse biraz konuştum falan..ne iş bu cyclon dedim..
    dedi..dr bey çok güzel cihaz..benim bir akrabam yenimahallede oto elektronikçişi ..o takıyor..montaj yapıyor..arabamda peugeot ..dedi...biraz check edeyim dedim..peki arka monitorlerede görüntü alabiliyormusun dedim..ne arkası...dedi..? hocam bende arkada monitor falan yok..dedi..önce 3008 sandım..meğerse arabası partner değilmiymiş.?..artık o kadar şartlanmışımki...cyclon diyince..peugeot diyince..direct aklıma 5008 geliyor..
    neyse bakalım iş bitince haber verecek...olmazsa ustayla konuşayım..çünkü arka kafalık olayı sadece bizim aslanda var..biraz çetrefilli yani...

"ekip beni işletecek diye ağzına implant taktıracak değil ya" biz senin için ağzımıza implantta taktırırız(umarım kötü bişey değildir) kötü bişeysede başkan taktırsın artık..

abi senin bu cylyone işini kesin hallettirmen lazım..baksana gelen hastalardan bile işkillenmeye başlamışsın işletiliyormuyum diye...yalnız iyi denk gelmiş..bende gelen gidenin ağzını arıyorum cylone bilen gören işiten varmı diye..şimdi alıp başkana taktırırız taktırmasınada o çok acımasız dur mur diyesiye cart curt girişir arabaya benim içim kaldırmaz..adam herşeyini öğrenmiş aslanların..tutup çekiyor.. benim görmemem lazım..herşey bitmiş olacak...geçen biri şarjlı matkap sordu bende pcden foruma bakıyordum tam cylon muhabbeti var aklımda mı kalmış ne müşteriye hangi marka diye soracağıma cylone mu dedim..adam tabi anlamadı...bende bozuntuya vermedim..

• quote:

quote:

quote:

O da benden olsun...
     Peugeot 5008

eyvallah valla güzelmiş manzarası...şimdi bu manzarayı sadece seyretmek için bile gitmeye değer..

• 
Sayfa: önceki 942943944945946
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.