Şimdi Ara

Peugeot 5008 (946. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.535
Cevap
147
Favori
1.647.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

"ekip beni işletecek diye ağzına implant taktıracak değil ya" biz senin için ağzımıza implantta taktırırız(umarım kötü bişey değildir) kötü bişeysede başkan taktırsın artık..

cehennem silahı 4'te var ya böyle bir sahne, jeo pesci'nin sağlam dişini çekiyorlar, tam onun gibi olurmuş

o değilde 5008 meraklısı yabancı biri 5008 topiğine girse son bir kaç mesajı görse adam ben nereye geldim yahu der..çene kemiğini delip diş montajlama yani implant,matkap,dubel civata,gökova,sakar geçidi,manzara resimi,cehennem silahı 4,özlü sözler valla direk kaçar herhalde..5008"den başka hemen hemen herşey konuşuluyor..

hocam o kadarına da katlanacaklar artık..

aynı mevzu connect sayfasında da olmuştu, yemek tarifleri, kebap resimleri, çiçekler, böcekler, aklınıza gelen-gelmeyen her şey vardı. çok fazla tıklanma vardı, hatta google ilk sonuç olarak çıkıyordu topic..

ama şu sonuca varmıştık; sürekli yakıt-debriyaj-hız-amortisör-bakım-onarım nereye kadar?

işin tadı burada. forumsa burası paylaşım olacak, sohbet olacak, her şey konuşulacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: zonemaster

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cev_ned

quote:

quote:

bir haftasonu kaçamağı yapalım diyordum ramazandan önce..merak ettim bak şimdi bu dünyanın en güzel manzaralı yerini..günübirlik gidip gelmeye değer mi..

manzara resimlerini koyarım buraya, ama konaklamak için akyakaya inmeniz lazım. ev kiralamak mümkün diye biliyorum, pansiyonlar da var, ben orada hiç kalmadım, genelde marmarise gittiğim için.

gökova körfezi-akyaka-sakar geçidi diye ararsanız bulabilirsiniz resim. (şu an çıkmam lazım da)

O da benden olsun...

eyvallah valla güzelmiş manzarası...şimdi bu manzarayı sadece seyretmek için bile gitmeye değer..

Benim de anılarım canlandı... Bir resimde benden...

bu sadece deniz tarafı manzaranın, sol tarafta gözün gördüğü yere kadar dağ-orman.

garantisi var, yarım saatten az duramazsınız eğer seviyorsanız böyle yerleri. kartal yuvası gibi, her yere hakim. bir hoş tarafı da birden ortaya çıkıyor. düz bir yoldan giderken sağa dönüş geliyor, hiç çağrışım yapacak bir şey yok, aman allahım, hele bir dönün, nefesim kesilmişti diyeyim biraz abartarak, benim ilk gördüğümde..

şurada epey fotoğrafı var:

http://www.tripmondo.com/turkey/mugla/akcapinar/picture-gallery-of-akcapinar/

• quote:

quote:

quote:

quote:

"ekip beni işletecek diye ağzına implant taktıracak değil ya" biz senin için ağzımıza implantta taktırırız(umarım kötü bişey değildir) kötü bişeysede başkan taktırsın artık..

cehennem silahı 4'te var ya böyle bir sahne, jeo pesci'nin sağlam dişini çekiyorlar, tam onun gibi olurmuş

o değilde 5008 meraklısı yabancı biri 5008 topiğine girse son bir kaç mesajı görse adam ben nereye geldim yahu der..çene kemiğini delip diş montajlama yani implant,matkap,dubel civata,gökova,sakar geçidi,manzara resimi,cehennem silahı 4,özlü sözler valla direk kaçar herhalde..5008"den başka hemen hemen herşey konuşuluyor..

hocam o kadarına da katlanacaklar artık..

aynı mevzu connect sayfasında da olmuştu, yemek tarifleri, kebap resimleri, çiçekler, böcekler, aklınıza gelen-gelmeyen her şey vardı. çok fazla tıklanma vardı, hatta google ilk sonuç olarak çıkıyordu topic..

ama şu sonuca varmıştık; sürekli yakıt-debriyaj-hız-amortisör-bakım-onarım nereye kadar?

işin tadı burada. forumsa burası paylaşım olacak, sohbet olacak, her şey konuşulacak...

aynen hocam..ama bazen birileri çıkıp 5008 topiği burası kahve ortamına çevirmişsiniz diyebiliyor.. ama bencede burada herşey konuşulmalı..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zonemaster

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cev_ned

quote:

quote:

bir haftasonu kaçamağı yapalım diyordum ramazandan önce..merak ettim bak şimdi bu dünyanın en güzel manzaralı yerini..günübirlik gidip gelmeye değer mi..

manzara resimlerini koyarım buraya, ama konaklamak için akyakaya inmeniz lazım. ev kiralamak mümkün diye biliyorum, pansiyonlar da var, ben orada hiç kalmadım, genelde marmarise gittiğim için.

gökova körfezi-akyaka-sakar geçidi diye ararsanız bulabilirsiniz resim. (şu an çıkmam lazım da)

O da benden olsun...

eyvallah valla güzelmiş manzarası...şimdi bu manzarayı sadece seyretmek için bile gitmeye değer..

Benim de anılarım canlandı... Bir resimde benden...

bu sadece deniz tarafı manzaranın, sol tarafta gözün gördüğü yere kadar dağ-orman.

garantisi var, yarım saatten az duramazsınız eğer seviyorsanız böyle yerleri. kartal yuvası gibi, her yere hakim. bir hoş tarafı da birden ortaya çıkıyor. düz bir yoldan giderken sağa dönüş geliyor, hiç çağrışım yapacak bir şey yok, aman allahım, hele bir dönün, nefesim kesilmişti diyeyim biraz abartarak, benim ilk gördüğümde..

şurada epey fotoğrafı var:

http://www.tripmondo.com/turkey/mugla/akcapinar/picture-gallery-of-akcapinar/

hocam bir kıyak yaptınız madem tam olsun kabaca birde güzergah tarifi yapsanız..mesela izmir-aydın-muğla güzergahını mı takip edeceğiz..

• yahu 5008 i bitirdik gibi...aslandada fazla sorun çıkmıyor zaten..o yüzden bizim başlık konu dışı gibi oldu biraz....girmeyen arkadaş varsa ana sayfada konu dışına bir tıklasın sadece başlıklara bir göz atsın yeter..anlar ne dediğimi..bize rakipler yani..
    bu arada partnere cyclon takan ustayla konuştum..ben 5008 den anlamam aaabbii.......dedi..zaten taktığı cyclon 1 imiş....(700 tl..o kadar düştümü 1 ler ...?)
  • dragotreis kullanıcısına yanıt
    sorma dostum...vallahi dişi kırmadanda çekmişti adam...takdir ettim..
    implant konusunda da benden çok şey biliyorsunuz maaşallah...10 seneye nasılsa ağzınızda diş kalmaz..düşersiniz elime...
  • quote:

quote:

aynı filmde birde böyle sahne var..merak edenler tıklasın..
    evvelden gülme gazıyla çekiliyormuş dişler..şimdi iyiki yok...düşünsenize levent bana diş çektirmeye geliyor..tabii yanında başkan..uğur v.s...gazı bir veriyoruz herkes bu halde..oy anam

http://www.youtube.com/watch?v=u-bWIkGa0QA

• quote:

quote:

quote:

aynı filmde birde böyle sahne var..merak edenler tıklasın..
    evvelden gülme gazıyla çekiliyormuş dişler..şimdi iyiki yok...düşünsenize levent bana diş çektirmeye geliyor..tabii yanında başkan..uğur v.s...gazı bir veriyoruz herkes bu halde..oy anam

http://www.youtube.com/watch?v=u-bWIkGa0QA

bu gülme gazı süpermiş..

• quote:

yahu 5008 i bitirdik gibi...aslandada fazla sorun çıkmıyor zaten..o yüzden bizim başlık konu dışı gibi oldu biraz....girmeyen arkadaş varsa ana sayfada konu dışına bir tıklasın sadece başlıklara bir göz atsın yeter..anlar ne dediğimi..bize rakipler yani..
    bu arada partnere cyclon takan ustayla konuştum..ben 5008 den anlamam aaabbii.......dedi..zaten taktığı cyclon 1 imiş....(700 tl..o kadar düştümü 1 ler ...?)

vay be bir ara 1500 lira mı 2000 lira mı neydi takacaklardı.. serviste..

• quote:

quote:

yahu 5008 i bitirdik gibi...aslandada fazla sorun çıkmıyor zaten..o yüzden bizim başlık konu dışı gibi oldu biraz....girmeyen arkadaş varsa ana sayfada konu dışına bir tıklasın sadece başlıklara bir göz atsın yeter..anlar ne dediğimi..bize rakipler yani..

vay be bir ara 1500 lira mı 2000 lira mı neydi takacaklardı.. serviste..

hakikaten takacaklarmış....

• Aracıma yazlık lastik alacağım, tavsiye edeceğiniz lastik varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arınç

Aracıma yazlık lastik alacağım, tavsiye edeceğiniz lastik varmı?

MICHELIN PRIMACY HP yi tek geçerim.

Ancak DUNLOP içinde iyi duyumlar alıyorum.

MICHELIN 650 TL ~ DUNLOP 350 TL (215-50-17)

İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

İyi forumlar...

Dunlopun fiyatı çok iyi alsak memnun kalırmıyım acaba, iki katı fark var michelin ile arasında.
  • quote:

quote:

quote:

İyi forumlar...

Dunlopun fiyatı çok iyi alsak memnun kalırmıyım acaba, iki katı fark var michelin ile arasında.

Bendeki bilgi şu an araçlarımızda olan lastik kalıbının DUNLOP adı ile üretimde olduğu.

Yani DUNLOP alır isek aynı lasitklerle devam etmiş olacağız.

MICHELIN alır isek daha yeni lastik deseni ile devam edeceğiz.

İyi forumlar...

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyi forumlar...

Bendeki bilgi şu an araçlarımızda olan lastik kalıbının DUNLOP adı ile üretimde olduğu.

İyi forumlar...

ee. o zaman dunlopla devam....

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyi forumlar...

İyi forumlar...

Dunlop alalım o zaman daha iyi, dunlop nasıldır iyimidir hiç bilmiyorun inanın.

• quote:

hocam bir kıyak yaptınız madem tam olsun kabaca birde güzergah tarifi yapsanız..mesela izmir-aydın-muğla güzergahını mı takip edeceğiz..

evet, aynen öyle. söke-milas üzerinden biraz uzuyor yol. muğladan sonra marmaris istikameti..
  • quote:

quote:

Ben lastikçimden fiyat araştırması yapar iken bu bilgiye ulaştım.

Geriye kalan tek fark ise sanırım kauçuk hamur karışımı.

Eğer o da eski seri MICHELIN ile aynı ise DUNLOP çok daha mantıklı görünüyor.

2011 araca; 2011 yılının teknolojisi ile üretilmiş lastik yakışır

İyi forumlar...

Not: Arınç senin ASLAN'ın 2010 model olduğunu unutmadım, sende 2011 yılının teknolojisine sahip lastikle devam edersin artık.

• quote:

quote:

quote:

Ben lastikçimden fiyat araştırması yapar iken bu bilgiye ulaştım.

Geriye kalan tek fark ise sanırım kauçuk hamur karışımı.

Eğer o da eski seri MICHELIN ile aynı ise DUNLOP çok daha mantıklı görünüyor.

2011 araca; 2011 yılının teknolojisi ile üretilmiş lastik yakışır

İyi forumlar...

Not: Arınç senin ASLAN'ın 2010 model olduğunu unutmadım, sende 2011 yılının teknolojisine sahip lastikle devam edersin artık.

yahu hadi arınç"ın aslanı 100 bini devirdi...geneja abimizde soğuk memlekette yaşıyor..yaza ayrı kışa ayrı cins lastik yakışır..zaten senin aslan bu aralar paso yatıyor..yatmadığı zamanda otobandan çıkmıyosun daha 30 bini yeni devirdin ne lastiği,lastikçisi,dunlopu michelinnı falan..

• tttnet.net kullanıcısına yanıt
    neresi soğuk yahu ankaranın..kışın 1 kere kar yağdı..şu an da 40 derece....kış lastiği bile almadım..artık mevsimler değişti..ankara akdenizde gibi...
  • 
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.